Automobiļu sadursme Liepājā.

 

Apstājos Liepājas auto stāvvietā pie Maxima, kas atrodas Klaipēdas ielā.

Kā jau vienmēr…. pēkšņi dzirdams lielais “BUM”  Kā tad… BMW griezis ārā no stāvvietas uz galveno ielu un uzskrējis virsū sarkanam nevainīgam autiņam.

Neesmu pārliecināts par skādes lielumu, bet remontēt jau nu gan vajadzēs.

Tomēr, kāpēc es vispār pieminu šo gadījumu.

It kā jau skaidrs, ka BMW vainīgs. Tomēr pats bieži braucot ārā no šīs stāvvietas esmu ievērojis, ka daudzi ieslēdz labo pagriezienu norādot, ka viņi griezīsies stāvvietā, lai apmeklētu veikalu.

Te sākas interesantākais… ieslēdz pagriezienu vai arī aizmirsuši izslēgt, bet nenogriežas. Turpina braukt taisni, bet transports no stāvvietas jau veic izbraukšanas manevru uz galveno ielu …

Notiek lielais… “BUM”.

Iesaku uzmanīties un šādās situācijās nogaidīt lai tas, kas rāda labo nogriešanās pagriezienu sāk veikt manevru. Tikai tad brauc un veic savu manevru.

Kā tu rīkojies, ja redzi, ka kāds ieslēdz uz galvenās ielas nogriešanās signālu un it kā dod ziņu, ka tu vari izbraukt uz galvenās ielas ?

Automobiļu sadursme Liepājā.

Automobiļu sadursme Liepājā.

Automobiļu sadursme Liepājā.

 

 

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

3 komentāri par “Automobiļu sadursme Liepājā.

  • uz
    Patstāvīgs links

    Nu nē ! Un nē ! Lai sāk griezteis, tikais tadiņ. Pilna pasaule ar atsaldeņiem un stulbām blondīnēm.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *