Āzis ar iesauku Vinsents van Gogs, netipiska dzīvnieka uzvedība

 

 

Āzis, izrādās, ka ir talantīgi dzīvnieki.

Tie spēj uztvert vizuālās mākslas pamatus.

No sākuma domāju, ka tas ir tāds veikls triks, kur ir redzēts, ka dzīvnieki gleznotu.

Tomēr izrādās, ka ir šajā dīvainajā faktā arī mazi patiesības graudi.

Amerikāņu āzis ar iesauku  „Vinsents van Gogs” no Hjūstonas zoodārza „McGovern Children’s Zoo” ir iemācījies veidot mākslu ar īstu gleznotāju atribūtu, otiņu.

Radošais darba proces āzim sākas ar otiņas stingru satvērienu zobos. Zoodārza apkalpojošais personāls ir novērojis, ka šo māku āzis apguvis nieka mēneša laikā un pie šedevru radīšanas nav skubināms.

Saprotams, ka krāsas un otas viņam sagādā „McGovern Children’s Zoo” darbinieki. Gluži jau nav saprotams, kā āzis izvēlas  „šedevra” tēmu… vai noskata sev tīkamas ainas, vai āža iztēlē …improvizē.

Apmeklētāju domas, kas aplūko āža nodarbi arī nav viennozīmīgas.

Ir tādi kas pārliecināti, ka āzis glezno Vinsenta van Goga stilā.  Drūmos toņos ar  tumšu kolorītu un sociāli kritisku raksturu.

Tomēr citi sliecas domāt, ka āzis spēj iztēloties ģeometriskas formas, saskaldītas plaknes, vārdu sakot Pikaso cienīgu kubismu. laughter21

Smejamies vai raudam, bet āzim būs pilnīgi oficiāla darbu izstāde,  kas zina… ja pēc āža aiziešanas citos medību laukos. Āža gleznojumi sāk būt pieprasīti dīvaiņu aprindās.

Āzis

Starp citu āzis nav vienīgais no lielās dzīvnieku saimes, kas ir nodarbojies ar glezniecības šedevru radīšanu… tikai viņiem tik saprotamā manierē.

Ir redzēti dažādi šādi dzīvnieku talantu izpausmes veidi. Kā piemēru vēl var minēt ziloni Paiju , kas iemācījās zīmēt citu ziloņu portretus un tika ar saviem darbiem Edinburgas gleznu galerijā.

Noskaties video un novērtē. Nē, labāk padomā, vai mēs to varam saukt par dzīvnieku apzinātu spēju izjust redzēto tādā mērā, lai to spētu pārnest uz molbertu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top