Apkārt zemei riņķo jauns, neredzēts objekts !

Meklējiet debesu jumā mazu, mazliet mirgojošu uguntiņu, kas pārvietojas kosmosā ar 15.tūkstoš jūdzēm stundā, iesaka lasītājiem’ The Times ‘ Jauno objektu var vērot debess sektora 72 grādos, bet piektdien pēc prognozēm 75. grādu debess sektorā.

Jāatzīmē, ka astronomiem un astronomijas faniem jāapbruņojas ar vidēju specifiku teleskopiem, lai varētu labāk saskatīt objektu.

Rodas jautājums, kas tas ir par objektu, ko smaidot piemin sarunās astronomi un NASA pārstāvji ?

Jā, tā ir instrumentu soma, ko ’Heidemarie Stefanyshyn-Piper’ pazaudēja atklātā kosmosā. Atgādināšu, tas notika 18. novembrī, no šatla ‘Endeavor’ kosmonaute Arija Stefanišina-Paipere un Stivens Boens, kas atrodas uz kosmosa stacijas ‘SKS’ izgāja atklātā kosmosā, lai varētu veikt stacijas remonta darbus, kas saistīti ar saules paneļu bojājumu novēršanu.

Skaidrs ir viens, kosmonautu ir jau samēra daudz un ne jau katru atcerēsimies, bet šo dāmu… kuriozā gadījuma dēļ paliks atmiņā.
NASA domāja, ka soma sadegs ieejot zemes atmosfērā, bet nē… soma spītīgi turpina riņķot apkārt zemei un domājams līdz decembra beigām ap zemi riņķos šis mākslīgais zemes pavadonis.
Mūsu platuma grādos sanāk, ka soma virzās pa debess dienvidu juma pusi no rietumiem uz austrumiem. Patīkamu somas lūkošanu…..

Viens komentārs par “Apkārt zemei riņķo jauns, neredzēts objekts !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.