“Līvi” jubilejas atskaņas koncerts – “Būsim kopā”

livi

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Būsim kopā Tavā un manējā Liepājā!


Liepājas leģendārās grupas “Līvi” dziesmas mūs ir vadījušas cauri gadu desmitiem liekot aizmirst nebūšanas un sajust pacilājumu. Pagājušās nedēļas nogalē notikušais grupas “Līvi” sarīkojums ““Līvi” svin” izraisījis klausītājos un organizatoros īpašu rosību un jau

šo svētdien, 24. maijā tiek rīkots grupas “Līvi” jubilejas atskaņas koncerts – “Būsim kopā”, kur ar leģendārajiem mūziķiem kopā muzicēs vīru koris „Nīca” (diriģents Jēkabs Ozoliņš), bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Gaismiņa” (vadītāja Dzintra Orba), Normunds Kalniņš, Kristaps Liepa u.c. radoši un talantīgi mūziķi.

Koncertā dzirdēsim grupas “Līvi” dziesmas koristu izpildījumā, kā arī solās būt īpašs pārsteigums – solo kopā ar Ainaru Virgu izpildīs Āris Ozoliņš. Kā stāsta rīkotāji, repertuārā iekļautas dziesmas no “Liedaga” līdz “Rožu laukumam”, kas vedīs mūs cauri Liepājai pa smilšu taku, sen seno bruģi un mūzikas pavedienu.

Uz tikšanos svētdien 24. maijā, plkst. 14.00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē!

Ieeja koncertā bez maksas!

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!