Atbalstīsim ‘WikiLeaks’ cīņu par brīvu internetu

No sākuma domāju nepiedalīties diskusijās par Wikileaks ētisko un tiesisko pusi, bet nevaru ciest  Latvijas balamutes ar nulles vērtību un viņu šakāļa kaucienus  aiz muguras …zini jau kam  – ASV.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

‘WikiLeaks’ dibinātājs Džuljens Asanžs ētiski un morāli ir noziedznieks, – tā uzskata Saeimas ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Kalniņš (Vienotība).

Un ja izrādīsies, ka Asanža ir tik ilgi gaidītā mesija, kas atvērs acis tautām un pieliks punktu patstāvīgajiem melu plūdiem no tādiem Kalniņiem un valdībām… Ko tad O.Kalniņš…iespiedīs astīti un nokaunējies nepieminēs savu roklaižas statusu šajā konfliktā.

wikiliksUzreiz piebildīšu, ka es atbalstu Asanža rīcību. Nav pieņemama situācija, ka pasaulē ir divkārša morāle… Viena’ elitei’ un valdībai otra nicinātajai tautai.

Fakts par Džuljena  Asanža steidzīgo un izdomāto iemeslu  arestam  vien pierāda par  lielajām bailēm no taisnības. Kāds ‘Wikileaks’ pārstāvis apgalvo, ka Asanža aizturēšana nemainīs plānus publicēt kārtējās informācijas ‘porcijas’.

Jāpiebilst, ka cīņā par brīvu internetu un vēlmi valdībām ierobežot interneta brīvu lietošanu piedalās arvien vairāk cilvēku, kas atbalsta Asanža darbību.

‘Lai aizvērtu mūs, jums nāksies aizvērt visu internetu,’ saka pārstāvis.  ‘WikiLeaks’ meklē palīgus visā pasaulē pēc tam, kad noslēpumu publiskotāja elektroniskos resursus sāka izstumt no interneta vietnēm ASV un notika vairāki uzbrukumi ar mērķi bloķēt piekļuvi vietnes saturam. Ar lielu ‘spoguļu’ skaitu gandrīz vairs nav iespējams bloķēt ‘WikiLeaks’ saturu.

Piemēram mūsu pašu Latvijas ierēdņu sacerētais interneta totālas spiegošanas un cenzūras modelis, kas saucas  „Informācijas tehnoloģiju kritiskās infrastruktūras drošības pasākumu plānošanas un īstenošanas kārtība” , kas ceturtdien, 9. decembrī, ir izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē.

Kopsavilkums:

Drošības iestādes – DP, SAB vai MIDD nolemj par kādas IT kritiskās infrastruktūras iekļaušanu kritisko infrastruktūru sarakstā un informē par to infrastruktūras īpašnieku, kuram jānorīko par IT kritisko infrastruktūru atbildīgā persona (bez sodāmības).
Drošības iestādes var pārbaudīt darbiniekus, kuriem ir pieeja IT kritiskajai infrastruktūrai. Atbildīgajai personai ir jāsadarbojas ar NDDIRV, jāplāno IT kritiskās infrastruktūras drošības pasākumus un sadarbībā ar kādu no drošības iestādēm jāveic risku pārvaldība.
Papildus izstrādā IT kritiskās infrastruktūras aprakstošo dokumentāciju un infrastruktūras darbības atjaunošanas plānu. Atbildīgā drošības iestāde kontrolē prasību izpildi un informē citas institūcijas, kas atbildīgas par IT drošību.

IT kritiskās infrastruktūras īpašnieks nekavējoties informē NDDIRV par incidentiem. NDDIRV divas dienas iepriekš brīdinot infrastruktūras īpašniekus var veikt loģiskas ielaušanās pārbaudes, pēc kurām rezultāti tiek nodoti infrastruktūras īpašniekam un drošības iestādei.
Pārbaudes rezultātiem ir ierobežotas pieejamības statuss.

Nu kas tas ir pēc tavām domām… TĀ IR CEZŪRA UN BRĪVAS DOMAS APSPIEŠANA.

Lūk kāpēc man un citiem simpatizē ‘WikiLeaks’ …
Protestējot pret ziedojumu apturēšanu organizācijai «WikiLeaks», interneta  fanu un hakeru kopiena «4chan» veikusi piekļuves bloķēšanas uzbrukumu maksājumu karšu sistēmas «MasterCard» mājaslapai apturot tās darbību. Kā jau zināt cieta visi ‘Wikileaks’ nelabvēļi… PayPal, Zviedrijas tiesa mājas lapas, Visa card un citi nelabvēļi …

aizstavam ‘WikiLeaks’

Saistībā  ar ‘WikiLeaks’  viss internets var pārvērsties par kaujas lauku. Nozares pazinēji norāda, ka ’4chan’ un’ anonymous’  hakeru  iesaistīšanās tracī ap «WikiLeaks» var būt ar neprognozējamām sekām, jo  kopienas par brīvu internetu  ir jau veikušas  daudz un dažādas akcijas.

Vēlreiz atgādinu Wikileaks ir dzīvs…

http://www.wikileaks.ch/cablegate

http://www.twitlonger.com/show/7canol

http://wikileaks.ch/support.html

http://wlcentral.org/node/540

http://wikileaks.ch

http://wikileaks.ch/cablegate.html

http://www.cableleaks.com/

http://statelogs.owni.fr/

http://twitter.com/cableleaks

http://twitter.com/wikileaks

http://wlcentral.org/

wikileaks.assange

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Atbalstīsim ‘WikiLeaks’ cīņu par brīvu internetu

 • .
  .

  Tīmekļa medija “WikiLeaks” dibinātājs Džūljens Asanžs trešdien atbrīvots no apcietinājuma. Iznākot no tiesu ēkas Londonā, Asanžs solīja turpināt cīņu un pauda cerību, ka izdosies “atklāt pierādījumus šajās apsūdzībās”.

  Atbildēt
 • .
  .

  Lembergs uzskata, ka notikušajā dokumentu noplūdē ir vainojamas ASV, ne kāds medijs, kas šos dokumentus publisko.

  «Vainīga ir pati valsts, kura neprot glabāt savus noslēpumus. ASV un citas parāda sevi kā absolūti nedemokrātiskas valstis, jo tās vajā cilvēkus, kuri dod iespēju mums visiem iepazīties ar informāciju.

  Arī tie notikumi, kuri saistās ar mani, 2006., 2007. un 2008. gadā – es domāju, ka tur parādīsies tajā redzes leņķī, kā es visu laiku esmu komentējis. Ka parādi Latvijā diriģēja mājsaimniece no ASV, kura tai laikā bija vēstniece

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *