Kompānija „Mercedes-Benz” publicējusi oficiālos attēlus ar konceptuālo automobili „Fascination”, kas ir vēstnesis par to, kā izskatīsies jaunais E-klases modelis. Koncepts publikai tiks prezentēts oktobrī notiekošajā Parīzes autoizstādē.

Mercedes-Benz Fascination” prototips izgatavots uz platformas, uz kuras top arī jaunais E-klases modelis, konceptam ir trīsdurvju „Shooting Break” tipa virsbūve, tomēr šādā komponējumā tāds ražošanā nenonāks.

Šis koncepts demonstrē, kādā stilā būs ieturēts jaunās E-klases dizains, īpaši tā priekšējā daļa. Būtiskākais, ka priekšējie lukturi E-klasei vairs nebūs noapaļoti, bet gan rombveida, kā arī nodalītās sekcijās.

Mercedes-Benz EMercedes-Benz E

Koncepts aprīkots ar 204 zirgspēku (500 Nm) jaudīgu 2,2-litru četrcilindru „Bluetec” dīzeļdzinēju, kas tiek pozicionēts kā īpaši ekonomisks un ekoloģisks.

Pagaidām šis dzinējs nav pieejams kādā no sērijveida modeļiem, tomēr jau šoruden tas debitēs „Mercedes-Benz C250 CDI BlueEfficiency Prime Edition” modifikācijā.

Ar to C-klases Mersedess līdz 100 km/h paātrināsies septiņās sekundēs. Vēlāk šo motoru sola uzstādīt „GLK” kompaktajā apvidniekā, kā arī jaunajā E-klases modelī.

Mercedes-Benz E

Jaunās paaudzes „Mercedes-Benz” E-klases modeli plānots prezentēt nākamā gada rudenī Frankfurtes autoizstādē, bet pirmie klientu auto pie dīleriem nonākšot 2010.gada sākumā.
Internetā publicēti pirmie attēli ar jaunās paaudzes „Mercedes-Benz” E-klases modeli, kas oficiāli tiks prezentēts vai nu nākamā gada sākumā Detroitā, vai pavasarī Ženēvā.

Kā redzams bildēs, tad sērijveida modelis izteikti līdzināsies vēl šoruden Parīzē prezentētajam konceptam.

Oficiālas informācijas par jauno modeli pagaidām nav, arī attēli internetā parādījušies nesankcionēti. Kā redzams bildēs un kā tas jau bija gaidāms, jaunās paaudzes „Mercedes-Benz” E-klases modelis vairs nebūs ar apaļiem priekšējiem lukturiem, bet gan salīdzinoši kantainiem atsevišķas sekcijās.

Mercedes-Benz E

Tā kā automobilis izgatavots uz jaunas šasijas, tad tas būs nedaudz lielāks gabarītos par savu priekšteci, kā arī iegūs vairāk vietas pasažieriem salonā.

Jaunā E-klase iegūs virkni jaunu tehnoloģiju, ieskaitot modernizētu „COMAND” saskarni, joslu maiņas brīdinošo sistēmu, autovadītāja acu zīlīšu kustības uzraugošo sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanas funkciju u.tml.

Mercedes-Benz E

Dzinēju gamma būs visai plaša, kas ietvers trīs dažādu jaudas variāciju divlitru turbopūtes dīzeļdzinēju, divu veidu sešcilindru dīzeļmotorus un vairāku modifikāciju benzīna dzinējus, ieskaitot 6,2-litru V8 „AMG” spēka agregātu ar vairāk kā 500 zirgspēku jaudu.

Pēc jaunā „Mercedes-Benz” E-klases sedana debijas vēlāk tam sekos arī kupeja un kabriolets uz šī modeļa bāzes.

 

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

19 + 15 =