ALDA RUĻĻA JUBILEJAS KONCERTS LIEPĀJĀ.

 

 

ALDA RUĻĻA JUBILEJAS KONCERTTŪRE VISĀ LATVIJĀ

Liepājas Latviešu biedrības namā 23. novembrī plkst. 18:00  notiks Alda Ruļļa jubilejas koncerts ’’Ar AUDU un EMBURGAS ZĒNIEM’’.

Vēl daudziem atmiņā 90-to gadu tolaik populārā salona ansambļa „AUDA” solista Alda Ruļļa samtainā balss.

No 2001.gada decembra Aldis Rullis nu jau 12 gadus dzied un spēlē ģitāru un mutes harmonikas grupā „EMBURGAS ZĒNI”, vairāk pievēršoties sev tuvai kantrī mūzikai, bet, neaizmirstot arī latviešiem tik tuvo šlāgeri.

Nesen nosvinēta 50 gadu jubileja, kas katra cilvēka dzīvē ir ļoti nozīmīgs atskaites punkts par padarīto šajā dzīvē. Koncertprogramma ir kā retrospektīvs pārskats par muzikālo darbību šajā laika posmā, tā ir veidota gan šlāgermūzikas, gan kantrī mūzikas mīļotājiem.

Programmā ir iekļautas tautā visvairāk iemīlētās „AUDAS” dziesmas („Liepu ziedi” u.c.), kā arī populārākās dziesmas, kuras radušās sadarbības laikā ar grupu „EMBURGAS ZĒNI” („Lūk, zvaigzne krīt”, „Tik pret sauli”), kā arī pagājušā gada Šlāgeraptaujā augsti novērtētā A. Stikānes un S. Upeslejas dziesma „Ceriņos baltos” u.c.

Būs arī pavisam jaunas dziesmas.

Koncertā piedalās pats jubilārs Aldis Rullis – balss, akustiskā un elektriskā ģitāra, mutes harmonikas, Kristaps Rullis- pedal stīlģitāra, Viktors Zagorskis- basa ģitāra, Jānis Veikšāns – sitamie instrumenti, Zigmunds Pogulis vai Guntars Ķervis – akordeons un sintezators, kā arī jaunā un šarmantā dziedātāja Zaiga Jurkāne.

ALDA RUĻĻA

Dažos koncertos iespējama arī viesmākslinieku piedalīšanās. Biļetes uz jubilejas koncertu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Jānis Veikšāns,
grupas ‘’Emburgas zēni’’ pārstāvis

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *