Amatnieku tirdziņš Rožu laukumā

 

 

Sagaidot Vasaras saulgriežus… Rožu laukumā
amatnieku tirdziņš .

Tuvojoties dienai, kad saule debesjumā ir visaugstākajā punktā, Liepājas Latviešu biedrības nams Rožu laukumā organizē Vasaras saulgriežu tirdziņu.

Rožu laukumā … 21. un 22. jūnijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00  būs iespēja iegādāties amatnieku darinātus meistardarbus.
Kā vēsta latviešu tautas tradīcijas uz Vasaras saulgriežu svinībām ļaudis posās un gatavojās jau laikus, rotājot mājas un paši sevi.

Biedrības nams aicina turēt godā tradīciju un amatnieku tirdziņā iegādāties rotas sevis un apkārtnes izdaiļošanai.

Amatnieku tirdziņš
Pasākumā būs atrodami koši un interesanti amatnieku darinājumi, rotājumi, suvenīri un praktiskas lietas no koka, kalumiem, dzijas, zīda, keramikas un dzintara.

Pieejamo preču klāstā būs gan Vasaras saulgriežu svētku tematikai pieskaņoti piedāvājumi, gan preces, kurās dominē etnogrāfiskie motīvi.
Svētku tirdziņā ir aicināti pieteikties dažādu amatu meistari, kuri pārstāv visdažādākos amata mākslas veidus un strādā ar visdažādākajām materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus, un amata prasmes.

Saražotos darinājumus un produkciju amatu meistariem būs iespēja divu dienu garumā piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Amatnieki aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421760 vai mob. tālr. 26371671 līdz 17. jūnijam.
Būsiet mīļi gaidīti amatnieku Vasaras saulgriežu tirdziņā! 

Amatnieku tirdziņš būs skaists ievads JĀŅOŠANAS UN LĪGOŠANAS   līksmībām, jo pirmsjāņu pirkums nesot laimi !

Liepājas Latviešu biedrības nams
sekretāre
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Amatnieku tirdziņš Rožu laukumā”

 1. sana saka:

  ATKAL…Annas dienas amatu meistaru tirdziņš
  Rožu laukumā

  Liepājas Latviešu biedrības nams organizē Annas dienas amatu meistaru tirdziņu Rožu laukumā 26. un 27. jūlijā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00.

  Pasākumā būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces un iepazīties ar oriģināliem lietišķās mākslas izstrādājumiem jaunā pilsētvides dizaina veidolā.

  Pateicoties lielai amatu meistaru interesei par rīkotajiem tirdziņiem, Liepājas Latviešu biedrības nams ir parūpējies par īpašu tirdzniecības vietu noformējumu. Pircēju un pārdevēju tikšanās vieta būs īpaši pievilcīga, jo amatnieku darinājumi tiks prezentēti latviskās tradīcijās veidotos tirdzniecības stendos, kuri būs pieejami arī citos publiskajos pasākumos.
  Kopš seniem laikiem kalendārā Annas tiek atzīmētas kā saimnieču dienas un tur pat līdzās esošā Jēkaba diena – saimnieka diena. Amatu meistaru tirdziņš būs īstā vieta, kur iegādāties preces saimnieciskiem darbiem. Tirdziņā izrādīt un pārdot amatnieki būs sarūpējuši praktiskas lietas ikdienai, kas gatavotas no koka, kalumiem, dzijas un keramikas, savukārt, domājot par rotājumiem ikdienai un svētkiem, piedāvājumā atradīsiet dāvanas, suvenīrus un dažādas rotas lietas.

  Liepājas Latviešu biedrības nams tirdziņam aicina pieteikties amatu meistarus, kuri strādā ar visdažādākajiem materiāliem un savos darinājumos apvieno mākslu, nacionālos rakstus un amata prasmes. Saražoto produkciju amatniekiem būs iespēja piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem divu dienu garumā. Amatnieki aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 63421760 vai mob. tālr. 26371671 līdz 22. jūlijam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top