Aviācijas šovs Liepājā, gaidīts un interesants notikums 2022

Aviācijas šovs Liepājā.

Iznīcinātāji, pilotāžas grupas, krāsaini dūmi un pirotehnika. Tas viss būs skatāms virs Liepājas lidostas skrejceļa.

Aviācijas šova rīkotāji apmeklētājiem piedāvāja sešas stundas garu lidojumu programmu. Ar labākajiem gaisa priekšnesumiem aviācijas nozarē.

Aviācijas šovs Liepājā, kas tur bija?

Redzēju iznīcinātāju virāžas un pilotāžas grupu sinhronas figūras. Vairākiem priekšnesumiem šī bija pirmizrāde Latvijā. Tāpat rīkotāji sniedza skatītājiem iespēju vērot lidmašīnu sagatavošanu un došanos uz skrejceļa.

Aviācijas šovs Liepājā

Aviācijas šovā bija iespējams vērot tādus gaisa kuģus kā “Boeing E-3A AWACS”, iznīcinātāju “SAAB JAS39C Gripen” no Ungārijas Gaisa spēkiem.

“Boeing CH-47 Chinook” helikopteru no Lielbritānijas Gaisa spēkiem, “Red Bull Team Blanix” divu planieru komandu no Šveices.

ASV armijas helikopterus “AH-64 Apache” un “UH-60 Blackhawk”, “Iron Wolf Aerobatics”. Komandu no Lietuvas ar “Sukhoi 26” un “Extreme 42” lidmašīnām, “Douglas DC-3” no Somijas.

Protams, arī liepājniekus “airBaltic Training Pilot Academy” un piecu “Diamond DA40NG/DA42” lidmašīnu formācijas lidojumu.

Interesentiem bija iespēja iepazīt tuvāk arī citus priekšnesumus. Starp citu biļetes nebija no lētajām.
Standarta biļete (18 eiro), dod iespēju iekļūt šova teritorijā un izbaudīt iespaidīgo šova programma vienas dienas garumā.

Spotter Area biļete (40 eiro) – īpašās biļetes aviācijas fotogrāfiem, medijiem un žurnālistiem – īpaša piekļuve tribīnei tuvāk skrejceļam, lai uzņemtu labākos avio šova kadrus. Tas laikam der man.

Apron Club (VIP) biļetes (85 eiro) – tiem, kas vēlas baudīt šovu ar paaugstinātu komfortu, ar sēdvietām, galdiņiem, bāru un atrašanās vietu vistuvāk skrejceļam.

Video viņus redzēsi sēdam pie skrejceļa.

Nu un profesionāļi, kas gudri māk spriedelēt.

Hangar Party Club (VIP+) biļetes (250 eiro) ekskluzīva piekļuve pasākuma Hangar Party kopā ar pilotiem, organizatoriem un sponsoriem. Takā es neesmu neviens ne otrs uz rautu netiku.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *