Aerografika, aizsargā automobili no zagļiem, kā laba signalizācija

Aerografika, bet varbūt pareizāk aerogrāfija?

Nav man īstas skaidrības par pareizo nosaukumu. Tā vai šā, bet pieņemšu, ka auto izdaiļošana ar zīmējumiem ir aerografika. Izrādās aerografika var uzlabot veselību, domāju, sirdsmieru.  Sevišķi ja auto pa nakti jāatstāj ārpus garāžas.

Paredzu, manai teorijai par aerografiku, dažādus iebildumus. Piemēram- neticu tas nav iespējams u.t,t.

Nesaki viss, jo sirdsmiers taču Tev uzlabos veselību. Vai tad Tev nav tā bailīgi katru nakti atstāt savu autiņu tumšajā pagalmā, vai trotuāra malā?

Lūk taisnība par apgleznoto auto īpašnieku motīviem. Nenoliegšu, ka ir daudz īstas mākslas cienītāji un aerogrāfijā (aerografika) viņi saskata savas individualitātes pasvītrošanu.

Tomēr ir arī citi iemesli!

Viens no iemesliem, kādēļ auto braucēji izvēlas savus transportlīdzekļus izdaiļot ar aerografiku, ir nodrošināšanās pret zagļiem.

Viens prestiža auto īpašnieks (auto zagļu aprindās iecienītas markas auto) pēc pāris aizdzīšanas mēģinājumiem jau gribēja nelaimīgo mašīnu pārdot, kad radās doma to oriģināli apkrāsot un ko domājat, auto tagad liek mierā.

Aerografika

Atšķirībā no aplīmēta.

Apgleznots braucamais ir daudz sarežģītāk atgriežams parastā izskatā, tādēļ aerografiku var uzskatīt par diezgan efektīvu pretaizdzīšanas metodi.

Turklāt ne jau vienmēr uz mašīnas ir jāveido kāds sarežģīts zīmējums. Ļoti bieži auto īpašnieki izvēlas dažādas līnijas, kas labi saskan ar automobiļa dizainu un pamatkrāsu.

Domāju, ka sirdsmieram būs jāuzliek kāds trekns triepiens uz sava autiņa. Veselība pirmajā vietā.  Sava loģika tam ir, jo šaubos vai kādam zaglim būs prieks ķēpāties ar pārkrāsošanu!

Novērtē, kā citi pieiet sirdsmiera garantēšanai ar aerografiku:

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top