Apbrīnojams fakts, noskaidro cik unikāls ir tavs ķermenis

Apbrīnojams fakts.

Puisis ar segvārdu “Knowledgesaurus” ir ieguvis 1,4 miljonus sekotāju “TikTok” vietnē. Tas notika pateicoties video sērijai “Cik rets ir tavs ķermenis?”. Tajos viņš stāsta par retām cilvēka ķermeņa īpašībām.

Piemēram, nav gudrības zobu, spēja rakstīt ar abām rokām vai salocīt mēli āboliņa lapas formā. Vispār, lasi rakstu, tur būs interesantāko spēju apkopojums. Apbrīnojami fakti par cilvēka ķermeni pateiks, cik unikāls tu esi

Apbrīnojams fakts.

1. Ja kas, tad 25% cilvēku šķauda, ​​kad uz viņiem uzspīd saule. To sauc par gaismas šķaudīšanas refleksu. Ja godīgi, tad neesmu tādus sastapis.

2. Tikai 12% cilvēku ir tetrahromātija – spēja saskatīt aptuveni 10 reizes vairāk toņu un krāsu nekā parastiem cilvēkiem.

Apbrīnojams fakts

 

3. Tikai 30% cilvēku pēc vēlēšanās var uzpūst nāsis (paplašināt). Šie muskuļi tiek izmantoti tik reti, ka lielākajai daļai cilvēku tie ir pārāk vāji, lai tos izmantotu.

4. Mazāk nekā 1% cilvēku var dzirdēt krāsas un redzēt mūziku. To sauc par sinestēziju.

Apbrīnojams fakts

5. Tikai 9% cilvēku, ēdot koriandru, jūt ziepju garšu. Koriandrs satur ķīmisku vielu, kas ir ziepju ražošanas blakusprodukts.

6. Tikai 2% cilvēku pēc dabas ir rudmataini! Pētījums liecina, ka 30% reklāmās  redzamās rudmates ir algotas modeles. Kā jau noproti ir droši noskaidrots, ka viņām dabīgie mati ir pavisam citā krāsā. Starp citu, liels daudzums rudmašu ir Īrijā un Lielbritānijā.

Apbrīnojams fakts
7. Mazāk nekā 1% cilvēku ir mazs caurums ausī. Daži evolūcijas biologi apgalvo, ka agrāk tās bijušas žaunas.

Apbrīnojams fakts

8. Apmēram 10% cilvēku ir Mortona pirksts, pēdas struktūras iezīme, kurā otrais pirksts ir garāks par lielo pirkstu.

Apbrīnojams fakts

9. Tikai 5% cilvēku acis ir dzintara krāsā. Tādās acīs ir lāsumiņi ar zelta krāsas pigmentiem vai vara krāsas pigmentiem, var būt zaļu vai brūnu krāsu “šļakatu lāsumiņi”.

Apbrīnojams fakts

10. Ja kas, tikai 24% cilvēku var pacelt vienu uzaci, bet to var iemācīties, protams, ja īpaši pacenšas.

Apbrīnojams fakts.

11. Svilpot prot tikai 33% cilvēku, bet mācīties un apgūt šo prasmi var gandrīz visi.

12. Apbrīnojami, bet 4% cilvēku cieš no Reino slimības, kad atsevišķas ķermeņa daļas, parasti roku vai kāju pirksti, aukstā temperatūrā sāk kļūt balti.

13. Tikai 1% cilvēku ir divkārši – viņiem nav dominējošas rokas un viņi abas izmanto vienlīdz efektīvi.

14. Es to nezināju, ka 1% cilvēku nav izteikta nepieciešamība gulēt tik daudz, kā citiem līdzcilvēkiem. Viņu miega cikls paiet ātrāk nekā vidusmēra cilvēkam.

15. Dīvains fakts, 83,7% cilvēku mēli var sarullēt caurulītē, bet tikai 14,7% cilvēku to var salocīt āboliņa lapas formā.

Apbrīnojams fakts

16. Ja kas, 35% cilvēku nav gudrības zobu.

17. Mazāk nekā 1% cilvēku piedzimst ar nelielu baltu matu pleķīti. To sauc par poliozi, un to izraisa melanīna trūkums matu folikulās.

Apbrīnojams fakts.

18. Apmēram 40 cilvēkiem visā pasaulē ir īpaša asinsgrupa ar nulles (Rh) faktoru, tā sauktās “zelta asinis”.

19. Mazāk nekā 1% cilvēku sirds ir labā pusē. Vai nav apbrīnas vērts unikāls fakts par ķermeni.

20. Tikai 20% cilvēkiem ir spraugas starp priekšējiem zobiem.

21. Ir zināms, ka tikai 25% cilvēku uz vaigiem ir bedrītes. Tās ir iedzimtas un bieži tiek “nodotas” nākamajai paaudzei.

22. Tikai 5% cilvēku ir pirkstu nospiedumi, kas izskatās pēc “loka” (pa labi ttēlā). Biežākie zīmējumi ir “cilpas” (vidū) vai “spirāles” (kreisajā pusē).

pirksti

23. Tikai 10% cilvēku ir Darvina uzkalniņš, neliela pumpiņa auss ārpusē. Tiek uzskatīts, ka šādi cilvēki labāk uztver balss tonalitāti.

Apbrīnojams fakts

24. Mazāk nekā 1% cilvēku “nelauž” kaulus no vārda nemaz! To izraisa mutācija vienā no gēniem, kas padara kaulus 8 reizes blīvākus.

25. Dabīgās blondīnes veido tikai 2% no pasaules iedzīvotājiem. Tātad, ja satiec blondīni iespējams, ka viņa ir krāsots “blondais viltojums”.

26. Es pat teiktu fui! Jo zināms, ka 35% cilvēku var “izšaut” siekalas no mēles apakšas un tikai 1% spēj to kontrolēt.

27. Mazāk nekā 1% cilvēku ir smailas, “elfu” ausis. Šo novirzi sauc par Štāla ausi un tā parasti izzūd pati no sevis.

28. Neparasti, ka 1% cilvēku skropstas aug divās rindās. Šķiet, ka šādus cilvēkus var tikai apskaust, bet patiesībā tas rada daudz problēmu.

Apbrīnojams fakts

29. To es zinu, ka 70% cilvēku skūpstoties noliec galvas pa labi. Tas notiek tāpēc, ka sejas kreisā puse parāda vairāk emociju, un mēs zemapziņā vēlamies savam partnerim parādīt emocionālāku pusi.

30. Dzimumzīmes (iedzimtas) ir tikai 10% cilvēku. Tās parasti ir ovālas formas un kafijas krāsā.

Apbrīnojams fakts.

31. Tikai 35% cilvēku var lepoties ar perfektu redzi. Ja kas, 2/3 pasaules iedzīvotāju nevar labi redzēt.

32. 14% cilvēku nav (Palmaris Longus) garā plaukstas muskuļa. Lai pārbaudītu tā klātbūtni, novietojiet roku uz līdzenas virsmas, savienojiet īkšķi ar mazo pirkstu un nedaudz paceliet to.

Apbrīnojams fakts

33. Tikai 10% cilvēku var pieskarties savam degunam ar mēli.

34. Locītavu hipermobilitāte rodas 20% cilvēku. Šī ir ģenētiska iezīme, kas saistīta ar kolagēna saturu saistaudos.

35. Mazāk nekā 1% cilvēku var kontrolēt zosādas rašanās faktu. Lielākajai daļai cilvēku tā rodas spontāni, bet daži indivīdi to var izraisīt, kad viņi to vēlas.

Apbrīnojams fakts par cilvēka ķermeni! Ja kas, vari komentāros izteikties par savu unikalitāti. Uzreiz varu teikt, ka man piemīt īpašība uzpūst, izplest nāsis. Biju izbrīnīts, ka sieva to nevarēja.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top