Ātruma ierobežošana, tā būs obligāta opcija jauniem automobiļiem

Ātruma ierobežošana.

Visās jaunajās automašīnās būs obligāta ātruma ierobežošanas tehnoloģija. Par to parūpējās Eiropas Savienības noteikumi no 2022. gada 6. jūlija. Tātad pavisam drīz!

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Ātruma ierobežošana, par ko iet runa?

Tas attieksies uz visiem jaunizgatavotajiem modeļiem. Runa par tiem, kas vēl nav pārdoti dīleru salonos.
Konkrēti tie, kas tiek pārdoti ES valstīs, standartā būs jāinstalē Intelligent Speed ​​Assistance (ISA) sistēmas.

Kā tas darbosies?

Ātruma ierobežošanas sistēmas izmanto GPS, satelīta navigāciju un kameras, lai identificētu likumā noteikto ierobežojumu, un brīdinās vadītājus samazināt ātrumu.

Ja automašīna pārsniedz ātruma ierobežojumu, sistēma galu galā var ierobežot dzinēja jaudu, līdz tiek sasniegts likumā noteiktais ātrums. Pirms automātiski tiek veiktas kādas darbības, autovadītāji tiks brīdināti pašiem samazināt ātrumu.

Ātruma ierobežošana

Tas tiks nodrošināts ar vizuālu brīdinājumu instrumentu panelī vai ekrānā, īsu skaņas brīdinājumu vai jūtīgu paziņojumu, viegli vibrējot stūri, kad tiek pārsniegta robeža.

Ja vadītājs ignorē kādu no šiem brīdinājumiem, sistēma veiks tiešu iejaukšanos, lai apturētu transportlīdzekļa pārāk ātru braukšanu, samazinot pieejamo jaudu.

ISA var ignorēt, ja vadītājs pietiekami spēcīgi nospiež akseleratora pedāli, piemēram, lai pabeigtu manevru un apdzītu, ļaujot automašīnai īsu laiku pārsniegt atļauto ātrumu.

Obligātā ātruma ierobežošanas tehnoloģija ir iekļauta ES tiesību aktos kā daļa no tās atjauninātās Vispārējās drošības regulas, kas tiks ieviesta 2022. gada 6. jūlijā.

Tas nosaka, ka pilnīgi visās jaunajās automašīnās, tostarp autobusos, furgonos un kravas automašīnās, kas tiek laisti tirgū no šī datuma, būs jāinstalē ISA.

Jaunajiem modeļiem, kas izlaisti pirms šī datuma, tehnoloģija nebūs jāmodernizē līdz 2024. gada 7. jūlijam, nosaka regula.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Ātruma ierobežošana, tā būs obligāta opcija jauniem automobiļiem

  • .
    .

    Jauki, iedomājies skatu, jaunie luksus vāģi velkas uz 90km/st , bet vecie opeļi tos taurēdami apdzen. Jauki!

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *