Par dažādām apmānīšanas niansēm fotogrāfijā. (foto)
Kas ir liels apmānīšanas meistars ? Jūsu zināšanai fotogrāfe Alisone Džeksone (Alison Jackson), ir nepārspējama virtuoze dažādu skandalozu fotogrāfiju radīšanā.
Es, kā sieviete pat brīnos…kā viņai pietiek dūšas turpināt šo nodarbi un izmukt no cietuma, bet laikam viņas „upuri” piecieš.
Jo reklāmu un plašu atpazīstamību viņa viņiem garantē.
Jautājums tikai viens… vai tāda popularitāte visiem viņas skandalozo fotogrāfiju varoņiem patīk ? Uzreiz jāsaka, ka viņa nelūrēs pa atslēgas caurumu…viņa uztaisa sensāciju ar saviem dubultniekiem, kas tad arī pozē slavenību vietā.
Jāatzīmē, ka fotogrāfijas ir veidotas ar savu izsmalcinātu režiju un māksliniecisku izdomu.
Savu slavas spožumu viņa ieguva izveidojot albumu ar fotogrāfijām kur galvenā loma tika atvēlēta princim Viljamam (prince William) un Keitai Midltonei (Kate Middleton). Tās bija pirms kāzu fotogrāfijas un albums tika veltīts kāzu sagatavošanās procesam un jaunā pāra gaidīšanas sīkumiem ikdienā.
Vel viņas uzmanības lokā nokļuva populāras personas, kas gan nepretendē uz karaļnama troni, bet tik un tā ir plaši pazīstamas…un tie būtu Pippa Midltone (Pippa Middleton) un visiem zināmais princis Harijs (prince Harry).
Iemesls pikantiem uzņēmumiem būtu acīm redzams, jo Pippe nav precējusies un Harijs jau arī tā nekas…Kā jums šķiet meitenes ? Izrādās, ka viņi nav vienaldzīgi viens pret otru un ir sadraudzējušies ne pa jokam.
Alisone Džeksone šādu apstākļu sagadīšanos nevarēja laist garām savam vērīgajam foto objektīvam. Tā radās šīs fotogrāfijas, gan ar līdzinieku palīdzību, bet piekritīsi…ļoti reāli foto kadri.
.
.

Apskati arī interesantus un tematiski atlasītus rakstus: