Apšaudīti Šrilankas sportisti.(Video)

id105550_w190

Uzbrucēji 3. martā Pakistānas austrumu pilsētā Lahorā atklājuši uguni uz autobusu ar Šrilankas nacionālo kriketa komandu un to pavadošo policijas eskortu, nogalinot sešus policistus un divus civiliedzīvotājus.

Savukārt Šrilankas sporta ministrs pavēstīja, ka uzbrukumā ievainojumus guvuši seši kriketa spēlētāji un trenera palīgs un diviem cilvēkiem tiek sniegta palīdzība slimnīcā.

Lahoras policijas vadītājs sacīja, ka komandas autobusam uzbrukuši aptuveni desmit līdz divpadsmit ar automātiem “AK-47”, reaktīvajiem granātmetējiem un granātām bruņoti vīrieši, kad tas braucis uz 60 000 vietu lielo Kadafi stadionu. Pakistānas televīzijas demonstrētajās ainās redzams, kā kaujinieki ar šaujamieročiem un mugursomām skrien pa pilsētas ielām un šauj uz neidentificētiem transportlīdzekļiem.

Autobusa šoferis paziņoja, ka viens no uzbrucējiem zem autobusa pametis granātu, taču tā nav sprāgusi. Uzbrukuma laikā neviens no uzbrucējiem netika nogalināts vai aizturēts.

Vietējā policija arī atteikusies minēt iespējamos uzbrucēju motīvus. Šrilanka paziņoja, ka nekavējoties pārtrauc komandas vizīti Pakistānā un atsauc to mājās.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu