Acis un raksturs, daudz var pateikt no acu krāsas

Acis un raksturs.

To, ka “Acis ir dvēseles spogulis”, zina katrs no mums. Izrādās, ka acis var daudz pastāstīt par cilvēka raksturu un pat paradumiem. Ir viens priekšnoteikums, pareizi jātulko kāda informācija ir šifrēta to griezumā un krāsā. Ko acis var pastāstīt par cilvēku?

Acis un raksturs, acu krāsa.

Cilvēki ar zilām acīm mēdz būt radoši, sapņaini un sentimentāli. Cilvēki ar šo acu krāsu ir emocionāli un jutīgi, un dažreiz arī kaprīzi.

Acis un raksturs

Visvairāk šajā dzīvē viņiem patīk kustība, dinamika un daudzveidība. To svarīgās iezīmes ir labi attīstīta fantāzija un iztēle, kā arī laba gaume. Bieži vien zilacaini cilvēki ir ļoti talantīgi un mērķtiecīgi.

Pelēkas acis ir nenogurstoši strādnieki, uz kuriem vienmēr var paļauties. Agrā bērnībā šo cilvēku raksturā ir manāms praktiskums, pacietība un apdomība.

Viņi parasti ir laipni, līdzjūtīgi un spējīgi uz līdzjūtību. Arī starp pelēko acu īpašnieku īpašībām jāatzīmē ātra asprātība un zinātkāre. Gadās, ka viņu intuīcija nav labi attīstīta.

Cilvēki ar zaļām acīm ir ļoti līdzīgi kaķiem.

Viņi ir neatkarīgi un aukstasinīgi, bet tajā pašā laikā lojāli un maigi. Tiek uzskatīts, ka cilvēki ar šādām acīm ir jūtīgi un atriebīgi. Viņu īpašības ietver arī spītību, centību un precizitāti. Ja nepieciešams, tie ir ļoti smalki un paklausīgi.

Melnas un brūnas acis.

Tā ir impulsivitātes un kaislības pazīme. Cilvēki ar tumšām acīm var būt ātri, bet ātri atdziest. Viņu galvenās īpašības ir šarms un mīlestība, taču tas nenozīmē, ka viņu jūtas ir virspusējas.

Acis un raksturs

Ja tumšacaini mīl, tad ar pilnu atdevi, no visas sirds, bet tikpat ļoti viņi spēj ienīst.

Ir cilvēki ar krāsainu, neviendabīgu varavīksneni. Šī iezīme runā par cilvēka nekonsekvenci un viņa iekšējās pasaules sarežģītību. Komunikācija ar šādiem cilvēkiem nav viegla – viņi ir pakļauti negaidītām darbībām.

Acis un raksturs, acu forma.

To, ka acu forma var saturēt informāciju par cilvēka raksturu, pamanīja Ķīnas zinātnieki. Viņi pat sastādīja tabulu, kurā vienas vai otras acu daļas īpašnieki tiek salīdzināti ar dzīvniekiem un fantastiskām radībām.

Ir lielas un spilgtas “pūķa acis”, iegarenas un šauras “ziloņa acis”, apaļas “tīģera acis”, iegarenas un spīdīgas “fēniksa acis”. Šauras, ar vairākiem ādas slāņiem uz augšējo plakstiņu “aitas acis”.

Ja cilvēki ar pūķa acīm piedzimst par valdniekiem, tad fēniksa acu īpašnieki ir radošas un sapņainas dabas.

Cilvēks ar ziloņa acīm ir mierīgs un draudzīgs, un tie ar lauvas acīm ir komandieri un priekšnieki. Cilvēks ar tīģera acīm bieži ir iekarotājs, agresors, bet cilvēks ar aitas acīm ir mierīgs un labestīgs strādīgs.

Acis un raksturs, mūsu acu izmērs.

Lielas, plaši atvērtas acis runā par mākslinieciskumu, jutekliskumu un sabiedriskumu. Mazas acis liecina par pašpietiekamiem, atturīgiem un aizdomīgiem cilvēkiem. Arī mazo acu īpašnieks var būt spītīgs.

Acis un raksturs, atrašanās vieta.

Arī tādu svarīgu īpašību kā acu atrašanās vieta nedrīkst noliegt. Tiek novērots, ka cilvēkiem ar platām acīm ir lieliska iztēle un viņi ir ļoti tālredzīgi. Acis tuvu viena otrai runā par to īpašnieka neatlaidību un skrupulozi.

Tie, kuriem ir izspiedušās acis, ir nelabojami entuziasti un aktīvisti, bet tie, kam ir dziļas acis, gluži pretēji, liecina par apdomību, piesardzību un atturību.

Neskatoties uz to, ka visas šīs pazīmes ir pamanītas, veicot ilgtermiņa novērojumus un salīdzinājumus, tās nevar uzskatīt par nesatricināmiem noteikumiem.

Visi cilvēki ir individuāli, tāpēc bieži ir izņēmumi, dažreiz ļoti negaidīti. Tāpēc galvenais, lai cilvēka acis būtu laipnas un inteliģentas.

Saudzēsim acis!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top