Bagāti cilvēki, kāpēc viņi plāno budžetu augšupejai

Bagāti cilvēki.

Mūsdienu finanšu mašīna ir balstīta uz aizdevumiem. Mēs ņemam kredītus, cerot tos atmaksāt pēc iespējas ātrāk, taču bezgalīgi augošā inflācija liedz to darīt.

Rezultātā nonākam ķīlniekos situācijā, kad lauvas tiesa ikmēneša ienākumu tiek tērēta procentu maksājumiem, un ar atlikušo brīvo līdzekļu daļu atkal nepietiek, un atkal vēršamies pēc palīdzības bankā.

Vai tev tā ir problēma?

Noteikti satrauc!

Tomēr, tā ir jāatrisina, pretējā gadījumā visu mūžu būs jāpavada parādos. Mēs skatāmies uz bagātiem cilvēkiem, veiksmīgiem cilvēkiem. Kāds brīnās, kā viņiem izdodas ne tikai noturēties virs ūdens, bet arī uzplaukt. Kāds ir pārliecināts, ka lieta ir netīrā, “uzmestā” un nelegālā naudā.

Ja tā labi padomā, varbūt runa ir par saprātīgu pieeju tēriņiem un budžeta plānošanu?

Bagāti cilvēki, vai noslēpumu glabāšana?

Varbūt viss ir prozaiski vienkāršāk? Izlasi par bagāto paradumiem un varbūt tev arī sanāks!

Lietotas preces.

Bagātie nejūt vajadzību celt savu pašcieņu, iegādājoties dārgas prestiža preces. Viņi mierīgi izdara izvēli par labu lietotām automašīnām, ierīcēm, mēbelēm. Kāpēc pārmaksāt par lietu, ko var iegūt par daudz zemāku cenu par tirgus cenu?

Bagāti cilvēki un preces.

Cik bieži esat dzīvojis pāri saviem līdzekļiem, pērkot somas, drēbes vai ierīces, kas maksā divreiz vairāk nekā jūsu ikmēneša ienākums? Jā, es gribu būt skaista, bet ne uz finansiālās brīvības rēķina. Kredīta verdzības gadi, kurā iekļūstat mirkļa baudas dēļ, uz daudziem gadiem atņems jums dzīves priekus.

Ilgi spēlējošas lietas.

Izdarot izvēli par labu ļoti lētam produktam, jūs maldināt sevi. Cerībā ietaupīt naudu, jūs iegūstat nekvalitatīvu lietu, kas kalpos četras reizes mazāk nekā tā, kas maksā divreiz dārgāk. Jo ātrāk pirkums zaudēs savu funkcionalitāti, jo ātrāk jūs atkal dosieties iepirkties.

Novēloti rezultāti.

Turīgi cilvēki uzticas ilgtermiņa ieguldījumiem. Viņi ir gatavi ieguldīt naudu un gaidīt, kad tā nesīs ienākumus. Labākie piedāvājumi nāk ar laiku. Bagātie cilvēki šo likumu apguva jau sen.

Bagāti cilvēki un pensionēšanās.

Protams, bagāti cilvēki atpūšas. Turklāt viņi zina, kā pareizi un gaumīgi atpūsties. Taču viņi zina interesantu darba cenu, tāpēc turpina turēties seglos arī pēc pensijas vecuma sasniegšanas. Darbs viņiem sagādā prieku, bet entuziasma pilns cilvēks vienmēr ļoti smagi pārcieš ikdienu.

Gudri ietaupījumi.

Mārketings piedzīvo jaunu attīstības vilni, tā tehnikas kļūst arvien prasmīgākas un viltīgākas. Tava izvēle patiesībā nav tava, tikai tu to nezini.

Bagāti cilvēki

Bagātie cilvēki redz viltības, ar kurām pārdevējs iekļūst tavā kabatā, kur ir maks. Viņi pērk tikai to, kas viņiem patiešām ir nepieciešams.

Ienesīgas atlaides.

Turīgi cilvēki nekad nav slinki, lai sekotu līdzi izdevīgām akcijām un uzkrājumu piedāvājumiem. Kāpēc maksāt vairāk par kaut ko, ko varat saņemt par mazāku cenu?

Budžeta plānošana Pareiza ienākumu un izdevumu plānošana tiek uzskatīta par finansiālo panākumu pamatu. Bagātie cilvēki skaita katru eiro centu.

Ņemot vērā visus izdevumus, jūs varat aprēķināt savas ikmēneša nepieciešamās un ilgtermiņa preces un tā samazināt izdevumus par tām. Ne katru dienu pērkam automašīnu.

Bagātības demonstrēšana.

Bagātajiem cilvēkiem tas nav vajadzīgs. Viņiem nav jālepojas ar dārgām lietām, lai paaugstinātu pašcieņu. Bagāto cilvēku pašvērtējums jau ir diezgan augsts.

Bagāti cilvēki
Bagātie pelna daudz naudas, lai izbaudītu visus apkārtējās pasaules priekus, nevis lai kādam kaut ko pierādītu!

Ko es novēlu TEV!

Plāno izdevumus, seko līdzi naudai, kas jums nonāk bankas kontā, un sistemātiski atbrīvojies no parādiem. Uzkrāšana sāksies, tiklīdz sasniegsiet kaut vienu no šeit uzskaitījumiem bagāto paradumiem.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Bagāti cilvēki, kāpēc viņi plāno budžetu augšupejai”

  1. Visvaris saka:

    Izdarot izvēli par labu ļoti lētam produktam, jūs maldināt sevi.Uz visiem 100% piekrītu, pērkot lētāko, Ķīnas preces tu sevi apkrāp, tur nav ne kvalitātes un kalpošanas ilguma. Spoža manta bez iekšējā satura. Vairāk neticu un nepērku ķīniskos izstrādājumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top