Asinsgrupa, nosakām iespējamās slimības un personas raksturu

Asinsgrupa.

Ja kas, tā būs ar mums visas dzīves laikā. Konstants lielums, bet ar lielu zemtekstu. Zinātnieki ir atklājuši, ka atkarībā no asins grupas pastāv noteikta nosliece uz dažādām slimībām.

Kas ir tā substance, asinis, tavā organismā?

Asins šķidrā daļa ir plazma, kas sastāv no galvenajiem formas elementiem. Tie ir eritrocīti, leikocīti un trombocīti.

Pēc tilpuma, asinis atbilst aptuveni septiņiem procentiem no kopējā ķermeņa svara (aptuveni 5 litri). Asinis kopā ar citām svarīgām funkcijām uztur ķermeņa iekšējo vidi un aizsargā to.

Tas par slimībām! Man par to ir liels skaidrojošais raksts, lasām.

Šoreiz, asinsgrupa pastāstīs par tavu raksturu.

Neapstrīdams fakts, ka cilvēka raksturs var mainīties visas dzīves laikā, ko nevar teikt par viņa asinīm. Neskatoties uz to, japāņu zinātnieki ir noskaidrojuši, ka starp asinsgrupu un raksturu pastāv tiešas attiecība.

Pastāv “japāņu personības teorija pēc asinsgrupām”.

Japāņu interese par asins grupām ir saistīta ar priekšstatu, ka asinsgrupa ietekmē cilvēka personību. Tāpēc, zinot asinsgrupu, mēs varam pieņemt, kāds cilvēks esat.

No tā izriet vai jūs esat viens otram piemēroti, kā draugi vai kolēģi.

Katrai asins grupai ir savs personības iezīmju kopums. Ja kāds japānis jums jautā: “Kāda ir jūsu asinsgrupa?” Neuztraucieties! Neviens donoru nemeklē.

asinsgrupa

Šāds jautājums vienkārši izsaka ziņkāri par tevi kā cilvēku, it kā tev jautātu: “Kas tu esi pēc horoskopa?”

Izpētīsim šo tēmu sīkāk.

Ja jūs zināt savu asinsgrupu, pārbaudiet, cik labi šie apraksti jums atbilst.

I grupa (O + un O-) – “Mednieki”

Asins tipa un rakstura attiecību teorija norāda, ka viss sākās ar pirmās asins grupas īpašniekiem. Šiem cilvēkiem izdevās izdzīvot sarežģītajos akmens laikmeta apstākļos.

Viņi deva spēcīgus pēcnācējus un lika pamatu evolūcijas procesiem. “Medniekiem” bija jāpaļaujas uz primitīviem, dabiskiem instinktiem, kā arī jādemonstrē mērķtiecība mērķu sasniegšanā.

Cilvēkiem ar pirmo asins grupu ir spēcīgs raksturs. Viņi ir izlēmīgi un pārliecināti, enerģiski, sabiedriski, nenogurstoši un vienmēr tiecas pēc vadības.

Viņi ir izturīgi pret neirozēm un ātri atjaunojas, kas viņiem dod iespēju ignorēt problēmas un smaidot virzīties uz priekšu.

Lai gan cilvēki ar pirmo asinsgrupu ne vienmēr ir precīzi, viņi bieži kavējas uz notikumiem un ir rupji.  Viena no viņu neapstrīdamajām priekšrocībām ir norādīt uz sekojošo.

Viņi ir neticami stabili un elastīgi, kas palīdz izdzīvot jebkādās nelaimēs. Šie cilvēki nepieļauj kritiku, neprot un nepatīk paklausīt.

Spēcīgs raksturs ļauj “medniekiem” ieņemt vadošus amatus dzīvē un biznesā. Vienmuļš darbs, konkurences trūkums un vieta izaugsmei viņus nogurdina. Dažiem pārstāvjiem ir nepieciešama iedvesma, iespēja attīstīties.

Pārstāvis, Elizabete II, 1 asinsgrupa

II grupa (A + un A-) – “Lauksaimnieki”

Otrās asins grupas pārstāvji ir aukstasinīgi, līdzsvaroti, prātīgi cilvēki. Ārējā vienkāršība ir maska ​​aiz daudzšķautņainas personības. Viņi ir ļoti apzinīgi jebkurā darbā, lai gan var to darīt pārāk lēni.

Cilvēki ar 2. asins grupu ir ļoti sabiedriski, viegli pielāgojas videi, tāpēc tādi notikumi kā dzīvesvietas vai darba maiņa viņiem nerada stresu.

Šie cilvēki ir centīgi un apņēmīgi un labi darbojas pat stresa situācijās. Viņiem patīk harmonija, miers un kārtība it visā. Jūtīgi, pacietīgi un laipni, viņi var būt lieliski draugi. Turklāt viņi ir maksimālisti.

“Lauksaimnieki” nesteidzas apgriezt dvēseli, bet zina, kā analizēt situāciju, rūpīgi novērot un izdarīt secinājumus. Viņi neļauj emocijām valdīt pār saprātu, it visā paļaujas uz sevi.

Viņi nelūgs palīdzību, lai gan vienmēr priecājas steigties palīdzēt citiem.

Diemžēl viņi neizaug par līderiem, bet ir lieliski izpildītāji, uz kuriem var balstīt visu uzņēmuma struktūru.

Starp trūkumiem var atzīmēt, piemēram, tieksmi atteikties no sava viedokļa.  Izvēlēties kādu citu, pārmērīgu sīkumu un ar to saistītu sīkumainību darbā.

III grupa (B + un B-) – “Klejotāji”

Trešās asins grupas pārstāvji tiek raksturoti, kā reti viltīgi. Viņus sauc arī par “klejotājiem”, jo viņiem ir pastāvīgas slāpes pēc pārmaiņām.

Viņu varoņi apvienoja pirmo divu grupu spēcīgākās iezīmes. Viņi viegli pielāgojas jebkuriem apstākļiem.

Nav iespējams viņus iedzīt strupceļā. Viņi instinktīvi zinās, kā nodibināt kontaktus ar cilvēkiem. Vīrietis būs mērķtiecīgs un pašpārliecināts. Sieviete būs gudra un emocionāli jūtīga.

Šie cilvēki mīl ainavu maiņu, ir nemierīgi un uzskata, ka ir nepieciešams apceļot visu pasauli vai vismaz pusi no tās. Pēc būtības viņi ir askēti, tāpēc komforts viņus neuzrunā, un viss pazīstamais un ikdienišķais nes garlaicību.

Viņi mīl brīvību, viņus velk piedzīvojumi, viņi mēdz darīt, kā viņiem patīk. Viņi ir viegli pielāgojami visam, elastīgi un necieš iztēles trūkumu.

Evolūcijas procesā “klejotāji” ir attīstījuši spēju saglabāt līdzsvaru. Viņi dod priekšroku neiesaistīties konfliktos, jūtot smalku robežu starp labo un slikto.

Trešās asins grupas īpašnieki izvirza augstas prasības sev un apkārtējiem, viņi ir spēcīgas un radošas personības.

Var atšķirt rakstura trūkumus. Pārmērīga neaizsargātība un jutīgums, pārmērīga pļāpāšana un apsēstība uz kaut ko. Piemērs, Pols Makartnijs, trešā asinsgrupa

IV grupa (AB + un AB-) – “Izgudrotāji”

Cilvēki ar 4. asins grupu tiek saukti par izgudrotājiem. Viņi var būt arī filozofi. Viņus var saukt par garīgām un daudzpusīgām personībām, domātājiem.

Pēc būtības viņi ir ļoti inteliģenti, sabiedriski un labestīgi. Viņiem patīk jokot, arī par sevi. Viņi apvienoja otrās un trešās asins grupas cilvēku galvenās rakstura iezīmes.

Viņus dzīvē vada emocijas un jūtas, kas bieži vien dominē pār veselo saprātu un aprēķinu. Viņi ir taktiski un godīgi attiecībā pret citiem.

Ja viņi konfliktē, galvenokārt tas notiek ar viņiem līdzīgajiem. Tiesa, dažreiz konflikti ir skarbi.
Šie cilvēki ir uzticīgi un dzīvespriecīgi draugi, kuri prot just līdzi- īsti altruisti. Viņiem ir eņģeļu pacietība, lai gan nevienam neļaus sēdēt sev uz kakla.

Viņiem ir arī negatīvas iezīmes.

Viņi bieži šaubās, mēdz maldināt savu pašapziņu. Viņi var ilgstoši “košļāt” pagātnes negatīvos notikumus, mēģinot analizēt kļūdas. Viņi zina, kā perfekti izlikties un melot (dažreiz tas kļūst par plusu).

Viņi prasa pastiprinātu uzmanību, kas reizēm traucē atrast laimi, jo ne vienmēr ir iespējams būt visu interešu centrā. Piemērs, Merlina Monro, 4. grupa

Asins tipa saderība saskaņā ar japāņu personības teoriju.

asinsgrupa

Atbilde tam, kāpēc japānis var jautāt par tavu asinsgrupu.

Pirmā asinsgrupa.

1 × 1: Var būt par pamatu ciešām un uzticamām attiecībām. Tomēr, būs sadursme, kad runa ir par konkurenci.
1 × 2: Cilvēkiem ar pirmo un otro asins grupu ir pārāk atšķirīgs raksturs. Cilvēki ar otro grupu ir ļoti jutīgi, ko nevar teikt par cilvēkiem ar pirmo. Viņi var gan kompensēt viens otra vājās vietas, gan kļūt par ienaidniekiem pārāk spēcīgu atšķirību dēļ.

1 × 3: Cilvēki ar pirmo asinsgrupu ir pacietīgi un saprotoši, viņi var izbaudīt saziņu ar trešās grupas brīvību mīlošajiem cilvēkiem.  Vienlaikus sniedzot viņiem atbalstu. Laba kombinācija!

1 × 4: Vienkāršiem un godīgiem pirmās grupas cilvēkiem sākumā var būt grūti saprast sarežģītos cilvēkus ar ceturto asinsgrupu. Taču viņu dzīvesprieks un empātija var palīdzēt cilvēkiem ar ceturto asinsgrupu izkļūt no grūtībām.  Līdz ar to starp viņiem var izveidoties ciešas attiecības.

Otrā asinsgrupa.

2 × 2 : Šie līdzīgie cilvēki attīsta empātiju un pieķeršanās sajūtu, bet dažreiz viņi var kaitināt viens otru abu paaugstinātas jutības dēļ.

2 × 3:Cilvēki ar otro asinsgrupu apbrīno cilvēku spēju ar trešo grupu izbaudīt dzīvi.

Savukārt cilvēkiem ar trešo grupu ir nepatīkami, ka cilvēki ar otro parāda savas jūtas pārāk spilgti, viņu pielūgšana šķiet uzmācīga.

2 × 4: Šīs kombinācijas panākumi ir atkarīgi no konkrētiem cilvēkiem. Kā mēs jau teicām, ceturtā grupa ir jaukta un satur divu grupu īpašības.  Lielāko tiesu nevarēs saprasties ar ceturto grupu, kurai ir pārāk attīstītas trešās grupas tipa iezīmes.

Trešā asinsgrupa.

3 × 3 :Šāda kombinācija var būt viena no labākajām, ja kolēģu vēlmes sakrīt vai viņi pielāgojas viens otram. Ja nē, šī kombinācija var būt sliktākā iespējamā.

3 × 4: Cilvēkiem ar trešo asins grupu ir nepieciešams laiks.  Lai atrisinātu lietas savā ritmā. Toties cilvēkiem ar ceturto asins grupu dažreiz ir jābūt vienam. Abi ciena viens otra vajadzības. Tādējādi viņiem būs labas attiecības, ja viņi netraucēs viens otram.

Ceturtā asinsgrupa.

4 × 4: Ceturtā grupa ir diezgan reta, tāpēc šāda veida cilvēki, satikušies, uzreiz izjūt savstarpēju sapratni un spēcīgu pievilcību. Viens sarežģīts cilvēks var labi saprast otru, kā neviens cits.  Tāpēc šajā savienībā ir iespējamas dziļas kolēģu attiecības.

Šie secinājumi ir domāti kolēģu, draugu attiecībām.

Nevis, iespējamo laulību ieteicamai savienojamībai. Tas jau ir cits stāsts.

Nu labi, pavisam īsi.

Problēma var rasties tad, ja mamma ir rēzus negatīva, bet tētis – rēzus pozitīvs, jo pastāv iespēja, ka mammas un bērna asinsgrupas atšķiras.

Ja rēzus negatīva cilvēka asinīs nokļūst rēzus pozitīvas asinis, topošās māmiņas imūnsistēma to uzskata par ienaidnieku un sāk veidot antivielas, lai svešos eritrocītus iznīcinātu.

Citiem vārdiem – sievietes asinīs veidojas antivielas, kas vēršas pret gaidāmā mazuļa asins šūnām, kā svešķermeni organismā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top