Apavi, kā pareizi saglabāt savus apavus nākošai sezonai

 

 

Apavi, tieši tā, saglabāt savus apavus nākošai sezonai, būtu pareizā pieeja taupīgai saimniekošanai.

Pirmais, ko vajadzētu izdarīt ar vasaras vai ziemas apaviem (atkarībā no sezona) pirms tos nolikt glabāties, nopētīt tos ar kritisku aci, vai nav kādi labojami defekti.

Pirms vasaras guļas noteikti vajadzētu salīmēt apaviem purngalus un nomainīt nolietojušos papēžus.

Lai apavi saglabātu savu formu.

Protams,  kalpotu vairāk par vienu sezonu, tos rūpīgi jāsagatavo uzglabāšanai.

Vislabāk zābakus rūpīgi apstrādāt profilaktiski, taču, ja apavus tomēr pamanījušies sabojāt sāls, krāsa vai kas cits, tos vajadzētu apstrādāt ar speciālām traipus iztīrošām putām.

Neņemiet ļaunā par netradicionālu padomu, bet es aizņemos no vīra airsolu ar putām, kas paredzēts auto sēdekļu tīrīšanai.

Labi notīra un nebojā apavus!

Kad apavi savesti kārtībā un rūpīgi notīrīti, tos pirms likšanas tālākajos plauktos noteikti vajadzētu sasmērēt ar barojošu krēmu.

Apavu krēma tonim jāsakrīt ar apavu toni. Gaišiem apaviem varat izmantot bezkrāsainu apavu krēmu. Sliktākā gadījumā varat izmantot parastu augu eļļu, pie nosacījuma, ka tā ir parasta āda.

Laka un zamša apavus jāiesmērē ar līdzekļiem, kas paredzēti tieši šādiem apaviem. Zābaku purngalos noteikti vajadzētu ielikt apavu spriegotājus. Ja mājās tādu nav, var izlīdzēties, zābakos sabāžot avīzes.

Apavus vajadzētu uzglabāt kastēs, atvilktnēs vai speciālajos apavu plauktos, kur tiem nekas neskarsies klāt un neļaus zust formai. Zābakus nedrīkst likt polietilēna maisiņos, kur tie neelpos. To nu gan ATCERIES!

Kā tad tos novietot līdz nākošajai sezonai?

Lūk daži padomi:

apavi

apavi

apavu uzglab (4)

apavu uzglab (5)

apavu uzglab (6)

apavu uzglab (7)

Var jau arī tā! Ja nu vienīgi kaķis tur...
Var jau arī tā! Ja nu vienīgi kaķis tur…

apavu uzglab (9)

Piekrītu, nav estētiski, bet ja nav acīs...
Piekrītu, nav estētiski, bet ja nav acīs…

apavu uzglab (11)

apavu uzglab (12)

apavu uzglab (1)

Domājams, ka apavi tiks uzglabāti atbilstoši maniem ieteikumiem. Tici man, būs patīkami tos lietot nākošajā sezonā, ja tie Tevi gaidīs apkopti un novietoti tiem paredzēta vietā.

Veiksmi apavu uzglabāšanā!

Labu Dienu!

 

 

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *