Written By : laimisk
on : Wednesday, 7 Jul, 2010
0

SHINE CAFÉ FESTIVAL 01, Liepājā

Šovasar startē pirmais elektroniskās mūzikas festivāls Shine Café Festival 01. Jau 9. jūlijā Liepājā, koncertdārzā „Pūt, Vējiņi” pulcēsies deju mūzikas cienītāji, lai dotos neaizmirstamā gaismu un mūzikas ceļojumā!

Vizuāli pārveidotā estrādē uz divām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 20 dīdžeji no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Pirmās skaņas varēs dzirdēt jau plkst. 18.00, bet līdz pašam rītam pie gramofoniem būs:

duets Face 2 Face (lt), Mixmaster AG (Soul Power), DJ Saint (Kazantip Baltic) + Alex (saksofons), Mr. Krab (Sankt-Pēterburga), Johny Adroit (Discoteq), LuxIntelligent, Nikulin (L-city house), Esonique un Guretsky (housemusic.lv), un citi.

Festivāla biļete maksā tikai 2 Ls (ar OPEN karti — 1.5 Ls).

Oficiālair pre-party notiks Red Sun Buffet jau 3.jūlijā (www.redsunbuffet.lv)

Pasākuma detaļas, mākslinieku saraksti un papildus informācija tiks izvietota mājas lapā www.shinecafe.lv.

Oficiālais radio — City Radio 92.3 FM.

P.S. Visiem „Shine Cafe festival” apmeklētājiem piedāvājam nakšņot četrzvaigžņu viesnīcā „Europa City Amrita” standarta un luksus numuros ar 25% atlaidi no viesnīcas standarta cenām!

Istabas var rezervēt pa telefonu: +371 63480888 vai e-pastu: liepaja@europacity.lv

Izplati un izmanto:

Lasi vairāk:

  1. DISCOMANIA CUP 2010 Liepājā
  2. Salonmūzikas koncerts Liepājā
  3. Karstā Kairas nakts Liepājā
  4. Imanta Kalniņa mūzikas koncerts Liepājā
  5. Džeza zelta melodijas Liepājā.
  6. Rīgas Gospelkoris sniegs koncertu Liepājā
  7. Olga un violetais Lielvārdes koris Liepājā.

Tagged with: ,

Leave a Comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

AUTO

TEHNOLOĢIJAS

POLITIKA

HUMORS

NOTIKUMI

Baumas

EROTIKA

Video

*Kredīts internetā* Tās nav ļoti lielas summas, arī kredītprocenti ir daudz lielāki, nekā, piemēram, banku patēriņa kredītam. Toties labs glāšanas riņķis...JA STIPRI VAJADZĪGA NAUDA...PADOMI, kā aizņemties un labu aizdevēju tops. Pavedinošais SEKS Ja TEV nav 18+ tālāk nelasi, domāts lielajiem onkuļiem un tantēm.Latvietis jūtas mazliet “norāvies no ķēdes” un apjucis ar atklāto un pavedinošo seksa kultivēšanu …vietā un nevietā. Tiek ģenerēti n-tie iepazīšanās portāli seksuāli izsalkušajiem latvju bāleliņiem un tautumeitām. *Ja bedrē pārsiti riepu.(video)* Transportlīdzekļu īpašnieki ik gadu maksā nodevu, kas paredzēta ceļu uzturēšanai un kvalitatīva ceļu seguma nodrošināšanai. Līdz ar to viņiem ir tiesības prasīt nodrošināt kvalitatīvu ceļu segumu vai arī
*Pārdomas par ubagošanu un lūdzējiem * Ziedojumu lūdzēji uz ielas, autostāvietās un sabiedriskās ēstuvēs manī izraisa līdzcietību, žēlumu un vēlmi palīdzēt nelaimē nonākušam cilvēkam. Ja godīgi… daudz ir dzirdēts, ka ubagotājam iedotā nauda tiek nelietderīgi izmantota. Kaut esmu atvēris savu sirdi un gatavs arī atvērt maciņu, lai palīdzētu, tomēr padomāju…. *Par labāko apkures veidu* Sabiedriskie pakalpojumi ir valsts un pašvaldību regulējamas nozares, kas nozīmē, ka valsts daļēji kontrolē šīs nozares, lai garantētu kvalitatīvus pakalpojumus un patērētāju interešu aizsardzību. Valdība izveidojusi vienotu regulatoru visām šīm nozarēm. Liepājas gadījumā *Jauni sodi dzērājšoferiem* Latvijā dzeršana pie stūres nerimstas. Katru dienu ar apskaužamu regularitāti tiek aizturēti dzērājšoferi… Pat jābrīnās… cik tad mēs Latvijā to aktīvo braucēju esam ? Nu nav pat miljons, bet dzērāju uz ceļim , kā lielvalstīs.