Alfa sieviete, esi drošs, viņa vienmēr zina, ko grib

Alfa sieviete.

Kāda ir ideālā sieviete? Skaista un seksīga, vai pacietīga un gudra, vai varbūt pašpietiekama un apzinīga? Visticamāk, ka esi dzirdējusi par vīrieti-alfu, bet vai zināji, ka “alfas” īpašības piemīt arī sievietēm?

 Alfa sieviete ir, tas ir fakts.

Viņas ir tādas, kurām citas sievietes vēlas līdzināties, viņām ir vairākas apbrīnojamas īpašības. Katram ir savs ideāls.  Tomēr, atrodamas alfa sievietes, kas iekaro vīriešus no pirmā acu uzmetiena.

Bez nožēlas un vilcināšanās atstāj zīmi viņa atmiņā uz ilgu laiku. Tas, tomēr ļauj viņām būt pozitīvām un veiksmīgām!

Lūk dažas lietas, kuras alfa sievietes piekopj katru dienu.

Alfa sieviete nav kā parasta sieviete ar savu iedzimto mentalitāti, viņas domāšana ir nedaudz līdzīga vīrieša domāšanai.

Iespējams, tāpēc vīriešiem ir vieglāk saprast šādas sievietes un vieglāk ar viņām sazināties. Vīrieši uzskata, ka satikt šādu kompanjonu savā ceļā ir neticama laime, un lūk, kāpēc.

Alfa sieviete zina, ko vēlas.

Viņa nemanipulē, nerunā mīklās vai mājienos, nekad neteiks, ka nezina. Zinās ko vilkt mugurā. Izlems bez vilcināšanās, dzert zemeņu limonādi vai baudīt smiltsērkšķu cepumus.

Esi drošs, ka viņa vienmēr zina, ko grib. Šis ieradums ir gan dzīvē, gan attiecībās, nav slēptu jēgu, viss ir vienkārši un skaidri.

Alfa sieviete

Viņa nekad nespēlē.

Viņa nekad neplūc, ko nevar un neapvainojas, nespēlē minēšanas spēles ar vīrieti.  Nemanipulē, jo viņai to nevajag.  Viņa nav pieradusi tērēt savu un citu laiku stulbām klusēšanas vai aizvainojuma spēlēm.

Ja ir problēma – viņa saka, ir aizvainojums – viņa apspriež, ir vēlme – tas tiek runāts skaļi tieši un skaidri. Patiesībā vīrietim, kurš kādreiz ir bijis attiecībās ar šādu sievieti, pietrūks viņas “normalitātes”.

Alfa sieviete vienmēr runā tieši.

Viņa nekad nerunā mājienos, viņa ir tieša pret pilnīgi visiem, uzņemas iniciatīvu, atklāti paziņo par savām vēlmēm.

Nekavējas jautāt svarīgo. Var piedāvāt un nekavējoties atrisināt visus konflikta jautājumus un sūdzības.  Vīrieši vienkārši izkūst šī tiešuma priekšā, jo viņi šajā ziņā ir līdzīgi, tāpēc šādā pārī nerodas konflikti izdomātu iemeslu dēļ.

Viņai nerūp vecums.

Šo sievieti neuztrauc cipars pasē, jo viņa zina, ka ar vecumu viņa kļūst tikai labāka un pieredzējusi.Skaistumu mēra nevis pēc krunciņu skaita uz sejas, bet gan pēc viņas iekšējā stāvokļa un uztveres.

Dzirksts acīs, pārliecināta gaita un pārdrošs skatiens – šāda sieviete pievelk vīriešus pat krietni pāri 40 gadu vecumam.

Viņa nekad nesūdzas.

Alfa sieviete saprot, ka no tā nebūs nekāda labuma. Daži vīrieši nav spēcīgi jūtās, izrādot atbalsta un līdzjūtības emocijas.

Tāpēc viņa vienkārši runā par to, kā viņai palīdzēt. Viņa lieliski saprot, kāpēc notika tā vai cita situācija, un zina, kā to labot.

Alfa sieviete nenoniecina citas sievietes!

Viņas ne tikai jūt, ka šādi rīkoties ir lieki, viņa šādās sarunās un intrigās neiesaistās.

Viņas zina, kad dosies prom. Viņas prot panākt kompromisu un prot arī pateikt nē. Šādas sievietes nebaidās atteikt vai aiziet, viņas ir godīgas pret sevi un citiem.

Viņas sevi mīl.

Alfa sievietes mīl sevi, viņas strādā pie savas pašattīstības un sevis pieņemšanas, viņām ir kompleksi, bet viņas tiem neļaujas. Seko šīm īpašībām un kļūsti par alfa sievieti arī tu!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top