Apkārt zemei riņķo jauns, neredzēts objekts !

Meklējiet debesu jumā mazu, mazliet mirgojošu uguntiņu, kas pārvietojas kosmosā ar 15.tūkstoš jūdzēm stundā, iesaka lasītājiem’ The Times ‘ Jauno objektu var vērot debess sektora 72 grādos, bet piektdien pēc prognozēm 75. grādu debess sektorā.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Jāatzīmē, ka astronomiem un astronomijas faniem jāapbruņojas ar vidēju specifiku teleskopiem, lai varētu labāk saskatīt objektu.

Rodas jautājums, kas tas ir par objektu, ko smaidot piemin sarunās astronomi un NASA pārstāvji ?

Jā, tā ir instrumentu soma, ko ’Heidemarie Stefanyshyn-Piper’ pazaudēja atklātā kosmosā. Atgādināšu, tas notika 18. novembrī, no šatla ‘Endeavor’ kosmonaute Arija Stefanišina-Paipere un Stivens Boens, kas atrodas uz kosmosa stacijas ‘SKS’ izgāja atklātā kosmosā, lai varētu veikt stacijas remonta darbus, kas saistīti ar saules paneļu bojājumu novēršanu.

Skaidrs ir viens, kosmonautu ir jau samēra daudz un ne jau katru atcerēsimies, bet šo dāmu… kuriozā gadījuma dēļ paliks atmiņā.
NASA domāja, ka soma sadegs ieejot zemes atmosfērā, bet nē… soma spītīgi turpina riņķot apkārt zemei un domājams līdz decembra beigām ap zemi riņķos šis mākslīgais zemes pavadonis.
Mūsu platuma grādos sanāk, ka soma virzās pa debess dienvidu juma pusi no rietumiem uz austrumiem. Patīkamu somas lūkošanu…..

479px heidemarie stefanyshyn piper in white spaceuuu suit

750px sts 126 crew portrait2

Viens komentārs par “Apkārt zemei riņķo jauns, neredzēts objekts !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!