Bagātie, kas ir atšķirīgs viņu dzīves vērtībās ikdienā

Bagātie.

Apskatīsim dažus finanšu principus, pie kuriem pieturas visi bagātnieki. Ja īsi tad bagātie velta ievērojamu laiku, lai izglītotos. Ja kas, tad bagātie naudu investē nevis tērē bez apdomas. Bagātie nestrādā citu labā, kā arī iet savu ceļu, nevis seko citiem.

Kā viņi tērē naudu?

No malas šķiet, ka bagātie naudu netaupa un tērē, kur vien var, tomēr tā nav patiesība. Bagātie bieži vien taupa vairāk nekā nabagie.
Viņu izklaides un luksusa preces iespējams par to neliecina, taču viņu naudas tērēšana ir pārdomāta un pamatota. Ja arī kaut ko pērk, tad tas ir ieguldījums nākotnei.

Neticami, bet daži fakti par bagāto paradumiem, kas ir diezgan plaši izplatīti turīgo un neatkarīgo vidū. Uzzini, cik bagāts jūs patiesībā esat! Vai sekojat viņu paradumiem? Ja nē, tad jūs nekad netiksiet uzņemts viņu pulciņā, jo jūsos saskatīs izšķērdētāju un neracionālu cilvēku.

Bagātie un dārgi telefoni.

Jaunākās tālruņu versijas jau sen vairs nav luksusa prece, taču tās ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Veiksmīgiem cilvēkiem ir svarīgi laicīgi atbildēt uz ziņu vai zvanu.

Nereti var redzēt bagātus un veiksmīgus cilvēkus, kuri izmanto pāris gadus atpakaļ izlaistu mobilā tālruņa modeli un par to pat neuztraucas. Galvenais, ka tas pilda savas funkcijas.

Dārgas drēbes.

Jā, jūs varat redzēt svarīgos pasākumos bagātajiem dizaineru darinātu apģērbu, toties ikdienai viņi izvēlas parastu apģērbu. Viņi uzskata, ka ir bezjēdzīgi pirkt dārgas zīmola preces, jo tā ir naudas izšķiešana.

Ātra iepirkšanās.

Neplānotu pirkumu veikšana pēc iegribas ir kaut kas tāds, ko bagāts cilvēks nekad nedarītu, protams, ar vienu nosacījumu, ka šī bagātniece nav kaprīza dāma.

Bagātie un dārgs mājoklis.

Pat ļoti bagāti cilvēki bieži pērk parastas lētas mājas. Pazīstamais miljardieris Vorens Bafets joprojām dzīvo mājā, kuru viņš iegādājās 1958. gadā par 31 500 USD.

Jā, budžets ļauj bagātiem cilvēkiem iegādāties dārgu māju, viņi meklē lieliskus piedāvājumus un nepērk mājokli tikai tāpēc, lai iegādātos.

Bagātie

Daži piemēri.

Mark Zuckerberg.

Neskatoties uz to, ka viņam ir iespēja iegādāties ne vienu vien “Ferrari” katrai mēneša dienai, Facebook dibinātājs brauc ar vienkāršu Volkswagon GTI ar manuālo pārnesumkārbu.

Bill Gates.

Bila Geitsa plaukstas locītavu rotā pulkstenis 10 USD vērtībā. Iespējams, vistaupīgākais ir tas, ka Geitss paliek vecmodīgs, jo viņam joprojām patīk katru vakaru mājās mazgāt traukus savai ģimenei. Galu galā trauku mazgājamās mašīnas patērē elektrību!

Bagātie un materiālās lietas

Ne jau jaunākais iPhone modelis, bet aizraujoši braucieni un ceļojumi sniedz neaizmirstamas emocijas. Vecumdienās tev nebūs sevišķa prieka vadīt firmu, pat neinteresēs mantas un superīgi telefoni, bet gan atmiņas, ko esam uzkrājuši mūža garumā.

Ko lieto bagātie uzturā, lai sasniegtu skaistas vecumdienas, protams bez īpašām apgrūtinošām slimībām? Domājat, ka palīdz dārgi medikamenti. Nē, viņi lieto to pašu ko parastie, ne tik bagātie cilvēki.

Ikvienam pieejami astoņi ilgmūžības produkti.

AVENES, cīņā pret diabētu. Oga satur augu pigmentu, kas atbalsta insulīna ražošanu un kontrolē cukura līmeni asinīs.

ZAĻĀ TĒJA. Viena tase dienā samazina resnās zarnas vēža risku uz pusi. Antioksidanti kavē vēža šūnu attīstību.

BURKĀNS. Cilvēkiem, kuri patērē lielu daudzumu karotīna (pigmenti, kas atrodami burkānos), ir 6 reizes mazāka iespēja saslimt ar ādas vēzi.

PILNGRAUDU maize. Sievietēm un protams vīriešiem, kuri dienā apēd vismaz 130 gramus pilngraudu maizes, ir divas reizes mazāka iespēja saslimt ar plaušu vēzi.

CIETS SIERS. Čedaras, Goudas vai Mocarellas sieri pazemina pH līmeni, kas novērš zobu bojāšanos.

SPINĀTI. Tiem, kas patērē luteīnu (atrodams zaļumos), ir par 43% mazāka iespēja attīstīt makulas deģenerāciju.

Ķiploki. Ķiplokos atrodamās sastāvdaļas samazina prostatas vēža iespējamību par 50%.

KAFIJA – smadzeņu stimulators un enerģijas lādiņš uz 90 minūtēm, tase kafijas no rīta ir antioksidantu avots, kas vairāk nekā par 60% kavē Alcheimera slimības attīstību.

Bagātie

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top