Apaļīgas sievietes dzīvo ilgāk, jo nemoka sevi ar dažādiem aizliegumiem

Apaļīgas sievietes.

Tas nav retums un to mēs, kārnās, redzam ikdienu. Skaidrības labad jāsaka,  ka mēs esam dažādas: ir apaļīgas sievietes, kārnas sievas un vienkārši- resnules. Būs vien jāsamierinās: tur īpaši neko nevar darīt.

Jautājums ir klasiski tiešs, bet vai vajag nodarboties ar sava ķermeņa piespiedu korekciju? Labi zinām faktus par svara samazināšanas kūrēm un to divējādo iedarbību.

Ko ar lielām pūlēm nometi, to ar uzviju dabūsi atpakaļ!

Diētas ir dažādas un katra nākošā pielietotā diēta Tevi tracinās ar savu nežēlīgo būtību. Piespiedīs ierobežot Tavus paradumus un tas tracina ar mokošu diskomforta sajūtu.

Vai tad neesi dzirdējusi no draudzenēm un dietologiem, ka piena produkti padarīs tevi resnu. Ogļhidrāti izraisa svara pieaugumu.

Toties maz-kaloriju pārtikas produkti ir labākā izvēle, protams, lai zaudētu svaru un būtu līdzīga tiem “ģindeņiem”, kas piedalās modes skatēs.

Vienmēr atradīsies kāda draudzene, kura apgalvos, ka tieši šādā veidā zaudējis piecpadsmit vai vairākus desmitus kilogramu.

Gribētos prasīt, kā vārdā tās elles mocības?

Ēst negaršīgu maz-kaloriju pārtiku un skaitīt katru gramu no apēstā. Zini, ka ir priecīga vēsts tavam pašreizējam apaļīgas sievietes statusam!

Kalifornijas universitātes zinātnieku grupa ir veikusi pētījumu, kurā secinājums ir pārsteidzošs:

Būt pilnīgam vai apaļīgam ir labi, toties svara zaudēšana ir bīstama veselībai. Pēc zinātnieku grupas domām, ziņas par liekā svara kaitīgumu ir ļoti pārspīlētas. Apaļīgie cilvēki dzīvo ilgāk par vājajiem, raksta “The Daily Mail”.

Zinātnieki neiesaka dzīties pēc 90-60-90 parametriem par katru cenu, diētas nedod pozitīvus rezultātus. Ja ilgstoši ievēro diētu, tad organisms var nesaņemt kādas no nepieciešamajām vielām, tas liek vēl vairāk pieaugt liekajam svaram.

Šāds apgalvojums ir balstīts uz ļoti vērienīgu pētījumu, kurā piedalījās 350000 cilvēku. Ir pieņemts ļoti interesants secinājums,  liekais svars garantē ilgāku mūža garumu!

Varētu teikt, ka šāds apgalvojums ir pilnīgi pretējs līdz šim dzirdētajam! Iemesls kāpēc mēs esam “baroti” ar maldinošu informāciju ir diži vienkāršs…

BIZNESS:

  • Aptiekas pārdod svara samazināšanas  līdzekļus
  • Iecienītās fitnesa nodarbības par brangu naudu.
  • Dažādi trenažieri

Lai Tu to visu pirktu un lietotu ir viens iedarbīgs līdzeklis,  reklāma, kas slavina kaulainu vai tautas valodā vienkāršosim- kārnu sievieti.

Reklāmās, protams, netiek minēts par anoreksiju un iespējamu nāvi no pārmērīga svara zuduma.

Visur mērenību un cieņu pret savu ķermeni.

Pilnīgie cilvēki retāk mirst no no sirds slimībām, nieru slimībām vai 2 grupas diabēta. Šīs slimības provocē nepilnvērtīgs uzturs, nevis liekais svars… statistiski pierādīts.

Pilnīgiem cilvēkiem jāmācās pieņemt savu ķermeni tādu, kāds tas ir!  Iesaku atteikties no kaloriju skaitīšanas, iemācies ar prieku sportot sevi nepiespiežot.

Galvenais noslēpums!

Iemācās klausīties savu ķermeni.  Ja vēlies ēst, tad jāēd, tas ļaus izvairīties no pārēšanās noteiktajās ēdienreizēs. Atceries galvenās trīs lietas un nedomā par apaļumiem, kas puišiem itin labi patīk.

1. Smadzenēm var būt nepieciešams pat līdz 20 minūtēm ilgs laiks, lai saprastu, ka jūsu kuņģis ir pilns. Ieturot maltīti varat dot smadzenēm laiku, lai apstrādātu šo informāciju. Sasteigtas maltītes neapšaubāmi ir ēšanas paradums, kuru Jums vajadzētu lauzt.

2. Nepieņemama ir tendence ēst, piemēram, skatoties televīziju vai pārbaudot savu e-pastu.  Atcerieties, ka arī tas ir kaitīgs ēšanas paradums.

3. Pārtikas uzņemšana tikai tāpēc, ka jūs nomāc stress, garlaicība vai kādas citas emocijas-  būtu jāierobežo.

Tāpēc ēdot ieklausieties savās sajūtās, lai noteiktu, kad jūtaties paēdusi, nevis pārēdusies. Atceries… apaļums nav neērts tava ķermeņa stāvoklis.

apaļīgas sievietes

Apaļīgas sievietes ir veselas un pievilcīgas  ar savu tiešo attieksmi pret muļķīgo iedomu,  svara nomešana jebkādiem līdzekļiem.
Dzīvosim skaisti un nemocīsim sevi!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top