Autobraucējiem palielināt sodus un video par dzēruma ārprātu.

 

 

Autobraucējiem palielināt sodus… gandrīz vai ierasts pasākums Latvijā.

Piemēram, palielināt minimālā soda apmēru par braukšana ātruma pārsniegšanu, kā arī minimālā soda palielināšanu gājējiem.

CSDD rosināja izstrādāt normu, kas pēc konkrētā gadījuma izvērtēšanas ļautu pieņemt lēmumu, vai konfiscēt transportlīdzekli autovadītājam, kurš pie stūres sēdies vairāk nekā 1,5 promiļu reibumā vai arī narkotisko vielu ietekmē.

Tika rosināts palielināt netrafarēto policijas auto skaitu.

Uz autoceļiem regulāri organizēt lielos reidus, kuros šoferu organismā tiktu pārbaudīta alkohola un narkotisko vielu koncentrācija.

Lai to visu labāk organizētu Valsts policijā ir iepirkti un turpmāk tiks arī izmantoti jauni zižļi. Jauni zižļi atšķiras no veciem lielākoties tikai ar krāsu.

Policija informē un brīdina par šīm nelielām izmaiņām, lai autovadītājiem, kurus apturēs policijas darbinieks, nerastos apjukums vai neizpratne, it īpaši diennakts tumšajā laikā, cik jāmaksā 😉

Nu un ko Liepājnieki?

palielināt sodus

Lasi pats par dzēruma ārprātu… pulksten 11.40 1969.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mitsubishi Galant” pa Ganību ielu virzienā uz Kungu ielu pretējā braukšanas virzienā, pārkāpjot ceļa zīmes iebraukt aizliegts prasības, kā arī atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē (2,58 promiles).

Vadītājs izraisīja sadursmi ar “Opel Astra caravan”, kuru vadīja 1971.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cietis “Mitsubishi” vadītājs.

Viņš nogādāts slimnīcā.
Video labi redzams, ka “kungs”, kunga dūšā ir braucis pa vienvirziena ielu pret spalvu.

Var jau saprast…2.58 promiles nav joks!

Tā lūk… pie mums Liepājā!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top