Baltijas lielākās Jaunā gada svinības

crisis2kl

Kompānija „Undercover” paziņo par šī gada lielākajām jaungada svinībām Baltijā – „New Year’s Dance Summit”, kas notiks 31. decembrī „Arēnā Rīga”.

Spožas, iespaidīgas un grandiozas svinības notiks kopā ar virkni pasaulē populāru deju mūzikas mākslinieku – bijušo grupas „Underworld” dalībnieku Darenu Emersonu (Darren Emerson), franču dīdžeja Deivda Guettas (David Guetta) daudzu dziesmu autoru un izpildītāju Krisu Villisu (Chris Willis), populārāko Nīderlandes jaunās paaudzes dīdžeju Mason, hip-hop zvaigzni no ASV – DJ Scratch, kā arī kopā ar Baltijas labākajiem dīdžejiem un vokālistiem.

Pasākumam „New Year’s Dance Summit” tiek gatavota īpaša Jaungada nakts programma, savukārt telpām – iespaidīga scenogrāfija. Pirmo reizi Latvijā vīdžeji strādās ar trīsdimensiju stereo attēlu. Pasākuma apmeklētāji pēc izvēles varēs uzvilkt speciālās 3D brilles un izbaudīt vēl nebijušas emocijas deju laukumā.

Pusnaktī „Arēnā Rīga” laiks apstāsies un pasākuma organizatori sola, ka Jaunais gads katram pasākuma apmeklētājam iestāsies tikai tajā brīdī, kad viņš pametīs „Arēnu Rīga”.

Darens Emersons ir leģendārās deju mūzikas grupas Underworld dibinātājs, dīdžejs un producents. Tieši pateicoties Underworld milzīgajiem panākumiem, deju mūzikas pasaulē, slavens kļuva arī viņš pats.

Emersons bija grupas sastāvā no tās dibināšanas brīža, deviņdesmito gadu sākumā, līdz 2000. gadam, kad uzsāka savu solo karjeru kā dīdžejs un producents.

Neraugoties uz to, tieši ar Emersona līdzdalību ir tapuši grupas Underworld lielākie hīti, tai skaitā albūms Everything, Everything ar megahītu Born Slippy. Darens Emersons ir arī ierakstu kompānijas Underwater Records īpašnieks, daudzu remiksu autors, tostarp remiksējis arī The Chemichal Brothers un Bjork dziesmas.

Kriss Villis (Chris Willis) ir viens no šā brīža aktuālākajiem house mūzikas vokālistiem pasaulē. Viņš ir franču dīdžeja Deivida Guettas (David Guetta) dziesmu izpildītājs. Villisa izpildītā kompozīcija „Love Is Gone” 2007. gadā saņēma World Music Award, savukārt šogad notiekošajā Winter Miami Conference dziesma tika atzīta par gada klubu himnu, saņemot “Best Club Anthem Of The Year”.

Arī pasākumā International Dance Music Award dziesma “Love Is Gone” tika atzīta par “Best House” kompozīciju. Tomēr tā nav vienīgā Krisa Villisa dziesma, kas guvusi milzīgus panākumus – šobrīd viņa kontā jau ir piecas šādas kompozīcijas! Jaunākā no tām ir populārā „Tomorrow Can Wait””. Dziesma pašlaik atrodas pasaules mūzikas topos, tostarp arī Latvijā – Radio Capital FM – 8. vieta, Eiropas Hītu Radio – 15. vieta.

Dj Scratch ir viens no populārākajiem ASV austrumkrasta hip-hop dīdžejiem un producentiem. 2006. gadā ietekmīgais izdevums „The Source Magazine” Dj Scratch pamatoti atzina par hip hop ikonu. DJ Scratch ir trīs Grammy nomināciju īpašnieks.

Viņš ir producējis dziesmas tādām hip hop leģendām, kā Busta Rhymes, EPMD’s, LL Cool J’s, 50 Cent un daudziem citiem.

Mason jeb īstajā vārdā Iasons Hornis (Iason Chornis) ir tikai 27 gadus vecs dīdžejs un producents no Nīderlandes. Pavisam īsā laikā viņš guvis neticami lielus panākumus un šobrīd dēvējams par vienu no Eiropas spožākajiem jaunajiem talantiem.

Šādu statusu viņam nodrošina dziesma Exeeder. 2007. gadā šī kompozīcija nokļuva Lielbritānijas UK Dance Chart pirmajā vietā! Vēlāk, pievienojot Princess Superstar vokālu, kompozīcija atgriezās Lielbritānijas nacionālā mūzikas topa trešajā vietā.

Grandiozajā Jaungada pasākumā uzstāsies arī Baltijas labākie dīdžeji – Ignas no Lietuvas, Deivs Storms (Dave Storm) un Džeims Verts (James Werts) no Igaunijas, Bogdan Taran no Latvijas un daudzi citi.

Biļetes uz pasākumu jau tagad nopērkamas „Biļešu serviss” un Statoil degvielas uzpildes stacijās. Biļešu cena sākot no 10 Ls, tuvojoties pasākumam tās kļūs dārgākas.

Pārdošanā pieejamas arī VIP biļetes, kuru cena būs no 30 Ls. VIP viesiem būs pieejama ne tikai atsevišķa ieeja, bet arī sava deju zāle ar iespaidīgu mākslinieku sarakstu.
Iespējams rezervēt arī galdiņus gan VIP zālē, gan arī Arēnas Rīga lielajā zālē.

MĀKSLINIEKI

KRISS VILLIS , (Chris Willis) , ASV
Kriss Villis (Chris Willis) ir viens no šā brīža aktuālākajiem house mūzikas vokālistiem pasaulē. Viņš ir franču dīdžeja Deivida Guettas (David Guetta) dziesmu izpildītājs. Villisa izpildītā kompozīcija „Love Is Gone” 2007. gadā saņēma World Music Award , savukārt šogad notiekošajā Winter Miami Conference dziesma tika atzīta par gada klubu himnu, saņemot “Best Club Anthem Of The Year”.

Arī pasākumā International Dance Music Award dziesma “Love Is Gone” tika atzīta par “Best House” kompozīciju. Tomēr tā nav vienīgā Krisa Villisa dziesma, kas guvusi milzīgus panākumus – šobrīd viņa kontā jau ir piecas šādas kompozīcijas! Jaunākā no tām ir populārā „Tomorrow Can Wait””. Dziesma pašlaik atrodas pasaules mūzikas topos, tostarp arī Latvijā – Radio Capital FM – 8. vieta, Eiropas Hītu Radio – 15. vieta.

Kriss Villis savu mūziķa karjeru sācis deviņdesmito gadu vidū. Izrādās, sākotnēji viņam nemaz tik ļoti neveicās, jo savu pirmo albumu viņš pārdot tā arī nespēja.

Tomēr viņš tika pamanīts profesionāļu aprindās sadarbojoties ar citiem māksliniekiem dažādos duetos un kā fona dziedātājs, tostarp arī Rikijam Martinam ( Ricky Martin ). 2002. gadā tapa viņa un Deivida Guettas pirmais superhīts “Just A Little More Love”, kas Krisu Villisu nekavējoties padarīja par house mūzikas pasaules zvaigzni. Deivida Guettas izdotajā albūmā tika iekļautas septiņas kompozīcijas, ko izpildīja Villis. Savukārt jaunākajā Guettas albūmā „Pop Life” ir iekļautas piecas Villisa dziesmas. Šobrīd Kriss Villis ir viens no pieprasītākajiem house mūzikas vokālistiem pasaulē.

http://www.chrisworldentertainment.com
http://www.myspace.com/chriswillismusic

DARENS EMERSONS , (Darren Emerson) , Lielbritānija
Darens Emersons ir leģendārās deju mūzikas grupas Underworld dibinātājs, dīdžejs un producents. Tieši pateicoties Underworld milzīgajiem panākumiem, deju mūzikas pasaulē, slavens kļuva arī viņš pats. Emersons bija grupas sastāvā no tās dibināšanas brīža, deviņdesmito gadu sākumā, līdz 2000. gadam, kad uzsāka savu solo karjeru kā dīdžejs un producents. Neraugoties uz to, tieši ar Emersona līdzdalību ir tapuši grupas Underworld lielākie hīti, tai skaitā albūms Everything, Everything ar megahītu Born Slippy .

Darens Emersons ir arī ierakstu kompānijas Underwater Records īpašnieks, daudzu remiksu autors, tostarp remiksējis arī The Chemichal Brothers un Bjork dziesmas.

Darena Emersona vārds daudzkārt izskanējis arī viņa privātās dzīves dēļ. Viņš ir precējies ar britu televīzijas zvaigzni Keitu Torntoni (Kate Thornton) , kas pirms tam draudzējās ar Robiju Viljamu (Robbie Williams) . Šogad viņa un Keitas ģimenē piedzima Emersona pirmais dēls – Bens.

http://www.darrenemerson.com/
http://www.myspace.com/dazemerson

DJ MASON , Nīderlande
Mason jeb īstajā vārdā Iasons Hornis (Iason Chornis) ir tikai 27 gadus vecs dīdžejs un producents no Nīderlandes. Pavisam īsā laikā viņš guvis neticami lielus panākumus un šobrīd dēvējams par vienu no Eiropas spožākajiem jaunajiem talantiem. Šādu statusu viņam nodrošina dziesma Exeeder . 2007. gadā šī kompozīcija nokļuva Lielbritānijas UK Dance Chart pirmajā vietā! Vēlāk, pievienojot Princess Superstar vokālu, kompozīcija atgriezās Lielbritānijas nacionālā mūzikas topa trešajā vietā.

Mason savu karjeru aizsācis jau sešu gadu vecumā. Savu pirmo atskaņotāju viņš aizņēmās no savas vecmāmiņas.

http://www.dj-mason.com
www.myspace.com/musicof mason

DJ SCRATCH, USA
Dj Scratch ir viens no populārākajiem ASV austrumkrasta hip-hop dīdžejiem un producentiem. 2006. gadā ietekmīgais izdevums „The Source Magazine” Dj Scratch pamatoti atzina par hip hop ikonu. DJ Scratch ir trīs Grammy nomināciju īpašnieks. Viņš ir producējis dziesmas tādām hip hop leģendām, kā Busta Rhymes, EPMD’s, LL Cool J’s, 50 Cent un daudziem citiem.

Ne mazāk iespaidīga ir arī DJ Scratch dīdžeja tehnika. Ar diviem atskaņotājiem un audio pulti viņš veic patiešām neticamus trikus, ko daudzi vēlāk mēģina atkārtot.

http://www.djscratch.com/

Ignas
Ignas ir viens no slavenākajiem dīdžejiem Lietuvā. Šobrīd viņš strādā slavenajā Viļņas naktsklubā Pacha, ne tikai kā dīdžejs, bet arī radošais projektu vadītājs. Pagājušā gada nogalē Ignas bija vienīgais lietuvietis, kas uzstājās uz Sensation White galvenās skatuves.
Ignas parasti izvēlās lielus un melodiskus skaņdarbus ar mazliet sapņainu noskaņu. Pilnīgi brīnišķīgi var apgalvot, ka tie labi iederēsies arī tik lielās deju zālēs, kā Arēnā Rīga.

Deep Inc
Deep Inc. sastāvā ir divi brāļi – Domino un Nice Tadeu no Lietuvas. Īsti soulful un deep house mūzikas patrioti un fani. Pateicoties lielajai šo mūzikas stilu mīlestībai viņi kļuvuši par labākajiem house mūzikas dīdžejiem Lietuvā.
Deep Inc. organizē arī paši savus pasākumus “Playsessions” un “City Spirit” klubos Gravity un Tasty, kas gūst arvien lielākus panākums vietējo klubu apmeklētāju vidū.

Dave Storm
Deivs Storms (Dave Storm) ir viens no labākajiem house mūzikas dīdžejiem un producentiem Igaunijā. Viņa vārds ir pazīstams ne tikai paša dzimtenē, bet, pateicoties mūzikas producēšanai, arī citur pasaulē.
Jaungada naktī Deivs uzstāsies kopā ar vokālistu Džeimsu Vertsu (James Wertz) izpildot savas labākās dziesmās, kā arī pasaulē populāras house mūzikas melodijas

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *