Automobiļu kvalitāte, jaunu transportlīdzekļu kvalitāte ir kritusies par 11%

Automobiļu kvalitāte.

Ja kas, tad ja runājam par šķeldas trūkumu, granulu un gāzes cenām, tad ir parādījusies jauna problēma.
Viss notiekošais ir ietekmējis ne tikai automašīnu cenas, bet arī to kvalitāti. Saskaņā ar šonedēļ publicēto JD Power 2022. gada kvalitātes pētījumu.

Jaunu transportlīdzekļu kvalitāte ir kritusies par 11%! Ja salīdzinām ar pagājušo gadu, tas ir straujākais kritums vēsturē.

Automobiļu kvalitāte, aptauja.

Pētījuma ietvaros tika veikta aptauja, kurā piedalījās 84 165 personīgo transportlīdzekļu īpašnieki un nomnieki, kas reģistrēti no 2021.gada novembra līdz šo gadu ieskaitot.

Atbildot uz pētnieku jautājumiem, tika sniegti dati par 33 dažādu marku un 189 dažādu modeļu automašīnām. Īpaši nozīmīgi kvalitātes kritumi fiksēti elektromobiļu ražotājiem.

Polestar ierindojās pēdējā vietā reitingā ar visvairāk problēmām. Tesla varēja būt septītajā vietā no apakšas, taču abi šie autoražotāji bija ārpus ieskaites. Tesla neatbilst dažām reitinga prasībām.

Automobiļu kvalitāte, labākie.

Pirmo vietu kvalitātes ziņā JD Power reitingā ieņēma GM zīmols Buick, kas savāca vismazāk problēmu uz simts automašīnām.

Tajā pašā laikā GM kopumā tika atzīmēts ar labāko kvalitāti starp visiem autoražotājiem – 9 no tā automašīnām bija labāko reitingā. Otro un trešo vietu ieguva attiecīgi BMW un KIA, ar pieciem modeļiem.

Automobiļu kvalitāte

Pašreizējā aptaujā JD Power reģistrēja 226 problēmas uz 100 Tesla automašīnām. Visiem elektriskajiem automobiļiem, izņemot Teslu, ir 240 problēmas uz 100 transportlīdzekļiem. Starp citu, tas ir mazāk nekā 251 pagājušajā gadā.

Tomēr, tas ir nežēlīgi daudz!

Programmatūra joprojām ir galvenā problēma automobiļu rūpniecībā, jo 6 no 10 galvenajām problēmām ir saistītas ar automašīnu informācijas un izklaides sistēmām.

Daudz kritikas izsauc Apple CarPlay un Android Auto darbs. Puse no visiem aptaujātajiem patērētājiem izmanto CarPlay tehnoloģiju. Viņi ziņo par mazāk problēmām, nekā Android Auto lietotāji, kas veido 17% respondentu.

Plašāka bezvadu CarPlay un Android Auto ieviešana ir izraisījusi savienojamības problēmu pieaugumu no 4,9 problēmām uz 100 transportlīdzekļiem 2021. gadā līdz 5,8 problēmām 2022. gadā.

Pārsteidzoši, ka iebūvētās balss atpazīšanas funkcijas neizraisīja autobraucēju sūdzības. Tā nu tas ir, jaunie auto klibo ar kvalitāti, īpaši slikti ir ar elektro automobiļiem.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *