Arabeska priecēs skatītājus savā 10. gadu jubilejas koncertā.

 

 

Netradicionālo deju studijas “Arabeska” 10 gadu jubilejas koncerts.

Liepājas Latviešu biedrības namā 8. decembrī plkst. 18.00 lielajā zālē notiks netradicionālo deju studijas ’’Arabeska’’ jubilejas koncerts… “Arabeskas” skaistākās dejas.

Netradicionālo deju studija “Arabeska”, kuru vada Zita Valka, šogad atzīmē savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju, par savu mājvietu šodien saucot Liepājas Bērnu un Jauniešu centru.

Tur cītīgi darbojas jaunie dejotāji, un Liepājas Universitātes  pieaugušo dejotāju grupa.

Koncertā dejotāju ekspedīcija skatītāju vedīs ceļojumā uz atmiņu un fantāziju stāstu pasauli par cilvēku dvēseļu ceļojumiem laikā un telpā- no senās Ēģiptes Dievībām, faraonu un tempļu laikiem- uz mūsdienu moderno Austrumu pasauli.

No senās Indijas klasiskās dejas tradīcijām, kas stāsta par Dievu dzīvi,-uz vienkāršu zemes cilvēku stāstiem par prieku un mīlestību, no Spānijas čigānu un viņu flamenko deju kaisles-uz romantisku flamenko džeza noskaņās.

Koncertā piedalīsies arī viesi no Rīgas indiešu klasisko deju studijas „Bharata” un Ventspils etnisko tērpu dizaina studijas „Dancing Tribe”, kā arī vokāliste Irēna Karpa, elektroniskās un etnotransa mūzikas izpildītāji.

Arabeska

Deju studijas vadītāja Zita Valka: „Minēto dejas prasmju apguves un apmācības process mūsu mentalitātei ir ļoti specifisks un sarežģīts, kas nav iedomājams bez dejas izpildītāju un pedagoga pacietības, talanta, drošuma un interešu loka attīstības.

Iepriekš minētās etniskās dejas ir populāras Eiropā un pasaulē, tās mēdz dēvēt arī par eksotiskām. Šo dejas stilu un formu novirziens Latvijā ir salīdzinoši jauns- tikai 10-12 gadus, kas nenoliedzami dažādo un pilnveido Liepājas kultūras dzīvi.”

Skatītāji laipni aicināti uz jubilejas koncertu 8.decembrī plkst.18.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.
Biļetes iespējams iegādāties biedrības nama kasē.Biļetes cena- Ls 1.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top