Raksta :
IESAKU Izlasīt : ...
1

Tēvu Diena svinama arī Latvijā.

 

 

Tēvu Diena ir īpaša…

Tēva dienai ir jau simt gadu ilgas tradīcijas, un to atzīmē daudzviet pasaulē, tostarp ASV, Vācijā, Lietuvā un Igaunijā.

UZMANĪBU !

Otrajā septembra svētdienā, Latvijā atzīmēs Tēvu dienu, tādējādi godinot tēva lomu ģimenē un sabiedrībā.

Šajā dienā bērni sveic savus tēvus ar dāvanām. Visbiežāk tās ir kaklasaites, stilīgi krekli, tehnisko instrumentu komplektiņi vai pat dāvanu kaste ar dažādiem… tik Jums zināmiem labumiem.

Starp citu…

Šogad, pirmo reizi Rīgā notiks vērienīgs Tēva dienas pasākums, ko rīko ģimeņu organizācija “Mammām un tētiem”. Būs svinīgs tētu un bērnu gājiens no Brīvības pieminekļa līdz Esplanādei, kur risināsies ģimeniskas svinības.

Noskaidrosim kam ir tiesības būt uzmanības centrā Tēvu dienā :

Tēvs ir vīrietis, kas audzina bērnu vai vairākus bērnus. Vīrietis, kas nav bērniem bioloģiskais tēvs, dažreiz tiek saukts par patēvu vai audžutēvu, piekritīsiet, ka arī tie ir Tēvi un visnotaļ godājami.

Mīļākā formā tēvi tiek saukti par tētiem, tētukiem vai par tētiņiem.

Nu jauki ! Tēvi to ir pelnījuši… vai ne?

Tēva dienā ir ierasts dot saviem tēviem atelpu no ierastā dienas režīma, kopā darīt ko jautru vai vienkārši ļaut relaksēties.
Nu kā lai šeit nepiekrīt…relaksēties tēvi ir vienmēr gatavi un ja vēl speciāli atvēlēta diena…tad nu gan….

Tēviem un Opjiem relaksēties … ŠEITAN.

Mazi ieteikumi pašu darinātam dāvanām…

 

ES arī došu buču savam TĒTIM !


  • Neesi slinks...padalies ar draugiem :wpml_mail


  • SPIED UZ TAUSTIŅU "CTRL" un "D" KOPĀ... UZREIZ!!!
  • Kāpēc?
  • Tāpēc, lai ātri pievienotu iepatikušos lapu savā izlasē. Pēc tam varēsi viegli atgriezties pie informācijas!!!
  • NOTEIKTI APSKATIES CITAS KLlproject.lv LAPAS, TUR IR DAUDZ INTERESANTU ZIŅU !

  • Ja ir interese par rakstiem ... spied uz RSS Ikonas, ievadi savu e-mail un viss notiksies... (saņemsi savā e-pastā jaunākos rakstus par baltu velti, tas taču ir jauki ! ) > > > > >
    Atzīmēti ar sakrtību: , , , ,

    Viens Komentārs

    1. Dacite saka:

      Skolotāja paziņo, ka šodien zīmēsim savu tēti.

      Daļa tūlīt ķeras pie otiņām un krāsām, bet trešā daļa, iegrimuši pārdomās, skatās pa logu, jo viņi nezina, ko zīmēt un kā no šīs situācijas iziet…

    Atstājiet komentāru

    XHTML: Jūs varat izmantot šos skriptiņus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    TICI VAI NETICI

    CEĻOJUMI un...

    INTERESANTI

    MOMENTI ft...

    HUMORS

    LIEPĀJNIEKS

    TEHNOLOĢIJAS &

    TAS VAR INTERESĒT

    AUTO

    FOTOGRAFĒTAIS un...

    SABIEDRĪBA

  • IZLASI...
  • Latvijas problēma nav ne "krievi", ne "nabadzība", lai kā Kremļa polittehnologi censtos iztēlot Latviju par etniski sašķeltu "neizdevušos valsti". Un "Saskaņas centra" putinisti nav visi Latvijas krievi. Bet Krimas aneksija un Krievijas specvienību provokācijas Ukrainā nav "sašķeltas sabiedrības" sekas, kā Kremļa propagandai piebalso Ušakovs ar Šleseru.
  • Latvijas drošības lielākā problēma būtu Ušakova, Lemberga, Šlesera, Sudrabas un līdzīgu Putina draugu nonākšana valdībā pēc Saeimas vēlēšanām šoruden.