Asteroīds “2005 YU55” apdraud zemi jau 2011.g novembrī.

Šogad, asteroīds apdraud.

Novembrī mūsu planētai garām aiznesīsies ļoti liels asteroīds ar nosaukumu 2005 YU55. Asteroīda diametrs sastāda 400 metrus.Pēc veiktajiem astronomu aprēķiniem asteroīds aiztrauksies mums garām starp zemi un mēnesi, tātad šausmīgi tuvu.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Debesu ķermeni novēro ar spēcīgiem radariem un infrasarkaniem teleskopiem…tas palīdzēs noskaidrot domājamo asteroīda trajektoriju.

Tikšanās ar asteroīdu, ja to tā var saukt, notiks apmēram 8.novembrī un zinātnieki uzskata, ka attālums līdz zemei būs tiešām unikāli tuvs.

Jāpiezīmē, ka šo debesu viesi zinātnieki jau ir klasificējuši, kā potenciāli ļoti bīstamu zemei…ar mazu piebildi, ka asteroīds griežas un vēl var mainīties tā trajektorija.

Jautājums uz kuru pusi ?

Astronomi gatavojas izstrādāt pilnu 3D karti, jo tik tuvu asteroīdi nolido garam zemei diezgan reti.

Ja runājam par iespēju sadurties ar kādu no daudzajiem kosmosa ķermenim, tad noskatoties izveidoto video par lielākajām un zināmajiem kosmosa komētām, asteroīdam. Saproti, ka tas notiks, tas ir tikai laika jautājums.

asteroīds

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Asteroīds “2005 YU55” apdraud zemi jau 2011.g novembrī.

 • .
  .

  Neko mēs nezinām, ja gāzīsies pat neiepīkstēsi. Šādas briesmas uz zemes notiek cikliski un notiks ar musm, kā rakstīkts rakstā TAS NOTIKS- JAUTĀJUMS TIKAI KAD ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Es zinu, ka redzu to pēdējoreiz,
  Tādēļ klusībā atvadījos no visa.
  Un klusi pie sevis nopūtos
  Par pasaules nežēlību.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *