Bagāža lidostā, lai nebūtu vērā ņemamu problēmu

Bagāža lidostā.

Ierodoties starptautiskā lidostā bieži vien ir jānoiet paliels gabals līdz tiksi pie reģistrācijas, dažādām lidostas kontrolēm un citādām drošībnieku aktivitātēm.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Ar lielo bagāžu viss ir skaidrs …nodevi un aizmirsi līdz lidojuma galapunktam, kur atkal vari sākt uztrauksies vai parādīsies tava bagāža uz slīdošās lentas, vai arī kur citur aizceļojusi… gadās taču.

Saprotama lieta, ka vērtīgāko liksi rokas bagāžā, kas var būt diezgan liela un svērt līdz 10kg un tāpēc nēsāt visur līdzi nav nemaz tik viegli.

Tomēr atceries, ka jāievēro attiecīgās lidojumu kompānijas noteiktos rokas bagāžas svara un izmēra ierobežojumus, kas visām kompānijām ir laikam vienādi. Pagaidām ar dažādību kompāniju noteikumos neesmu saskāries.

Bagāža lidostā, ja kas, ziņo komentāros.

Un tagad interesantais izgudrojums no britu kompānijas „Micro Scooters UK” čemodāns, kas atbilst rokas bagāžas standartiem un reizē var būt kājas skūteris „Micro-Luggage” vai ierastāk „samokāts”

Bagāža lidostā

Iedomājies, ka vairs nav jāskraida ar nosvīdušu pieri no viena termināla uz otru vai arī nokļūstot gala punktā jau vari izmantot „Micro-Luggage”, kā pārvietošanās līdzekli. Feini un inčīgi…

Labāk paskaties video un Tev viss kļūs galīgi skaidrs un saprotams…

Svars: 5 kg, kas nebūt nav daudz
Braucēja svars: Maksimāli 100 kg
Tilpums: 26 L
Lidojumu atbilstība: Atļauts, kā rokas bagāža.

Tiešām man nekas nebūtu pret šādu pārvietošanās līdzekli, ja vēl padomā, ka ceļo tikai ar rokas bagāžu..

Bagāža lidostā

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Bagāža lidostā, lai nebūtu vērā ņemamu problēmu

 • .
  .

  Drošības nolūkos Ryanair
  Katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) ir atļauta viena rokas bagāžas vienība, kuras svars nepārsniedz 10 kg un atbilst izmēriem 55 x 40 x 20 cm. Rokas bagāžā var pārvadāt somiņu, portfeli, klēpjdatoru, veikala pirkumus, fotokameru u.c., taču visiem priekšmetiem ir jāietilpst vienā rokas bagāžas vienībā.

  AirBaltic
  Katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) atļauts pārvadāt 1 rokas bagāžas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg ekonomiskajā klasē vai 2 rokas bagāžas vienības biznesa klasē.

  Rokas bagāžu ir jāievieto zem sēdekļa, kas atrodas pasažiera priekšā vai īpaši tam paredzētā plauktā virs pasažiera sēdekļa. Rokas bagāža nedrīkst pārsniegt noteiktos izmērus 55x40x20cm.

  Sākot no 2011.gada 1.aprīli stājas spēkā jaunie bagāžas pārvadāšanas noteikumi aviotransporta pasažieriem. Izmaiņas attieksies uz savienotajiem reisiem, kuru pārvadātāji būs dažādas aviokompānijas un to bagāžas pārvadāšanas noteikumi atšķiras. IATA rezolūcija Nr. 302 nosaka, ka visā maršrutā piemērojami svarīgākās avikompānijas (The Most Significant Carrier) noteikumi. Ja līdz šim katram atsevišķam segmentam tika piemēroti konkrētās aviokompānijas noteikumi, tad jaunā rezolūcija nosaka, ka visā maršrutā piemērojami vieni – galvenā pārvadātājā noteikumi.

  Atbildēt
 • .
  .

  EasyJet …
  atcels svara ierobežojumus rokas bagāžai visiem saviem pasažieriem.

  Vienīgais noteikums būs tāds, ka pasažierim jāspēj pašam bez citu palīdzības novietot savu ceļa somu lidmašīnas salona bagāžas nodalījumā, tātad svaram jābūt saprātīgam.

  Lai ievērotu Lielbritānijas Civilās Aviācijas Pārvaldes drošības noteikumus un ņemtu vērā limitēto vietu bagāžas nodalījumā, tiks noteikti izmēra ierobežojumi, kas nozīmēs,

  ka rokas bagāža nevarēs būt lielāka par 55x40x20 cm

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *