Amsterdamā aizsaluši kuģošanas kanāli. (foto)

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Cik atceros no seniem ceļojumiem ziemā Amsterdamā bija samērā silts…tā ap +7 grādiem, kas skaitījās jau dikti auksts un nemīlīgs laiciņš. Nav jāatgādina ar ko slavena šī Nīderlandes pilsēta.

Amsterdama ir valsts galvaspilsēta, un pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem, šaurajām vecpilsētas ieliņām, Sarkano lukturu rajonu, muzejiem un riteņbraucējiem, kas pārvietojās pat bez sniega ziemas apstākļos.

Nekur citur nav tik daudz interesantu vietu uz vienu kvadrātmetru, ko apskatīt vai nofotografēt.

Pilsēta muzejs …

Toties šoziem, kā visā Eiropā ir mainījies ierastais dzīves ritums, jo  Nīderlandē Eiropu pārņēmušā aukstuma viļņa dēļ pirmoreiz pēdējo 15 gadu laikā aizsaluši slavenie Amsterdamas, kā arī vēl dažu citu pilsētu kanāli, sagādājot pilsētniekiem iespēju izmantot tos slidošanai.

Toties vizināšanās ar tūristu kuģīšiem pa kanāliem ir apturēta. Tāds neierasts skats uz kuģošanai paredzētajiem kanāliem liek atcerēties pagātni, kad  katru gadu šādi aizsala kanāli un tika rīkotas sacensības.

Apskatīsimies Amsterdamas kanālus …2012.

Peter Dejong6

Peter Dejong5

Peter Dejong4

Peter Dejong3

Peter Dejong2

Peter Dejong

Amsterdama

Amsterd 2

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *