Alkohols pat mazās devās ir kaitīgs, abstraktas fotogrāfijas

Alkohols.

Alkohols rada atkarību, īpaši, ja tas tiek lietots daudz un bieži. Par alkoholu parasti sauc etilspirtu. Tā ķīmiskais nosaukums ir etanols, un pēc uzbūves tas pieder pie vienvērtīgiem spirtiem. Etanols ir narkotiskā viela, kas toksiski darbojas uz centrālo nervu sistēmu.

Sen jau bija zināms, ka cilvēkam novecojot smadzenes zaudē šūnas, kas, kā zināms neatjaunojas. Zinātne ir pierādījusi ka cilvēks zaudē līdz 1.9% šūnu desmit gados, kas nelabvēlīgi ietekmē cilvēka veselību.

Nenoturēšos no pamācības un teikšu zelta vārdus, puiši un meitenes nelietojat alkoholu!

Var attīstīties un progresēt tādas slimības, kā vecuma plānprātība, parkersons un citas slimības. Zinātnieki no Wellesley College veica pētījumus ar 1800. cilvēkiem. Viņiem, vēl pagājušajā gadu simtā tika veikta smadzeņu tomogrāfija un citas analīzes.

Tagad pēc tik daudziem gadiem atkārtotā apsekošanā viņi ir nākuši pie secinājumiem. Pētījumu gaita un rezultāti ir aprakstīti žurnālā Archives of Neurology. Pētījumu dalībnieki anketas uzrādīja alkohola daudzumu, ko ir lietojuši katru nedēļu.

Rezultātā ir secinājums, jo vairāk lieto alkoholu, jo proporcionāli vairāk samazinās smadzeņu apjoms. Nav svarīgi cik tu dzer, pat mazas devas samazina smadzeņu aktīvo šūnu daudzumu. Uzsveru, aktīvo šūnu daudzumu, kas raksturo tavu erudīciju un spēju domāt produktīvi.

Kādreiz uzskatīja, ka nelielas alkohola devas uzlabo sirds darbību. Kategoriski nē, neuzlabo, tā vienisprātis ir nācis zinātnieku lielais vairums. Alkoholisma gadījumā biežāk novēro aizkuņģa dziedzera slimības, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, izmaiņas sirds – asinsvadu sistēmā.

Regulāriem alkohola lietotājiem ir problēmas dzimumdzīvē – bieži novēro impotenci.

Sabaidīju, bet tā nu tas ir. Sākas jau vienmēr ar pirmo, tad otro un ripinies no kalniņa lejā ar pieaugošu ātrumu degradācijas virzienā.

Alkohols ir bīstams to lietojot kopā ar medikamentiem,  lasi.

Nevaru mierīgi ( ar izpildīta pienākuma apziņu) aiziet no šīs tēmas, tāpēc mazliet smaidam, vai varbūt pat nostalģijai! Teikšu tā, alkohols bieži tiek idealizēts, ja netici apskatam fotogrāfijas!

Mākslinieciski darbi par šņabi un idealizēto apkārtni ap to.

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Alkohols

Labu Dienu bez alkohola!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Alkohols pat mazās devās ir kaitīgs, abstraktas fotogrāfijas”

 1. Saša saka:

  Labak dzert neka lietot narkotikas vot

  1. laimisk saka:

   Nepareizi domā! Es pat teiktu kļūdaini! Abi veidi apreibināties Tevi degradēs līdz lopa stāvoklim

 2. admin saka:

  Admin:
  Kas ar jums notiek tauta! Tika izdzēsti daudzi komentāri jēlību dēļ…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top