Atklātas 21.ziemas Olimpiskās Spēles.

Olimpiskās Spēles.

Kanādas rietumkrastā notiekošajās spēlēs piedalīsies 5 500 sportistu no 84 valstīm, arī no tādām, kuru pārstāvju klātbūtne kādā no ziemas sporta veidiem parasti izraisa labsirdīgu smaidu.

Starp piecarpus tūkstošiem dalībnieku 58 būs no Latvijas un sacentīsies deviņos sporta veidos.

Labākās izredzes tikt pie savas otrās medaļas ziemas olimpiskajās spēlēs Latvijai ir skeletonā un bobslejā, bet, neskatoties uz šķietami ne pārāk spožajām izredzēm, Latvijas iedzīvotāju lielākā daļa turēs īkšķus par mūsu hokejistiem, kas stāsies pretī lielākoties no NHL vīriem veidotajām Krievijas, Čehijas un Slovākijas izlasēm.

Ja nopietni par hokejistiem, kuri jau trešo reizi pēc kārtas spēlēs olimpiskajā turnīrā , tad tas vien jau ir panākums. Kritiskāk noskaņotie dažkārt Latvijas izlasi pasaules čempionāta kontekstā dēvē par viena mača komandu – proti, galvenais uzvarēt vienu spēli un nosargāt vietu elites divīzijā.

 

Olimpiādē vienai spēlei būs vēl lielāka nozīme un, pat bezcerīgi zaudējot trīs spēles apakšgrupā, mūsējiem būs jāaizvada vismaz viena izslēgšanas cīņa ar likmi – vieta ceturtdaļfinālā. Un olimpiskajā hokeja turnīrā iekļūt starp labākajiem astoņiem – tas jau būtu izcils panākums.

Divos vārdos visiem Latvijas Olimpiešiem – Turam īkšķus!

 

Seko līdzi TV programmās katram mūsu sportistu cīņas momentam. Programma ŠEIT

 

JAUNUMI ,

Vankūveras olimpisko spēļu kamaniņu sporta divnieku sacensībās latvieši

Andris Šics/Juris Šics izcīnīja sudraba godalgu

Tas ir lielākais sasniegums Latvijas kamaniņu sporta vēsturē un lielākais Latvijas sasniegums Ziemas olimpiskajās spēlēs.
Par olimpiskajiem čempioniem kļuva austrieši Andreass Lingers/Volfgangs Lingers, kuri abos braucienos bija labākie un atkārtoja pirms četriem gadiem Turīnā gūto panākumu. Bronzas godalgas tika vāciešiem Patrikam Leitneram/Aleksandram Rēšam.

Kamaniņu sacensības Vankūveras olimpiskajās spēlēs ir noslēgušās. Sieviešu sacensībās Maija Tīruma bija devītā, Anna Orlova 13, bet Agnese Koklača 24. vietā. Vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis palika 11. vietā, Inārs Kivlenieks 18. vietā, bet Guntis Rēķis 26. vietā.

Olimpiskās Spēles

 

Olimpiskās Spēles

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *