Apšaudīti Šrilankas sportisti.(Video)

id105550_w190

Uzbrucēji 3. martā Pakistānas austrumu pilsētā Lahorā atklājuši uguni uz autobusu ar Šrilankas nacionālo kriketa komandu un to pavadošo policijas eskortu, nogalinot sešus policistus un divus civiliedzīvotājus.

Savukārt Šrilankas sporta ministrs pavēstīja, ka uzbrukumā ievainojumus guvuši seši kriketa spēlētāji un trenera palīgs un diviem cilvēkiem tiek sniegta palīdzība slimnīcā.

Lahoras policijas vadītājs sacīja, ka komandas autobusam uzbrukuši aptuveni desmit līdz divpadsmit ar automātiem “AK-47”, reaktīvajiem granātmetējiem un granātām bruņoti vīrieši, kad tas braucis uz 60 000 vietu lielo Kadafi stadionu. Pakistānas televīzijas demonstrētajās ainās redzams, kā kaujinieki ar šaujamieročiem un mugursomām skrien pa pilsētas ielām un šauj uz neidentificētiem transportlīdzekļiem.

Autobusa šoferis paziņoja, ka viens no uzbrucējiem zem autobusa pametis granātu, taču tā nav sprāgusi. Uzbrukuma laikā neviens no uzbrucējiem netika nogalināts vai aizturēts.

Vietējā policija arī atteikusies minēt iespējamos uzbrucēju motīvus. Šrilanka paziņoja, ka nekavējoties pārtrauc komandas vizīti Pakistānā un atsauc to mājās.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *