Ar vēja čukstiem uz spārniem – grupa „Roja”

 

 

Nemanot ir pienācis rudens un Liepājas latviešu biedrības nams, turpinot tradīcijas, aicina uz rudens sezonas atklāšanas balli „Ar vēja čukstiem uz spārniem” kopā ar grupu „Roja”.

Grupa „Roja” Liepājas latviešu biedrības namā viesosies pirmo reiz, lai iepriecinātu liepājniekus un ļautu kaut mirkli – dejā, aizmirst par ikdienas rūpēm, „Roja” ir sarūpējusi īpašu programmu.

Grupa tika dibināta 1998. gadā kā projekts “Roja”. Šo vienpadsmit gadu garumā grupai izdoti trīs albumi – „Laiks mīlēt”, „Tavs smaids” un „Mazliet no vēja”, turpinot vēja un piejūras pilsētas tematiku grupa „Roja” šobrīd strādā pie ceturtā albuma izdošanas un jauna muzikāla projekta „Jūras dziesmas”.

2004. gadā grupai „Roja” tika izveidots jauns sastāvs, līdz ar to grupa ieguva jaunu skanējumu, jo tiek izmantoti akustiskie instrumenti. Savā jaunajā sastāvā „Roja” vairakkārt ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas Šlāgeraptaujā”.

Šobrīd grupā spēlē Jānis Kalniņš (vokāls, taustiņi), Modris Sproģis (balss, akustiskā ģitāra), Vairis Ozoliņš (basģitāra), Andris Lakšmanis (bungas) un Māris Daubars (soloģitāra).

grupa „Roja”

Balles apmeklētājiem par prieku tiks spēlēts arī muzikālais radio hits „Kamenes deja”, kurš titulu spēlētākā dziesma Latvijas Radio 2 ieguvis divus gadus pēc kārtas.

Tiksimies ar grupu „Roja” Liepājas latviešu biedrības nama rudens sezonas
atklāšanas ballē 2009.gada 26. septembrī plkst. 20.00.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija biedrības nama kasē, kontaktinformācija – tālr. 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top