Automobilis, kā pasargāt savu auto no modernajiem zagļiem

Automobilis.

Būt vai nebūt, kā nodrošināties pret zagļiem, kā pasargāt savu automobili? Vai ir kāda burvju sistēma, kas nodrošinās manu automobili uz visiem 100% pret zagļiem! Varu apbēdināt, nav tādas sistēmas!

Ir iespējas maksimāli apgrūtināt automobiļa nozagšanu līdz tādam līmenim, ka zaglis pats pārtrauks mēģinājumus nozagt Jūsu auto.

Iemesls pavisam vienkāršs.

Neviens zaglis nenoņemsies ar auto, ja jutīs, ka tas būs ilgi un galīgais iznākums nav paredzams ātri.

Tātad, kas mums ir pieejams cīniņam ar auto zagļiem?

Lielākā daļa jauno automobiļu jau ražošanas procesā aprīko ar dzinēja bloķēšanas ierīci- imobilaizeru.

Ja domājat, ka ar to pietiek, maldāties. Kā jebkuru signalizāciju to var apiet. To, ka jūsu atslēgas kodu var nolasīt ar visvisādām viltīgam ierīcēm, noteikti esat jau dzirdējuši.

Pēdējā laikā zagļi izmanto piemērotus (pielāgotus) auto vadības blokus. Ja zaglis nomainīs vadības bloku ar savu, tad visas jūsu signalizācijas ir bezspēcīgas.  Saprotams, ka viņam būs arī čips (atslēgā), kas piemērota viņa vadības blokam.

Automobilis, kā cīnīties pret zagļiem?

Izdariet tā, lai zaglis netiktu pie auto smadzenēm, vadības bloka. Kā to izdarīt? Viens no variantiem papildus atslēgas motora pārsegam.

Otrs, vadības bloku ieslēgt drošā apvalkā (kopā ar kabeļa “kalodku” spraudni), jo lai tiktu pie sava bloka pievienošanas, zaglim būtu jāpatērē ilgāks laiks.

automobilis

Parasti zaglis šādā gadījuma no auto zagšanas atsakās.

Un ir trešais, visdrošākais veids. Tas gan prasīs profesionāļa palīdzību (autoserviss). Saprotama lieta, ka autoservisam ir jābūt tādam, kuram Jūs uzticaties.

Tiek noņemts vadības bloks no auto un pārlodētas izejas vadības bloka “kājiņas” citāda secība (nekā oriģināli ir blokam no rūpnīcas), precīzi tāpat ir jāpārlodē ieejas vietā kontaktus “kolodkai”.

Ja tagad zaglis pieslēgsies auto “kolodkai” ar savu vadības bloku, tad saprotams, ka iedarbināt auto viņam neizdosies. Iespējams, ka zaglim vadības bloks vienkārši tiks sabojāts.

Automobilis, neaizmirstam vispārpieņemtās aizsardzības metodes:

Vienmēr aizslēdziet automašīnu – pat ja atstājat to uz dažām sekundēm, lai samaksātu par degvielu.

Brauciet ar aizslēgtām durvīm. Dažiem auto šī funkcija iedarbojas automātiski, kolīdz mašīna izkustas no vietas. Neko neatstājiet mašīnā, kas kādam var likties iekārojams un tāpēc nozogams.

Atceries, ka auto tiek uzlauzts vai tam izsit logu stiklus, zagļi ir vēlējušies iegūt mašīnas salonā atstātās mantas. Pirms atstājat mašīnu stāvlaukumā, izvairieties pārlikt bagāžas nodalījumā koferus vai drēbes. Zagļi Jūs novēro!

Automobilis, uzmaniet sava auto atslēgas.

Nēsājiet auto atslēgas iekškabatās. Mājās turiet auto atslēgas tālu no durvīm un logiem – zagļi spēj izmantot pat makšķerēšanas piederumus, lai izvilktu atslēgas pa vaļēju logu

Lai nobeigtu uz jautrākas nots apskati nereālas metodes no tautu daiļrades spējam.

Izdomai nav robežu …

Tā es nosauktu šo asprātīgo aizsarglīdzekļu pielietojumu.

automobili
automobilis
automobilisautomobilis

automobilis
automobilis
automobilis
automobilis

automobilis
automobilis

automobilis
automobilis
automobilis
automobilis

Automobilis,”Keyless Go” sistēma.

Jā, tā atvieglo iekāpšanu auto un ir skaidrs, ka autoražotāji iet pareizā virzienā, taču Latvijā, ņemot vērā zādzību apjomus, jāiebūvē papildu drošības elementi.

Liela daļa nozagto automašīnu ir bijušas aprīkotas ar “Keyless Go” sistēmu, kas uzskatāma par ļoti nedrošu pret auto zādzībām.

Zagļiem, kuriem ir speciāls aprīkojums, ir iespēja speciāli noskanēt šīs ierīces, lai vēlāk iekļūtu automašīnā, to iedarbinātu un aizbrauktu bez atslēgas un auto pults, ko Jūs nēsājat līdzi.

Drošu un Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Automobilis, kā pasargāt savu auto no modernajiem zagļiem”

 1. Zintuks saka:

  Ir auto signalizācija, IGLA, kas to novērš domāju Keyless Go

 2. sansejs saka:

  Muļķības, labs imobilaizers atrisina daudzas problēmas

  1. laimisk saka:

   Auto signalizācija + imobilaizers un garāža, labs risinājums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top