Acis, kā saglabāt labu redzi, padomi un vingrinājumi acīm

Acis, tās esot dvēseles spogulis.

Laikam tā jau ir, bez šī maņas orgāna cilvēks dzīvotu mūžīgā tumsā. Tāpēc acis ir jāsaudzē!

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Acis un vingrojumi.

Acu muskuļi, tāpat kā citi muskuļi, kļūst ar laiku vājāki. Tomēr, acu muskuļus var vingrināt.

Kā to pareizi darīt, mazi padomi.

Izvairieties no acu sasprindzinājuma visas dienas laikā. Ik pēc 2-3 stundām uz vairākām minūtēm aizveriet acis un izbaudiet mieru vai kopēju relaksāciju.

Vienkāršiem vārdiem teiktu, atpūtini acis tās aizverot.

Pielieto šos sešpadsmit vingrinājumus. Tie domāti acu muskuļu trenēšanai. Saprotams, ka tos tu varēsi izmantot arī redzes uzlabošanai.

acis

Dariet to katru dienu, ieteicams veikt šos vingrinājumus parādītajā secībā. Ja nēsājat brilles, pēc iespējas saīsiniet to nēsāšanas laiku vai vienkārši tās periodiski noņemiet. No 1 līdz12 kustības ar acīm, bet no 13 līdz 16 masāža ar pirkstiem.

Masējiet acis apļveida kustībām, izmantojot vidējos un rādītājpirkstus.  Masējot vajadzētu sajust nelielu spiedienu, bet ne sāpes. Virzieties  norādīto punktu virzienos.

Skaitīt taču māki, tātad no 1 un tālāk.

Acu masāža tām nepieskaroties, ļoti palīdz nogurušam acīm. Atgādināšu, ka rokām jābūt ideāli tīrām.  Piesardzība, lai neievazātu acīs kādu infekciju.

acis

Izejot ārā, mēģini vairāk skatīties tālumā, nevis zem kājām. Dzeriet burkānu sulu, pēc iespējas biežāk (vēlams katru dienu).

Lai gūtu maksimālu labumu, pievienojiet sulai vienu vai divus olīveļļas pilienus. Tas nesabojās garšu, bet tikai palielinās sulas efektivitāti.

Kad acis ir nogurušas, apskalojiet tās ar siltu ūdeni. Centieties neskatīties datora, televizora vai viedtālruņa ekrānā. Ieteicams izvairīties, vismaz divas stundas, pirms gulēt iešanas.

Izmēģiniet vienu no jogas vingrinājumiem. Tas palīdzēs acīm un atmiņai koncentrēties. Apsēdieties neliela, nekustīga objekta priekšā. Ieteicams atklātā vietā, piemēram, pievērsiet uzmanību degošai svecei.

acis

Koncentrējiet savu skatienu un visu uzmanību uz to. Centieties nemirkšķināt. Detalizēti atcerieties šī objekta attēlu.

Pēc tam aizveriet plakstus un koncentrējiet uzmanību uz attālumu starp uzacīm, cenšoties pēc iespējas ilgāk saglabāt objekta tēlu galvā. Dariet to apmēram desmit minūtes. Vingrinājuma mērķis ir iegūt skaidru priekšstatu par objektu atmiņā, pirms jums nogurst acis.

Saudzējiet acis!

Labu Dienu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *