ASV tiksies ar vētru Irēna, bet Latvijā paliks aukstāks

Vētru Irēna.

Nav ASV pārdzīvojusi nesenās zemestrīces izbīli, kad jau jauna postaža un ar jauku sievietes vārdu Irēna ir klāt.

Ir jau izdota pavēle par evakuāciju, ko saņēmuši vismaz miljons cilvēku Ņūdžersijas štatā, 315 tūkstoši Merilendā, 200 tūkstoši Virdžīnijā un 100 tūkstoši Delavērā.

Vētru Irēna trako.

Ziemeļkarolīnas palikušie iedzīvotāji,  ar “Irēnu” un tās “jaukumiem” iepazīsies jau tuvāko stundu laikā.

ASV vēsturē tas ir lielākais cilvēku skaits, kuru apdraud vētra.  Prognozes liecina, ka vētras klātbūtni izjutīs vismaz 65 miljoni iedzīvotāju.

Parki, kas, kā ierasts, vienmēr ir piepildīti ar ļaužu masām, šobrīd ir tukši. Tukšas ir arī pludmales, savukārt pārpildīti ir veikali, kur cilvēki steidz iepirkt ūdeni, konservus un baterijas.

Gatavošanās, kā pilnīga haosa “gaidās”, kas vēl nav zināms, kad beigsies…

Tas pie viņiem…un kas pie mums ?

Palielināsies mākoņu daudzums, teritorijas lielākajā daļā līs, kā arī dažviet ducinās pērkons. Gaisa temperatūra jau svētdien pa dienu būs plus 15, plus 20 grādi.

Savukārt naktī gaisa temperatūra noslīdēs līdz plus 10, plus 15 grādiem.

Šī ciklona ietekme saglabāsies līdz nedēļas nogalei, tādēļ laika apstākļi nedēļas laikā būtiski nemainīsies, līdz ar to bieži gan naktī, gan arī dienā līs, bet gaisa temperatūra dienā pirmdien vēl sasniegs plus 20 grādus, bet pārējās dienās gaisa temperatūra būs no plus 15 līdz plus 18 grādiem.

Rudens piesaka savas tiesības arvien neatlaidīgāk…

PAPILDINU…28.08.2011

Viesuļvētra ap pusnaktī pēc vietējā laika sasniedza Ņujorku. Pilsētas mērs  uzstāja, ka iedzīvotāji tuvāko stundu laikā nedrīkst pamest savus mājokļus.

“Sagaidāms, ka laika apstākļi pasliktināsies. Vētra tomēr sasniedza Ņujorku. Vējš pastiprināsies, līs lietus, kā arī palielinās  viļņi,” sacījis Ņujorkas mērs.

Ņujorkā paralizēta sabiedriskā transporta kustība, nedarbojas metro, nedarbojas arī visas piecas lidostas. Kā norāda aculiecinieki, ielas ir tukšas, tikai brīžam paslīd garām glābēju dienestu automašīnas.

Jaunākā informācija liecina, ka “Irēna”, kura brāzmās sasniedz  ātrumu 136 kilometrien stundā, laupījusi jau desmit cilvēku dzīvības. Tiek ziņots, ka pieci cilvēki gājuši bojā Ziemeļkarolīnā, trīs Virdžīnijā un vēl viens Floridā.

Vētru Irēna

Vētru Irēna

Vētru Irēna

Vētru Irēna

Vētru Irēna

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “ASV tiksies ar vētru Irēna, bet Latvijā paliks aukstāks”

  1. laimisk saka:

    Hurricane Irene Makes Landfall in North Carolina

    Hurricane Irene: 7 Things To Protect Yourself

  2. laimisk saka:

    Jaunākais video….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top