Astrahaņa, pilsētas motīvi fotogrāfijās.

 

 

Astrahaņa pēc Krievijas mērogiem nebūt nav pieskaitāma pie lielām pilsētām.

Astrahaņā dzīvo 502000 iedzīvotāji un viņa skaitās apgabala centrs. Man gan vairāk gribētos šo vietu dēvēt par makšķernieku Meku.

Astrahaņai cauri tek Volga , kas tālāk ietek Kaspijas jūrā. Pilsētā ir attīstīta zivju ieguves rūpniecība, gāzes ieguves un tekstil rūpniecība.

Nokļūt var ar vilcienu lidmašīnu un ar auto satiksmi.

Astrahaņa ir dibināta 1717. gadā. Tā atrodas 1534 km uz dienvidaustrumiem no Maskavas. Tātad … ar mierīgu sirdi Astrahaņu  varam  dēvēt par Krievijas nomali.

Uz kuru pusi velku prātojuma deķīti?

Gluži vienkārši …gribu parādīt, kā šobrīd izskatās Krievijas pilsēta, jo Maskavas mērogus un plašumus tak būsi redzējis un apskatījis.

Taču drīzāk jau nē, jo pierasti mūsu ceļojumu galamērķi ir vairāk uz rietumu pusi. Tas arī būtu loģiski, jo sevišķi siltas saites ar Krieviju pēdējā laikā Latvijas iedzīvotajiem (latviešiem) nav manītas.

Tam ir arī vēsturisks pamats, jo pēc Latvijas okupācijas 1941. gada jūlijā aptuveni 900 Latvijas pilsoņi tika ieslodzīti Astrahaņas izmeklēšanas cietumā, no tiem lielākā daļa tika nošauti vai mira no bada un slimībām.

Mazs ieskats šodienas Krievijas pilsētā Astrahaņā:

Astrahaņa
Astrahan17
Astrahan19
Astrahan
Astrahan2
Astrahan3
Astrahan4
Astrahan6
Astrahan7
Astrahan8
Astrahan9
Astrahan12
Astrahan13
Astrahan14
Astrahan15
Astrahan10
Astrahan20

Astrahan5

Astrahan18

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *