Aktuālas ziņas, konkrēti tās var interesēt liepājniekus

Aktuālas ziņas.

Kas var interesēt prasīgos liepājniekus? Protams, kā pārvietoties ar automobili Liepājas ielās un kāds būs laiks. Sāksim ar pirmo ziņu, jo tā būs aktuāla visiem, kas brauks uz bedraino pilsētu Rīga.

Aktuālas ziņas, satiksme.

Iesaku uzmanīties, jo uz Jelgavas, Liepājas un Ventspils šosejas sāks darboties vidējā ātruma kontroles posmi. Vidējā ātruma kontroles posmi sāks darboties uz Jelgavas šosejas (A8) no Spodrām līdz krustojumam ar Parka aleju Elejā un uz Ventspils šosejas (A10) no Gulbju ezera līdz pagriezienam uz Usmu.

Divi vidējā ātruma kontroles posmi sāks darboties uz Liepājas šosejas (A9) – no krustojuma ar autoceļu Tebra-Kazdanga-Cildi (V1200) līdz Silkalniem un no pagrieziena uz Kalnciemu līdz krustojumam ar autoceļu Jelgava-Tušķi-Tukums (P98).

Šajos posmos iekārtas kontrolēs vidējo ātrumu, OCTA, tehnisko apskati un autoceļu lietošanas nodevas samaksu. Vidējā braukšanas ātruma kontroles sistēma šogad kopumā tiks ieviesta 16 valsts ceļu posmos.

Tikmēr uz Ventspils šoseja (A10) vidējā ātruma kontrole būs vēl no Varkaļiem līdz Griķiem un no pagrieziena uz Tīreļu taku līdz pagriezienam uz Smārdi. Tāpat kontroles posms būs uz valsts galvenā autoceļa Rēzekne-Daugavpils (A13) no Kovališkiem līdz Rušeņicai.

Sodu par maksimāli atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, tostarp vidējā ātruma kontroles posmos, izrakstīs un administrēs Valsts policija.

Aktuālas ziņas, laika prognoze.

Iet runa par iespējamu vētru. Paskaties, kā tas ciklons izskatās uz meteorologu kartes, diezgan traki!

Aktuālas ziņas

Kā norāda sinoptiķi, otrdien, 3.oktobrī, virs Dānijas izveidosies ciklons, kas strauji virzīties uz ziemeļaustrumiem, jau vakarā sasniedzot Latviju.

Atmosfēras spiedienam pazeminoties, Latvijā sāks pastiprināties dienvidrietumu, rietumu vējš. Jau otrdienas vakarā, sākot ar piekrastes rajoniem, vējš brāzmās sasniegs 20 līdz 24 metrus sekundē.

Nakts gaitā un no rīta tas turpinās pieņemties spēkā, Kurzemē un Vidzemē brāzmās sasniedzot pat 25 līdz 30 metrus sekundē. Jau šobrīd ir sagatavoti brīdinājumi par gaidāmo vētru – visā valstī spēkā būs dzeltenā līmeņa brīdinājums, Kurzemē un Vidzemē – oranžā.

Vējš pakāpeniski sāks zaudēt savu spēku trešdienas vakarā, tomēr piekrastē vēl aizvien tas būs jūtams. Pie tā liepājnieki ir pieraduši, kā nekā Liepāja ir pilsēta, kur piedzimst vējš…

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Aktuālas ziņas, konkrēti tās var interesēt liepājniekus”

  1. INTARS saka:

    Ha, ha , vētra nebija, ja saka vētru ar lielo burtu. Tāda lapu čabināšana vien bija…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top