Alkohols mazās devās ir kaitīgs, idealizētā apkārtne fotogrāfijās

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Alkohols ir spēcīga narkotika!

Alkohols rada atkarību, īpaši, ja tas tiek lietots daudz un bieži.

Par alkoholu parasti sauc etilspirtu. Tā ķīmiskais nosaukums ir etanols, un pēc uzbūves tas pieder pie vienvērtīgiem spirtiem.

Etanols ir narkotiskā viela, kas toksiski darbojas uz centrālo nervu sistēmu.

Sen jau bija zināms, ka cilvēkam novecojot smadzenes zaudē šūnas, kas, kā zināms neatjaunojas. Zinātne ir pierādījusi ka cilvēks zaudē līdz 1.9% šūnu desmit gados, kas nelabvēlīgi ietekmē cilvēka veselību.

Nenoturēšos no pamācības un teikšu zelta vārdus, puiši un meitenes nelietojat alkoholu!

Var attīstīties un progresēt tādas slimības, kā vecuma plānprātība, parkersons un citas slimības. Zinātnieki no ‘Wellesley College’veica pētījumus ar 1800. cilvēkiem. Viņiem 1971.gada tika veikta smadzeņu tomogrāfija un citas analīzes.

Tagad pēc tik daudziem gadiem viņi ir nākuši pie secinājumiem. Pētījumu gaita un rezultāti ir aprakstīti žurnālā ‘Archives of Neurology’ Pētijumu dalībnieki anketas uzrādīja alkohola daudzumu, ko ir lietojuši katru nedēļu.

Rezultātā ir secinājums, jo vairāk lieto alkoholu, jo proporcionāli vairāk samazinās smadzeņu apjoms. Nav svarīgi cik tu dzer, pat mazas devas samazina smadzeņu aktīvo šūnu daudzumu. Uzsveru, aktīvo šūnu daudzumu, kas raksturo tavu erudīciju un spēju domāt produktīvi.

Kādreiz uzskatīja, ka nelielas alkohola devas uzlabo sirds darbību. Kategoriski nē , neuzlabo, tā vienisprātis ir nācis zinātnieku lielais vairums. Alkoholisma gadījumā biežāk novēro aizkuņģa dziedzera slimības, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, izmaiņas sirds – asinsvadu sistēmā.

Regulāriem alkohola lietotājiem ir arī problēmas dzimumdzīvē – bieži novēro impotenci.

Sabaidīju, bet tā nu tas ir. Sākas jau vienmēr ar pirmo, tad otro un ieripinies no kalniņa lejā ar pieaugošu ātrumu degradācijas virzienā.

Alkohols ir bīstams to lietojot kopā ar medikamentiem, palasi.

Nevaru mierīgi ( ar izpildīta pienākuma apziņu) aiziet no šīs tēmas, tāpēc mazliet smaidam, vai varbūt pat jaunības nostalģijai! Teikšu tā, alkohols bieži tiek idealizēts, ja netici apskatam fotogrāfijas!

Mākslinieciski darbi par šņabi un idealizēto apkārtni ap to.

Alkohols

Alkohols
003 vodka

006 vodka

007 vodka

009 vodka

010 vodka

012 vodka

013 vodka

014 vodka

015 vodka

016 vodka

017 vodka

018 vodka

019 vodka

020 vodka

023 vodka

025 vodka

031 vodka

032 vodka

Labu Dienu bez alkohola!

 

10 komentāri par “Alkohols mazās devās ir kaitīgs, idealizētā apkārtne fotogrāfijās

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *