Attiecības, iepazīšanās datuma tests, tā interesantā nozīme

Attiecības.

Sajust kopību, tu plāno savu nākotni kopā ar viņu. Pavisam nesen tu ar viņu iepazinies, varbūt pie Jāņu dienas ugunskura.
Šis cilvēks iedvesmo, jau no pirmajiem iepazīšanās mirkļiem. Jūs abi runājat par saviem mērķiem, sapņiem un to, ko dzīve jums sagaida.

Iespējams, tu pat domā, ka nākotnē jums ir lemts pavadīt daudz laika kopā, jo domājat par vienu un to pašu. Taču, vai šis puisi būs īstais?

Attiecības, tev to palīdzēs to uzzināt skaitļi.

Ja kas, tad numeroloģija ietekmē mūsu dzīvi vairāk, nekā spējam iedomāties. Pat iepazīšanās datums var būt izšķirošs attiecību veidošanā.
Ko jūsu pārim sola liktenīgais datums jūsu tikšanās dienā? Gribi zināt, domāju, ka jā!

[newsletter_lock]

Lai aprēķinātu iepazīšanās skaitli, jums jāsaskaita visi pirmās tikšanās datuma cipari. Ja tikāties, piemēram 2015.05.12., tad iepazīšanās dienas skaitli aprēķinām šādi: 1+2+0+5+2+0+1+5=16.

Ja ir divciparu skaitlis, tas ir jāsadala līdz viena cipara skaitlim, šim nolūkam mēs sadalām skaitli 16= 1 + 6 Jūsu attiecību skaitlis ir 7.
Attiecības, ko tas nozīmē lasi tālāk.

Attiecības, skaitlis viens.

Papildus mīlestībai jūsu pārim ir daudz vairāk interešu, kā arī mērķu. Jūs lieliski atrodat kopīgu valodu, reti sacenšaties savā starpā un strīdaties pavisam maz.
Šāds pāris spēj ne tikai izveidot harmonisku savienību, bet arī veikt kopīgu biznesu. Iespējams, ka tu dari citus vīriešus greizsirdīgus ar savu spēju komunicēt.

Attiecības, skaitlis divi.
Jūsu attiecībās netrūkst patīkamu jūtu un romantikas. Jūs esat pacietīgi viens pret otru, taču jums vairāk jāuzticas savam dvēseles radiniekam. Jūsu pārim patīk gludumi attiecībās, jebkuras pēkšņas izmaiņas var sagraut jūsu pāri.

Attiecības, skaitlis trīs.
Jūs zināt, kā runāt vienam ar otru, klausīties un dzirdēt. Jo trīs māca piekāpties. Jūs zināt, kā atrisināt visas problēmas, taču jums jābūt uzmanīgiem ar vides izvēli.
Glaimotāji un skaudīgi cilvēki var iznīcināt jūsu savienību. Attiecību ilgumu ietekmēs arī kopīgu plānu esamība.

Attiecības, skaitlis, četri.
Jūs abi esat smieklīgi cilvēki. Jūsu pāris ir redzams no tālienes, jo jums patīk apspriest jebkuru tēmu, kā arī daudz smieties.
Neskatoties uz to, ka esat aliansē, jums izdodas saglabāt vienam otra neatkarību. Tavas harmonijas dēļ tev apkārt būs daudz skaudīgu cilvēku un kārdinājumu, esi uzmanīgs, tie var salauzt tavu pāri.

Attiecības, skaitlis pieci.

Jūs esat laimīgi kopā, varat nodzīvot daudzus gadus, tikai jūsu ātrā daba traucē izbaudīt vienam otra klātbūtni.
Tā dēļ jūs pat varat šķirties un atkal sanākt kopā. Ja nevēlaties strīdēties, astrologi iesaka iemācīties “izpludināt” emocijas citādā veidā.

Seši.
Jūs esat ļoti greizsirdīgs pāris. Neuzticieties viens otram un vienmēr gaidiet sānsoli no otrās puses. Šādas alianses ir nogurdinošas.
Iesaku iemācīties uzticēties savam partnerim , kā arī būt pacietīgai, lai saglabātu savas jūtas. Pretējā gadījumā jūsu pāris ļoti ātri izjuks.

Septiņi.
No malas jūsu savienība šķiet garlaicīga, jo ir emociju minimums. Tomēr jums ir ērti būt kopā, jo jūs esat ļoti līdzīgi viens otram. Šādai aliansei ir grūti saprast citus cilvēkus.

Astoņi.
Jūsu pārī burtiski “vārās” emociju strūklakā. Jūs varat sastrīdēties no “zila gaisa” un pēc tam ātri samierināties.
Diemžēl tāpēc attiecību uzturēšana ir ļoti laikietilpīga. Neaizmirstiet, ka jums ir nepieciešama brīvība un atpūta vienam no otra, pretējā gadījumā jūs attiecībās “nomirs”.

Attiecības, un beidzot skaitlis deviņi.

Jūs tik ļoti idealizējat savu partneri, ka neesat gatava stāties pretī viņa patiesajai būtībai, jo izrādās, ka viņš ir tālu no jūsu galvā uzzīmētā attēla.
Diemžēl šī savienība ir īslaicīga. Ja izdosies iziet cauri “pieslīpēšanās procesam” un saglabāt jūtu maigumu, tad dzīvosi laimīgi mūžam.

Attiecības un galvā uzzīmēts vīrieša tēls.

Bieži no dāmām var dzirdēt, ka viņas par pavadoņiem izvēlas “nepareizos” vīriešus. Kāpēc tas notiek? Meitenes bieži nesaprot, kādu vīrieti viņas vēlas redzēt sev blakus un kas viņas piesaista.

Tā vietā, lai mestos apkārt nepārdomātos meklējumos, es iesakām veikt nelielu psiholoģisko testu, lai precīzi noteiktu, kāds vīrietis jums ir nepieciešams un ko jūs sagaidāt no šāda partnera attiecībās. Tā sacīt jāsaka, padoms no sievietes-sievietei

Uzmanīgi apskatiet attēlu un izvēlieties vīrieti, kurš jums šķiet pievilcīgāks.

Attiecības

Vai esat izdarījis savu izvēli un esat gatavs uzzināt rezultātu? Skatīt zemāk pēc galīgi neitrāla attēla.

Attiecības

1. Puisis saulesbrillēs

Tā ir nepastāvīgu sieviešu izvēle, kuras vēl nav izlēmušas, ko vēlas no attiecībām un vai tās viņām ir vajadzīgas. Jums ir tendence pieņemt nekonsekventus lēmumus.
Jums patīk atrasties vīriešu uzmanības lokā un kļūt maigi nervozām, kā arī būt garastāvokļa sievietei. Jūs esat vislabāk piemērots turīgam tēva zēnam, kurš var uzņemties emocionālu aizbildniecību par jums.

2. Otrais puisis
Šāds puisis ir meitenes izvēle, kura cenšas visu savu spēku un uzmanību veltīt radiniekiem un tuviem cilvēkiem. Jūs esat ļoti nesavtīgs cilvēks.

Gatava atteikties no savām vēlmēm draugu un ģimenes labā. Jums ir nepieciešams vīrietis, kurš ir “bērna” tips. Šāda savienība būs ļoti harmoniska, jo jūs varēsiet pilnībā parādīt savu aprūpi tieši viņam.

3. Puisis ar bārdu

Mīļā meitene, tu izceļas ar ambīcijām un enerģiju. Drosmīgi uzstādiet sev mērķus un ātri ejiet uz tiem. Jūs neesat no bailīgajiem, bet ārkārtīgi pašpietiekama.
Jūs varat izveidot harmonisku pāri tikai ar tādu pašu aktīvu cilvēku kā jūs pati. Citi puiši vienkārši nespēs piesaistīt jūsu uzmanību.

Attiecības, beidzot puisis Nr4 ar bārdu un brillēm.

[/newsletter_lock]

Emocionālā tuvība ar partneri jums ir ļoti svarīga. Zemapziņas līmenī jūs vienmēr cenšaties būt ideāla pavadone savam mīļotajam. Lieliska saimniece, uzticīga un gādīga sieva un uzticams draugs. Jūs varat izveidot harmonisku pāri ar “bērna” tipa puisi.

Labu Dienu!

Sana.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Attiecības, iepazīšanās datuma tests, tā interesantā nozīme”

  1. Varoņina saka:

    Ja ir bagāts tad derēs, citādi nemēdz būt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top