Blondīnes, ar viņām kā ar bitēm, neko nevar skaidri zināt

Blondīnes.

Noteikti zinoši indivīdi ar pieredzi saskarē ar blondīnēm, kaut ko nojauš, bet varbūt arī nē!  Šā vai tā, es arī esmu blondīne un nekādu sarkasmu savu blondo māsu virzienā necietīšu.

Es jau nu gan “viszinošajiem” nolasītu lekciju par biškopību un mākslīgajiem mēsliem… a ko… viņi var un es ni un ni!  😉

Tomēr ir sirdi plosoši momenti, kad mēs ( blondās, rudās, melnās, sirmi zilās un nenosakāmas krāsas sievišķi) sēžamies pie automobiļa stūres

Ir mums satraukuma mirkļi, kad jātiek ārā no stāvlaukuma. Ja kas, tā ir viltība, vienīgi un tikai tāpēc, lai pievērstu sev vīriešu uzmanību.

Lai skrien un palīdz, varbūt kāds smukulis pieskrien un tā arī paliek mūsu valdījumā. Brunetes, no sieviešu kārtas, brauc ļoti labi, rudās brauc sliktāk, tāpēc vienmēr mēģini transporta plūsmā sirdī izlikties par bruneti.

Ja gadās blondīnes no dabas, nekrāsotā veidā vai tautā sauktā  “blondais grēks” arī nekas, bet braukt viņa nemāk. Par tādām arī būs šī kuriozā foto sesija.

Blondīnes

Blondīnes neņemiet ļaunā, tas tā, starp mums meitenēm:

Tomēr, ja tā labi padomā, mēs sievietes esam pati uzmanība uz ceļa un braucam ar automobili daudz labāk par vīriešiem. Domāju, ka Jūs, īstenie vīrieši man piekritīsiet.

Kas vēl?

Netaisnība uz ceļa!

Satiksmes noteikumi ir jāpapildina ar punktu par sieviešu (autobraucēju) priekšrocībām krustojumos, kā arī citās ceļu satiksmes problemātiskās vietās. Ja redzi, ka braucam mēs blondīnes (sievietes), vienmēr esi džentlmenis un  bez ierunām dod mums ceļu.

Citādi, domājams, ka saproti, kas var notikt!

jā

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Blondīnes, ar viņām kā ar bitēm, neko nevar skaidri zināt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *