Antons Krotovs, pasaules apceļotāja stāsts par auto stopiem

Antons Krotovs.

Viņš ir pasaules apceļotājs no Krievijas, kurš septiņus mēnešus gadā pavada ārpus savas valsts, turklāt pasauli apceļojot ar auto stopiem. Starp citu viņš sen atpakaļ bija ieradies Liepājā, lai sniegtu lekciju par ceļošanu un auto stopiem un iepazīstinātu ar interesantiem stāstiem un fotogrāfijām.

Antons Krotovs, kā viņš ceļo.

A.Krotovs ar ceļošanu sācis nodarboties 1991.gadā un dara to joprojām. Nākamā ieplānotā vieta, uz kurieni viņš dosies, kāda no eksotiskām vietiņām uz mūsu planētas Zeme.

Antons KrotovsAr savu stāstījumu ceļotājs viesosies arī kaimiņvalstī Lietuvā. A.Krotovs ir rakstnieks, Brīvo ceļojumu akadēmijas prezidents un vairāk nekā 30 grāmatu autors.

Krotova “ceļošanas” jēdziena izpratne atšķiras no rietumos pieņemtās. Savos ceļojumos viņš neizmanto viesnīcu, kempingu, lidmašīnu un tūrismu firmu pakalpojumus, tāpat arī nemeklē transportu, kas brauktu speciāli viņa dēļ.

Parasti Krotovs ceļo pa zemes virsmu, nevis virs tās, pamatojot šādu izvēli ar to, ka tā esot daudz interesantāk un izglītojošāk. Īsta brīv-ceļotāja transporta līdzekļi ir jebkurš transports, kurā ir brīva vieta un iespēja pievest, savukārt nakšņo ceļotājs brīvajā dabā (teltī jeb arī bez tās) vai pie vietējiem iedzīvotājiem, kas ir piekrituši izmitināt viņu pa nakti pie sevis.

Brīvais ceļotājs lielāku daļu no sava ceļojuma laika pavada ar cilvēkiem, kuriem šī saskarsme ar viņu nav apmaksāts darbs. Tieši ar šo saskarsmi, ar pēc iespējas dažādākajiem cilvēkiem, arī atšķiras brīvie ceļojumi.

Antons Krotovs un lekcijas.

Krotovs savās lekcijās pavēsta auditorijām, ka šāda veida ceļojumi var būt daudz lētāki, nekā “organizēto tūristu” braucieni. Vienkārši laiks un nauda ir savstarpēji aizstājamās vērtība, un cilvēks, kam ir laika deficīts, tērē savam ceļojumam vairāk naudas, un otrādi.

Brīva ceļotāja A. Krotova dzīves filozofija slēpjas domā par to, ka ceļošanas laikā katrs no mums var pārliecināties par to, ka pasaule ir labsirdīga, ka jebkurā pasaules malā cilvēki ir atsaucīgi un viesmīlīgi, ka pasaule ir atvērta un pieder katram, kas jebkad par to ir aizdomājies.

Krotova lekcijas galvenais vēstījums ir bijis tāds, ka dzīve patiesībā ir skaista un atgriežoties no tālajiem ceļojumiem mēs varam citādāk paskatīties uz cilvēkiem, kas dzīvo mums blakus un censties attiekties pret viņiem labāk.

Antons Krotovs

Maza dāvaniņa, gan krieviski, bet politikas tur nav, tikai ceļojuma iespaidi un padomi. Grāmatā stāsts par lielāko salu uz Zemes un tā ir Jaungvineja. Rietumu daļa pieder Indonēzijai, austrumu daļa ir neatkarīga puse.

Pirmo reizi krievu valodā ir izveidots praktisks ceļvedis abām šīs eksotiskās salas pusēm. Vīzas, transports, sakari, pārtika, drošība, veselība, cenas un viss, kas varētu būt nepieciešams vienam ceļotājam uz Papua.

Grāmata ir sastādīta, pamatojoties uz praktiskiem pētījumiem uz vietas. SAŅEM GRĀMATU.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *