Raksta : maija
No : 2011,01,27
6

Miris mūziķis Mārtiņš Freimanis

Nav vietas lapā lai izteiktu līdzjūtības vārdus tuviniekiem. Zaudēts jauns talantīgs Latvijas iecienīts mūziķis.
Mārtiņš tika ievietots slimnīcā ar smagām pēcgripas komplikācijām…slimība paņēma savu un neļāva Mārtiņam atzīmēt
7. februārī savu 34. dzimšanas dienu.

Mārtiņš Freimanis ir un būs…mūsu sirdīs …savās dziesmā…fanu atmiņās.

Mārtiņš Freimanis kopš 1994. gada nogales bija grupas “Tumsa” solists.
2002. gadā iesākās viņa sadarbība ar Lauri Reiniku, kad Freimanis sarakstīja vārdus viņa komponētajām un izpildītajām dziesmām, kopš tā laika Martiņš ir komponējis dziesmas vairākiem mūziķiem un grupām.
2003. gadā Mārtiņš Freimanis kopā ar Reiniku un Yanu Kay izveidoja grupu F.L.Y., kas ar dziesmu “Hello From Mars” uzvarēja Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē.
2004. gadā Freimanis iesāka sadarbību ar grupu Putnu Balle, komponējot viņu dziesmas.
2007. gadā Mārtiņš Freimanis debitēja LTV seriālā “Neprāta cena”. Pēdējos gados mūziķis savas aktiera dotības atklāja seriālā “UgunsGrēks”.

PAPILDINU 03. februārī 2011

Šodien vairāki simti cilvēki ir pulcējušies Rīgas krematorijā, lai pēdējo reizi atvadītos no pāragri mūžībā aizgājušā mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa.

Mākslinieks aizsaulē tiek pavadīts, tērpts gaišā uzvalkā, kaklasaitē, kā arī zārkā ielikta cepure, kas bija neatņemams mūziķa apģērbu aksesuārs.

Pie zārka sastājušies Freimaņa tuvākie cilvēki, galvenokārt no mākslinieku aprindām, tajā skaitā Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters jeb Kaža, Aleksandra Kurusova un citi.

Atvadīties no Freimaņa ieradušies mūziķi no grupas “Labvēlīgais tips”, aktieri no seriāla “Ugunsgrēks”, Aivars Brīze, režisors Igors Linga, vairāki grupas “Putnu balle” dziedātāji, aktieris Artūrs Skrastiņš, dziedātāja Māra Upmane- Holšteina, Jānis Strapcāns, Elita Mīlgrāve un citi no kompānijas “Mikrofona ieraksti”, Andris Kivičš, Aigars Runčis, kino režisors Jānis Streičs, producents Juris Millers, Guntis Veids no “Credo”, Liene Šomase, kā grupas “Prāta vētra” mūziķi un daudzi citi.

Pēc atvadu ceremonijas Rīgā pelnu urna tiks nogādāta Liepājā, kur 7.februārī Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6, notiks vēl viens atvadīšanās pasākums.

Liepājā atvadu pasākums notiks dienā, kad mūziķim būtu apritējuši 34 gadi. Atvadīties Liepājas Latviešu biedrības namā no Freimaņa varēs no plkst.14 līdz 16. Pasākuma laikā uzstāsies arī dažādi mūziķi, kuri bija Freimaņa draugi.

Mūziķa talanta pielūdzēji Liepājā tiek aicināti nest ziedus, kurus pēc atvadu pasākuma organizētāji novietos dziedātāja piemiņas vietā pie Latvijas 1.Rokkafejnīcas.

Izplati un izmanto:

Lasi vairāk:

  1. Tiksimies Valentīndienas ballē!
  2. Vēstules rudens debesīs- šlāgerballe
  3. Miris ģitārists un dziedātājs Jānis Grodums
  4. Noslēdz koncertu ciklu.
  5. Kokmuižas muzikanti - Liepājā.
  6. Losandželosas slimnīcā miris Maikls Džeksons.
  7. “Līvi” jubilejas atskaņas koncerts – “Būsim kopā”

Atzīmēti ar sakrtību: , ,

6 komentārs

  1. ingus saka:

    Pirmais Jānis Grodums tagat Freimanis… Ak Dievs kas te tagat notiek..? WTF? Lai viņiem vieglas smiltis… :( Patiešām cik cilvēkam maz vajag… kādreiz ar gripu mazliet paslimoja bet neviens nemira no tā..bet tagat… galīgā dirsā…

  2. fffff saka:

    LĪDZJŪTĪBA ! pat pilnīgu neticu.

  3. KS saka:

    Līdzjūtība. Nopietns zaudējums Liepājai un Latvijai.

  4. Kristīne saka:

    Nespēju noticēt :( .. izsaku vislielāko līdzjūtību M. Freimaņa tuviniekiem…
    Un ticiet man, viņš aiz sevis atstājis Liepājai un vina faniem lielu mantojumu - tās ir viņa dziesmas :)
    Piedodiet, bet tālāk nevaru neko uzrakstīt, galvā putra, jo nespēju to aptvert….

  5. mirkamula saka:

    …līdzjūtība tuviniekiem..lai vieglas smiltis…

    Skumja zinja:(
    Bērnibas mūzikas elks..

  6. atā saka:

    “Dzīve ir kā tāda normāla kalnu upe, vienkārši ieliec savu laiviņu un brauc. Bez airiem.” /Mārtiņš Freimanis (1977-2011)/

Atstājiet komentāru

XHTML: Jūs varat izmantot šos skriptiņus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CEĻOJUMI

TEHNOLOĢIJAS &

POLITIKA

AUTO

HUMORS

INTERESANTI. Jm

TICI VAI NETICI

0.5% EROTIKA

NELAIMĒJAS un...

FOTOGRAFĒTAIS...

*Kredīts internetā* Tās nav ļoti lielas summas, arī kredītprocenti ir daudz lielāki, nekā, piemēram, banku patēriņa kredītam. Toties labs glāšanas riņķis...JA STIPRI VAJADZĪGA NAUDA...PADOMI, kā aizņemties un labu aizdevēju tops. Pavedinošais SEKS Ja TEV nav 18+ tālāk nelasi, domāts lielajiem onkuļiem un tantēm.Latvietis jūtas mazliet “norāvies no ķēdes” un apjucis ar atklāto un pavedinošo seksa kultivēšanu …vietā un nevietā. Tiek ģenerēti n-tie iepazīšanās portāli seksuāli izsalkušajiem latvju bāleliņiem un tautumeitām. *Ja bedrē pārsiti riepu.(video)* Transportlīdzekļu īpašnieki ik gadu maksā nodevu, kas paredzēta ceļu uzturēšanai un kvalitatīva ceļu seguma nodrošināšanai. Līdz ar to viņiem ir tiesības prasīt nodrošināt kvalitatīvu ceļu segumu vai arī
*Pārdomas par ubagošanu un lūdzējiem * Ziedojumu lūdzēji uz ielas, autostāvietās un sabiedriskās ēstuvēs manī izraisa līdzcietību, žēlumu un vēlmi palīdzēt nelaimē nonākušam cilvēkam. Ja godīgi… daudz ir dzirdēts, ka ubagotājam iedotā nauda tiek nelietderīgi izmantota. Kaut esmu atvēris savu sirdi un gatavs arī atvērt maciņu, lai palīdzētu, tomēr padomāju…. *Par labāko apkures veidu* Sabiedriskie pakalpojumi ir valsts un pašvaldību regulējamas nozares, kas nozīmē, ka valsts daļēji kontrolē šīs nozares, lai garantētu kvalitatīvus pakalpojumus un patērētāju interešu aizsardzību. Valdība izveidojusi vienotu regulatoru visām šīm nozarēm. Liepājas gadījumā *Jauni sodi dzērājšoferiem* Latvijā dzeršana pie stūres nerimstas. Katru dienu ar apskaužamu regularitāti tiek aizturēti dzērājšoferi… Pat jābrīnās… cik tad mēs Latvijā to aktīvo braucēju esam ? Nu nav pat miljons, bet dzērāju uz ceļim , kā lielvalstīs.

LIEPĀJA UN...

Pielāgota meklēšana