Attiecības, ja tev nākas sevi upurēt ir pamats pārdomām

Attiecības.

Raksts no mana pārdomu cikla sieviete- sievietei. Tas ir vispārzināms fakts par ko pat nav vērts dziļi un pat pamatoti strīdēties. Tāpēc es tev lasītāj uzdošu vienkāršu jautājumu: “Vai ir labi būt pretrunā ar savām vēlmēm?”

Attiecības, upurēt sevi nav labi, kā tas var šķist.

Modelēšu šo aktuālo jautājumu ar ikdienišķu piemēru. Iedomājieties, ka jums jāapmeklē kāds svarīgs pasākums. Lai izskatītos grezni, jūs nolemjat doties uz veikalu ar vēlmi piemeklēt kaut ko sev piemērotu.

Dažas stundas vēlāk, starp pakaramajiem un bezgaumīgām kleitu parodijām, jūs atradīsiet sev vispiemērotāko variantu. Tā lieliski saskan ar jūsu apaviem un pat telpas interjeru, kurā notiks pasākums. Diemžēl, jūs neredzat savu izmēru.

Vēršoties pie konsultantes ar lūgumu pameklēt jums derīgu izmēru, viņa var atbildēt, ka ir šāda fasona kleita. Taču kleita būs citā krāsā. Nu vai nav briesmīgi! Jums ir jāizvēlas, ņemt vai aiziet bez nekā. Tas pats notiek attiecībās.

Attiecības, vēlmju apspiešana.

Domāju, ka no iepriekšējā piemēra tu saprati ap ko lieta grozās jau nopietnās attiecībās. Lai arī cik ideāls vīrietis šķistu, starp jums vienmēr būs kaut kas, kas jūs atšķirs vienu no otra. Vai nu jūs atrodat kompromisu, vai arī sākat upurēt sevi.Attiecības

Vai jūs skatāties filmas, ko viņš vēlas, vai dodaties atvaļinājumā tur, kur viņam ir ērtāk? Tas viss kopumā var likties, ka ir brīnišķīgi, bet tevis tajā gandrīz nav.

Šādiem vienkāršiem lēmumiem vajadzētu dzimt no kompromisa. Jautā sev vai tas ir tas, ko tu gribi? Nē, tu biji spiesta piekāpties bez īpašām pretenzijām. Pat teiktu tā, mīļā miera labad!

Attiecības, par mani.

Kad es izšķīros ar savu kungu, es ilgu laiku nevarēju atjēgties. Es jutos tukša, pat sociālie tīkli nebija pārpildīti ar ziņām, kas mani varētu interesēt. Ja godīgi, mani neinteresēja burtiski nekas!

Kādā brīdī vientulība mani pārņēma līdz milzīga bezdibeņa izmēriem. Tā pagāja pāris dienu, taču saņēmos un uzstājīgi pati sev pateicu, BEIDZ!  Saprotu un novērtēju, ka esmu savās mājās, netālu ir našķi, kas man garšo, skatos filmas, kuras jau sen vēlējos noskatīties. Tas ir brīnišķīgi!

Attiecības bieži var iznīcināt mūsu individualitāti, taču to neesamība paver milzīgu iespēju krātuvi. Tagad beidzot vari tikties ar savām draudzenēm, kurām nebūs klusi jāsēž virtuvē.

Var rasties jautājums, kāpēc klusi un virtuvē? Tā ir attiecību pazemojuma klasiska izpausme: lai netraucētu tavu otro vīrišķo pusi, kuram tavas draudzenes nepatīk.

Attiecības, jūs nevarat tā vairāk dzīvot!

Satriekšu tevi ar atziņu, ja mēs gatavojamies ilgstošam attiecībām, mēs apzināti nolemjam sevi upurēt. Dažas lielākā mērā, citas mazākā mērā, bet fakts paliek fakts, mēs paciešam šo upuri.

Viena mana draudzene nolēma uzsākt nopietnas attiecības. Taču viņa nebūt nebija jauna: viņai jau bija pilni četrdesmit gadu. Veiksmīga un pašpietiekama sieviete bija gatava atdot visu, kas viņai bija viena ne visai veiksmīga vīrieša dēļ. Kāpēc tādi upuri? Seksu, tāpat kā emocijas, var atrast jebkur un jebkurā laikā.

Attiecības, kāda ir laimes recepte?

Sociālie ieteikumi nosaka, kā uzvesties burtiski visās dzīves jomās. Ja mēs tiem akli sekotu, tad varētu aizmirst par tādu jēdzienu kā laime.
Mēs esam dzimuši dažādi: daži mīl vīriešus, citi sievietes, citi mīl laulību, bet citi sapņo par ceļojumiem visa mūža garumā.

Pievērsiet uzmanību tiem, kuri ievēroja sociālās normas, pat ja tas nozīmēja sevis upurēšanu. Kā nākas, viņi apprecējās jauni, sieva dzemdēja vairākus bērnus un kopā abi paņēma bankā naudas aizņēmumu.

Vai tā ir laime?

Vari tikai minēt, kā tas ir īstenā ģimenes dzīvē, bet ne visiem šī ir ideālā ģimene, ja vadies no sabiedrības pieņemtajām normām. Vai tev ir vajadzīgs šāds nevainīgs viltojums?

Attiecības

Reālā dzīve ir tad, kad tu vari atbildēt uz jautājumu, kāpēc tev vajadzīgas pilnīgi visas attiecību sastāvdaļas. Ja sapņo par ideālu vīrieti un nevari atbildēt, kāpēc viņš tev ir vajadzīgs, tad viņš tev nav vajadzīgs, domāju to ideālo variantu. Problēma ir problēma un vari man nepiekrist, taču iesaku par šo jautājumu padomāt.

Taču zini, ka tikai TU vari izlemt, vai atteikties no sevis, kā personības vai dzīvot savu, nevis kāda cita dzīvi!
Sana.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *