Atklātas 21.ziemas Olimpiskās Spēles.

Kanādas rietumkrastā notiekošajās spēlēs piedalīsies 5 500 sportistu no 84 valstīm, arī no tādām, kuru pārstāvju klātbūtne kādā no ziemas sporta veidiem parasti izraisa labsirdīgu smaidu.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Starp piecarpus tūkstošiem dalībnieku 58 būs no Latvijas un sacentīsies deviņos sporta veidos.

Labākās izredzes tikt pie savas otrās medaļas ziemas olimpiskajās spēlēs Latvijai ir skeletonā un bobslejā, bet, neskatoties uz šķietami ne pārāk spožajām izredzēm, Latvijas iedzīvotāju lielākā daļa turēs īkšķus par mūsu hokejistiem, kas stāsies pretī lielākoties no NHL vīriem veidotajām Krievijas, Čehijas un Slovākijas izlasēm.

Ja nopietni par hokejistiem, kuri jau trešo reizi pēc kārtas spēlēs olimpiskajā turnīrā , tad tas vien jau ir panākums. Kritiskāk noskaņotie dažkārt Latvijas izlasi pasaules čempionāta kontekstā dēvē par viena mača komandu – proti, galvenais uzvarēt vienu spēli un nosargāt vietu elites divīzijā.

olimpic games 1

Olimpiādē vienai spēlei būs vēl lielāka nozīme un, pat bezcerīgi zaudējot trīs spēles apakšgrupā, mūsējiem būs jāaizvada vismaz viena izslēgšanas cīņa ar likmi – vieta ceturtdaļfinālā. Un olimpiskajā hokeja turnīrā iekļūt starp labākajiem astoņiem – tas jau būtu izcils panākums.

Divos vārdos visiem Latvijas Olimpiešiem – Turam īkšķus!

olimpic games 2

Seko līdzi TV programmās katram mūsu sportistu cīņas momentam. Programma ŠEIT

olimpic games 3

JAUNUMI ,

Vankūveras olimpisko spēļu kamaniņu sporta divnieku sacensībās latvieši

Andris Šics/Juris Šics izcīnīja sudraba godalgu

Tas ir lielākais sasniegums Latvijas kamaniņu sporta vēsturē un lielākais Latvijas sasniegums Ziemas olimpiskajās spēlēs.
Par olimpiskajiem čempioniem kļuva austrieši Andreass Lingers/Volfgangs Lingers, kuri abos braucienos bija labākie un atkārtoja pirms četriem gadiem Turīnā gūto panākumu. Bronzas godalgas tika vāciešiem Patrikam Leitneram/Aleksandram Rēšam.

Kamaniņu sacensības Vankūveras olimpiskajās spēlēs ir noslēgušās. Sieviešu sacensībās Maija Tīruma bija devītā, Anna Orlova 13, bet Agnese Koklača 24. vietā. Vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis palika 11. vietā, Inārs Kivlenieks 18. vietā, bet Guntis Rēķis 26. vietā.

Brali Shici3

br sichi 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!