Atteikties no liekā, kas jums jādara lai būtu laimīgs

Atteikties no liekā, bet ļoti gribas!

Domāju, ka tas nav pareizais ievads šādam pārdomu rakstam. No tā, ko ļoti gribas, nevajadzētu atteikties. Gluži pretēji, uz to, ko ļoti gribi jātiecas. Tas gala rezultātā var nest tavu labsajūtu un protams laimi.

Šoreiz raksts par to, kas Tev traucē būt laimīgam. Iesākumam atceries, ka negatīvais, kas nāk no tavas galvas, domu un vārdu veidā, atgriežas realitātes formā.

Tāpēc mainiet savas domas uz “viss būs labi”.  Cilvēkam, kas tam tic, nekas nav neiespējams un laime būs ar jums.

Atteikties no liekā un nevajadzīgā.

Vai tev rūp, ko par taviem lēmumiem domā citi? Ja jūs pieņemat lēmumus, kas jūs dara laimīgus, kāpēc jādomā, ko cilvēki par jums domā? Iedomājieties, cik daudz vieglāka būs dzīve, ja pārstāsiet domāt par to, vai apkārtējiem cilvēkiem patīk jūsu lēmumi.

Vai ir vērts mēģināt attaisnot citu cerības? Jūs varat klausīties vai ņemt vērā padomu, bet neļaujiet šiem cilvēkiem izlemt jūsu vietā, kā dzīvot.

Atteikties no liekā, dusmas un aizvainojums.

Dusmas saēd tevi no iekšpuses, tāpēc iemācies samierināties ar tiem, kas tevi kaitina. Tomēr, tas nenozīmē, ka varat citiem ļaut jūs izmantot. Lai izvairītos no skandāla, jums vienkārši jāiemācās tikt galā ar dusmām un aizvainojumu. Jā arī ar sāpēm, kas paliek iekšā un prasa atriebību.

Atcerieties, ka tas, kurš jūs sadusmo, kontrolē jūs. Daži cilvēki savu aizvainojumu izbauda kā gardēžu maltīti, un tas ne pie kā laba nenoved. Šīs jūtas nekaitē cilvēkam, uz kuru esat aizvainots vai dusmīgs, bet tikai jums.

Ideālā ķermeņa tēls.

Cik bieži tu seko skaistumkopšanas industrijas padomiem, tuvinieku un draugu viedokļiem? Jūsu ķermenis ir tas mazais, kas jums patiešām pieder, un kurš, ja ne jūs, izlems, kā tam vajadzētu izskatīties? Vienīgais, kam ir nozīme, ir tas, kā tu jūties. Ērti vai nē, pārējais ir nenozīmīgs.

Atteikties no liekā, ideālā partnera tēls.

Ideāls partneris neeksistē, pat neceriet. Katram no mums ir kāds ideāls tēls vai vismaz priekšzīmīgu īpašību kopums, kam cilvēkam jāatbilst. Taču dzīve parasti uz šiem sarakstiem nospļaujas un par tiem pasmejas.

Kādām īpašībām vajadzētu būt partnerim, lai jūs padarītu laimīgu? Atceries, ka visiem cilvēkiem ir viens un tas pats ideāls.
1. Tev viņš ir jāmīl no visas sirds
2. Viņam blakus jājūtas viegli un ērti.
3. Viņam jāpieņem tevi, kāda tu esi.

Ja pirmie divi punkti ir lieliski, esat atradis to, kas jums nepieciešams. Atliek izcelt pēdējo punktu sev. Viņš nav ideāls, arī tu nekad nebūsi ideāla. Ja viņš kādreiz lika tev smieties, ja viņš atzīst, ka ir cilvēks un pieļauj kļūdas, esi kopā ar viņu un dod viņam visu, ko vari.

Atteikties no liekā

Viņš netaisās lasīt dzeju, viņš nedomā par tevi katru mirkli, bet viņš tev atdos daļu no sevis, lai gan zina, ka tu vari to nepieņemt. Nesāpini viņu, necenties viņu mainīt un negaidi no viņa vairāk, nekā viņš spēj dot.

Smaidi, kad viņš dara tevi laimīgu, kliedz, kad viņš tevi sanikno, un pietrūkst viņa, kad viņš nav ar tevi. Mīlestība ir grūta tikai tāpēc, ka tā pastāv. Jo ideāli cilvēki neeksistē, bet ir viens cilvēks, kurš tev būs ideāls. Protams, ar kuru tev ir labi!

Ideāla dzīve.

Tāpat kā nav ideāla partnera, nav ideālas dzīves. Dzīve ir tas, ko jūs tajā ieguldāt, tāpēc, ja nevēlaties smagi strādāt un pielikt pūles, jūs izvēlaties sliktu dzīvi.

Jūsu izdarītās izvēles tieši ietekmē jūsu dzīves norisi. Jūs varat izveidot savu pasauli, skaistāko no visām pasaulēm. Protams, ja to vēlaties!

Tu būsi bagāts.

Daudzi cilvēki visu mūžu nodzīvo ar domu, ka viņiem jākļūst par miljonāriem. Neskatoties uz to, ka tas nav slikts mērķis, patiesībā, lai to sasniegtu, ir jāiegulda liels darbs.

Turklāt, nepadariet naudu par pašmērķi. Galvenais ir atrast darbu, kas kļūs par tavu aizraušanos un piepildīs tevi. Kā saka gudrie, tad nauda nāks (protams, ja nejūti pret darbu riebumu).

Atteikties no liekā, fortūna.

Negaidiet, kad “Lady Luck” pieklauvēs pie jūsu durvīm, lai gan pēc varbūtības teorijas, tas var notikt jebkurā brīdī.
Novērtējiet dzīvi, kas jums ir, un esiet pateicīgs par to, kas jums ir. Veiksme nekad nenāks, ja tu to gaidīsi. Apmēram tā un tur ir daļa no filozofiskas patiesības.

Atteikties no liekā, attaisnojumi.

Nav laika attaisnojumiem. Aizmirstiet, ka ir doma “nav laika” vai “nav vēlmes”. Attaisnojumi ir tikai tavs mēģinājums justies, kā aizņemtam nekrietnelim. Atceries to, kad kārtējo reizi nedari kaut ko tādu, kas bija jādara jau sen. Izdari visu iecerēto un tici, būsi laimīgs.

Pārdomas par bijušajiem.

Jūs izšķīrāties, jebkurā gadījumā tam bija iemesls. Atceroties savu bijušo, domā nevis par cilvēku, bet tikai par mācībām, ko dzīve tev devusi, ko esi saņēmis no šī cilvēka.

Neuzķeries uz cilvēku, kurš nekad nebūs ar tevi. Tas tikai sagraus jaunās attiecības un liks tev ciest. Būsi laimīgs (laimīga), ja Tu viņu mīlēsi no visas sirds. Viņam blakus tev jājūtas viegli un ērti.

Atteikties no liekā, spītība.

Ir grūti atzīt, ka kaut kur kļūdāties. Pieņem saprotamo, ka citiem cilvēkiem ir vairāk zināšanu vai spējas kaut ko izdarīt pareizi. Tāpēc beidz būt spītīgs un vienkārši pieņem to kā faktu.

Jo mazāk spītīgs esat, jo atvērtāks esat kaut kam jaunam.

Padomājiet par to, cik daudz jūs varat piedzīvot un izjust, ja mēģināt saprast un pieņemt kāda cita viedokli, kas nav jūsu viedoklis.

Prokrastinācija.

Ar vārdu “prokrastinācija” apzīmē tieksmi darbus atlikt uz vēlāku laiku, gan vilcināšanos, gan vēlmi maksimāli ilgi nedomāt par kaut ko netīkamu.

Ko par to domāju? Vienkārši beidz vilcināties, laiks kustēties! Pārtrauciet atlikt rītdienu, dzīvojiet šodienā. Ja jūs pastāvīgi kaut ko atliekat, padomājiet, vai to vispār ir vērts darīt?

Varbūt tev tas nemaz nav vajadzīgs? Ja vajag, tad dari to tagad! Nemitīgā atlikšana uz rītdienu sagādā tikai vainas apziņu un stresu. Vai ir vērts šādi ciest?

Atteikties no liekā, atmiņu bagāža.

Jums nevajadzētu vilkt sev līdzi atmiņu bagāžu, īpaši par pagātnes attiecībām. Ja tu kādu ļoti mīlēji vai domāji, ka mīli, tu neapzināti salīdzināsi. Vai arī uzspiedīsi projekciju jaunam cilvēkam, kurš ne pie kā nav vainīgs.

Uzsākot jaunas attiecības, atbrīvojies no vecajām, un ne tikai dzīvē, bet arī savā galvā. Tas attiecas ne tikai uz iemīlēšanos, bet uz visām attiecībām kopumā.

Skaudība.

Ja nezināji, tad sociālie tīkli padara cilvēkus nelaimīgus. Viņi skatās uz saviem bijušajiem klasesbiedriem, kursa biedriem un paziņām, kas ir sasnieguši, ko lielu. Iespējams, ka no skaudības tu burtiski vari kļūt slims.

Vari justies, kā nieks kopējā dzīves karuselī. Nākamreiz, kad kļūstat skaudīgs, padomājiet par šo: “Vai es vēlētos būt cilvēks, kuru apskaužu?”

Noteikti nē, jo tu mīli sevi, jo kaut kur ļoti dziļi to saproti un sajūti to, kā vieglu apstiprinošu vēsmu. Jūs skatāties uz kāda cita dzīvi, kuru nezināt, jums nav ne jausmas, par ko šī persona domā.

Varbūt brīdī, kad viņš ienirst savas privātmājas baseinā, viņš sevi ienīst vai no kaut kā mežonīgi baidās? Varbūt tu, saulainā dienā pastaigājoties pa mežu, piedzīvo daudz lielāku baudu nekā viņš, gozējoties sniegbaltajās smiltīs Maldivu salās?

Vispār beidz skatīties uz citiem, ja šobrīd jūties labi, tad viss ir pareizi, ja nē, tad dari tā, lai būtu labi.

Atteikties no liekā, nenoteiktība.

Laimīgiem cilvēkiem mēdz būt pašcieņa. Tikai nejauciet to ar uzpūstu ego. Laimīgi cilvēki ir apmierināti ar to, kas viņi ir. Viņi izstaro pārliecību un nebaidās parādīt savu vērtību.

Nav iemesla būt nedrošam! Ja jums ir iezīmes, kuras jūs sevī ienīstat, ir divi veidi: pieņemt tās vai mainīt tās. Jūs pats izvēlaties, kas vēlaties būt, tikai jūs, nevis apkārtējie.

Varu būt laimīgs!

Lai būtu laimīgs, esi atkarīgs no darba, ko veltīsi savai pašcieņai un labsajūtai. Neviens, cilvēks šajā dzīvē neaizpildīs tavu tukšumu, ja tāds ir.

Neviens tevi nepadarīs laimīgu, ja tu būsi nelaimīgs. Lai dalītos savā laimē ar kādu citu, vispirms ir jāatrod šī laime pašam. Tāpēc pat neceri, ka tava laime ir kāda rokās, tā ir tikai tevī.

Esiet gatavs pieņemt visu, ko dzīve jums sūta, un esiet laimīgi.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top