Attiecību problēma, jūs un partneris neesat radīti viens otram

Attiecību problēma.

Nevienas attiecības nav ideālas. Visiem pāriem ir smagi jāstrādā, lai dzīvotu harmonijā un attīstītu līdzāspastāvēšanas rēbusu.

Attiecību problēma, kā rīkoties?

Tomēr, tas nenozīmē, ka mīlestībai ir jābūt pārāk sarežģītai. Es iesaku spert soli atpakaļ! Pārskatīt savu personīgo dzīvi un pajautāt sev: “Vai viņš (viņa)tiešām ir man piemērots?”.

Attiecību problēma, kā to saprast?

Kā zināt, ka jūs un jūsu partneris neesat radīti viens otram? Ķīmija, romantika, emocijas – tas viss aptumšo prātu un neļauj saskatīt patiesību. Tas var būt saistīts ar faktu, ka jūs vienkārši neesat radniecīgi garīgi.

Pazīmes, kas uz to norāda. Jūs daudz ko paturat savā personā, tas notiek lai izvairītos no konfliktiem ar otro pusīti.

Attiecību problēma

Veselīgās attiecībās cilvēki jūtas pietiekami ērti, lai izteiktu savas jūtas. Nevienam nepatīk konflikti, bet tie ir neizbēgami.

Turklāt, pateicoties saprātīgiem konfliktiem, abu alianse kļūst tikai stiprāka. Ja jūsu partneris ar jums nevēlas apspriest jūsu problēmas. Parasti ir ierasts, ka jūs viņu ar savu klusēšanu negribat traucēt un sadusmot. ZINI, tas ir trauksmes signāls.

Vai jūs domājat, ka jums ir jāmainās, lai padarītu savu partneri laimīgu?

Kā jūs varat atrast laimi ar cilvēku, kurš nemīl jūs tādu, kāds jūs esat? Jums nav jāmainās, lai viņam patiktu, un jāatsakās no sava “es”.

Patiešām, pasaulē noteikti atradīsies cilvēks, kurš tevī iemīlēs. Gan tavu raksturu, gan izskatu, mērķus un vērtības.

Attiecību problēma, viņš nevar piekāpties.

Attiecības tiek veidotas uz savstarpēju piekāpšanās un kompromisu kopumu. Ja jūs vienmēr piekāpjaties partnerim un viņš nekad nevar  jums piekāpties. Tas ir nopietni un satraucoši!

Tas norāda, ka viņš jums nav piemērots. Jums par to nopietni jārunā un jādalās savās sajūtās. Jums nav sevi jāupurē. Ja partneris to nesaprot, viņš par tevi nemaz nerūpējas.

Tu viņam neuzticies.

Uzticība ir jebkuru attiecību stūrakmens. Ja partneris reiz izdarīja kaut ko tādu, kas lika jums justies neuzticīgam, tas ir jāapspriež, pirms nav par vēlu.

Vai otrā pusīte tevi vienkārši nomāc un nevēlas ņemt vērā tavas jūtas? Tad jūs acīmredzot nespēsit izveidot spēcīgas un laimīgas attiecības.

Strīdu laikā jūs kļūstat personiski un vēlaties viens nonicināt.

Pat ja jūs daudz lamājāties, jums nevajadzētu kļūt personiski noskaņotam uz ļaunumu.
Apvainojiet viens otru un sāpiniet viens otru ar vārdiem. Divu mīļāko strīdā nevar būt uzvarētāja vai zaudētāja.

Attiecību problēma
Partneriem ir jācienī savs dvēseles radinieks, pat ja viņi visam nepiekrīt. Viņi var pārvarēt lepnumu un samierināties, lai kopīgi atrisinātu problēmu.

Partneris neatbalsta jūsu mērķus.

Neskatoties uz to, ka esat nonācis attiecībās, jūs joprojām esat pašpietiekams cilvēks ar savām bailēm, mērķiem un sapņiem. Attiecības nebūs ilgas, ja viens no partneriem apspiež otru un neatbalsta viņa saistības.

Jūsu dzīves vērtības nesakrīt.

Viena no lielākajām pazīmēm, ka jūs un jūsu partneris neesat viens otram piemēroti, ir tas, ka jūsu vērtības un skatījums uz dzīvi nesakrīt.

Lai izveidotu laimīgu savienību, jums ir jābūt līdzīgiem mērķiem attiecībā uz ģimeni, bērniem un finansēm.

Apmēram tā un nekādi citādāk!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top