“Līvi” jubilejas atskaņas koncerts – “Būsim kopā”

livi

Būsim kopā Tavā un manējā Liepājā!


Liepājas leģendārās grupas “Līvi” dziesmas mūs ir vadījušas cauri gadu desmitiem liekot aizmirst nebūšanas un sajust pacilājumu. Pagājušās nedēļas nogalē notikušais grupas “Līvi” sarīkojums ““Līvi” svin” izraisījis klausītājos un organizatoros īpašu rosību un jau

šo svētdien, 24. maijā tiek rīkots grupas “Līvi” jubilejas atskaņas koncerts – “Būsim kopā”, kur ar leģendārajiem mūziķiem kopā muzicēs vīru koris „Nīca” (diriģents Jēkabs Ozoliņš), bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Gaismiņa” (vadītāja Dzintra Orba), Normunds Kalniņš, Kristaps Liepa u.c. radoši un talantīgi mūziķi.

Koncertā dzirdēsim grupas “Līvi” dziesmas koristu izpildījumā, kā arī solās būt īpašs pārsteigums – solo kopā ar Ainaru Virgu izpildīs Āris Ozoliņš. Kā stāsta rīkotāji, repertuārā iekļautas dziesmas no “Liedaga” līdz “Rožu laukumam”, kas vedīs mūs cauri Liepājai pa smilšu taku, sen seno bruģi un mūzikas pavedienu.

Uz tikšanos svētdien 24. maijā, plkst. 14.00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē!

Ieeja koncertā bez maksas!

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *