Afirmācija, ar pareizu domāšanu var paveikt ļoti daudz

Afirmācija.

Ja īsi par šo domu pārvaldīšanu, tad tie ir pozitīvi apgalvojumi vai frāzes, ko sakāt sev vai pierakstāt ar mērķi mainīt savu domāšanu, paaugstināt pašcieņu un sasniegt savus mērķus.

Afirmācija, kā tā darbojas?

Afirmāciju mērķis ir apliecināt sev pašam, ka dzīvē ir arī labas lietas, pat ja šobrīd tu tā nejūties. Šādu apliecinājumu iespējas nereti tiek izmantotas psihoterapijā. Rūpīgi piemeklētas pozitīvās afirmācijas var “pārprogrammēt” mūsu smadzenes, lai mainītu negatīvus domāšanas ieradumus.

Kā viens no palīginstrumentiem var noderēt domu tehnika, kā jau atzīmēju ir pozitīvi apgalvojumi, ko tu sev regulāri atkārto, transformējot iepriekš esošo nepruduktīvo domu uz pavisam citu nosacījumu domu, kas ir radoša un labvēlīga.

Tas ir pašattīstības un pašpalīdzības instruments, ko izmanto pozitīvas domāšanas stiprināšanai un uzskatu maiņai.

Afirmācija

Afirmācija, īsteno to dzīvē!

Jāsāk ar pozitīvas pārliecības radīšanu. Apliecinājumi ļauj koncentrēties uz jūsu personības pozitīvajiem aspektiem, spējām vai vēlamajiem rezultātiem. Piemēram, “Es novērtēju sevi” vai “Es esmu veiksmīgs”.

Zemapziņas stiprināšana.

Apgalvojumu atkārtošana palīdz nostiprināt šos uzskatus jūsu zemapziņā. Pamazām tu sāc tos pieņemt, kā patiesību.

Mainot savu domāšanu.

Domu pārvaldīšana palīdz mainīt negatīvos uzskatus un domas, aizstājot tās ar pozitīvām. Šāda pieeja līdzsvaro domu skaidrumu un var palīdzēt jums cīnīties ar šaubām un bailēm.

Paaugstināta motivācija un pašdisciplīna.

Apliecinājumi var iedvesmot jūs rīkoties, vairot pārliecību un palīdzēt sasniegt mērķus. Pozitīvas frāzes var palīdzēt jums justies piepildītākam un laimīgākam ikdienas dzīvē.

Afirmācija, kā pareizi formulēt apgalvojumus?

Apgalvojumu formulēšanai jāpievērš uzmanība detaļām, lai tie būtu pēc iespējas efektīvāki. Šeit ir daži galvenie principi pareizai apgalvojumu formulēšanai.

Pozitīvā veidā formulējiet apgalvojumus. Tā vietā, lai “es nebaidīšos no neveiksmēm”, sakiet: “Es uzticos savām spējām”.

Pašreizējā laikā. It kā tas, par ko tu runā, jau būtu noticis. Piemēram, “Es esmu veiksmīgs”, nevis “Es būšu veiksmīgs”.

Personiskā iekļaušana. Padariet apstiprinājumus personiskus un konkrētus. Izmantojiet vārdus “es” vai “mans”. Piemēram, “Es pieņemu sevi tādu, kāds esmu”.

Īsums. Padariet frāzes īsas un viegli iegaumējamas. Jo vienkāršākas un skaidrākas tās ir, jo vieglāk tās atkārtot.

Emocionālā intensitāte. Iekļaujiet savos apgalvojumos emocionālu elementu. Piemēram, “Es esmu laimīgs un pārticis.”

Paziņojums, nevis jautājums. Formulējiet teikumus kā apgalvojumus, nevis jautājumus. Piemēram, “Kāpēc es esmu tik veiksmīgs?” izklausās mazāk pārliecinoši nekā “Es esmu veiksmīgs”.

Specifiskums. Ja iespējams, esiet konkrēts. Piemēram, tā vietā, lai “man kļūst labāk”, sakiet: “Ar katru dienu es kļūstu pārliecinātāks un veiksmīgāks”.

Lojalitāte pārliecībai. Pārliecinieties, ka ticat tam, ko sakāt. Apliecinājumiem ir jāatbilst jūsu uzskatiem un mērķiem.

Regulāra atkārtošanās. Regulāri atkārtojiet apgalvojumus, lai nostiprinātu tos savā zemapziņā.

Afirmācija, kā to lietot?

Pareiza apstiprinājuma izmantošana ietver vairākas darbības.

Izveidojiet apstiprinājumu sarakstu. Sāciet, izveidojot apstiprinājumu sarakstu, kas atbilst jūsu mērķiem un pozitīvajiem uzskatiem. Atcerieties noteikumus par apgalvojumu formulēšanu, ko es minēju iepriekš.

Afirmācija

Regulāra atkārtošana.

Regulāri atkārtojiet apgalvojumus. Ir efektīvi tos atkārtot no rīta, pirms gulētiešanas un visas dienas garumā, īpaši šaubu vai stresa brīžos.

Vizualizācija.

Atkārtojot apgalvojumus, mēģiniet iztēloties sevi tā, it kā tas, ko vēlaties, jau būtu noticis. Vizuālais attēlojums pastiprina jūsu uzskatus.

Pozitīvas emocijas.

Savienojiet apgalvojumus ar pozitīvām emocijām. Izjūtiet emocijas, kas pavada jūsu uzskatus. Emocionāla iesaistīšanās padara izrunātās frāzes spēcīgākas.

Esi pacietīgs.

Rezultāti var nenākt uzreiz. Regulāri veiciet apgalvojumus un esiet pacietīgi. Izmaiņas var aizņemt laiku.

Rīkojieties saskaņā ar apgalvojumiem.

Apgalvojumi var jūs motivēt rīkoties. Izmantojiet šo motivāciju , lai spertu soļus savu mērķu sasniegšanai. Darbība vairo ticību apgalvojumiem.

Atjaunošanās un dažādība.

Ik pa laikam atjauniniet savu apstiprinājumu sarakstu, īpaši, ja jūsu mērķi mainās. Izmantojiet dažādus apgalvojumus dažādiem savas dzīves aspektiem.

Apstiprinājumu rakstīšana.

Apstiprinājumu pierakstīšana uz papīra vai elektroniski var uzlabot efektu. Tādējādi jums būs vieglāk atgriezties pie viņiem, kad tas būs nepieciešams.

Apgalvojumu izmantošana prasa konsekvenci un ticību to efektivitātei. Pakāpeniski, pareizi lietojot, tie var palīdzēt uzlabot garīgo labsajūtu, pārliecību un mērķu sasniegšanu.

Afirmācija, apliecinājumu piemēri sievietēm.

“Es cienu un cienu sevi tādu, kāda esmu.”
“Esmu enerģiska un pārliecināta par savām spējām sasniegt savus mērķus.”
“Mans skaistums un pašapziņa tikai pieaug ar katru dienu.”
“Es esmu pelnījis mīlestību un laimi, un es to piesaistu savā dzīvē.”
“Mana pašapziņa iedvesmo citus un padara pasauli labāku.”
“Man ir iekšējs spēks, lai pārvarētu visas grūtības.”
“Es esmu sava skaistuma un unikalitātes spogulis.”
“Man ir visi resursi, kas nepieciešami, lai sasniegtu savus mērķus.”
“Ar katru dienu es kļūstu pārliecinātāka un veiksmīgāka.”
“Es pieņemu sevi ar mīlestību un cieņu.”

Kā veidot afirmāciju?

Uz baltas lapas vairākos variantos uzrakstīt vēlmi un tās sasniegšanas mērķi. Pārlasot un lieko izsvītrojot, atstāt tikai izteiktās domas koncentrātu četru līdz sešu vārdu garā pozitīvā apgalvojumā.

Raudzīties, lai tā izrunāšanas laikā rodas emocionāls pacēlums, raisās smaids, ķermenī ielīst vingrums un vajadzība iztaisnoties, turēt augumu staltāk. Tas taču nav grūti, no rīta ceļoties sevi iedvesmot un ieprogrammēt uz visu pozitīvo visas dienas garumā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *