Тikšanās ar Ziemassvētku vecīti, Liepājā.

 

 

Biedrības nams aicina mazos liepājniekus uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti!

Laikā, kad pilsēta tērpsies Ziemassvētku rotās, arī Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē valdīs svētku noskaņa, rosība un jautra čaloņa.

Ziemassvētku vecītis aicinās mazos liepājniekus uz sarīkojums bērniem “Peļu Ziemassvētki” un atvērs savu dāvanu maisu.

Aicinām vecākus un uzņēmumu, iestāžu darbiniekus iepriecināt savas atvases svētkos, piesakot Ziemassvētku sarīkojumam “Peļu Ziemassvētki”.

Par labu garastāvokli rūpēsies Ziemassvētku noskaņās iejutusies Mikipeļu ģimene, kuras piedzīvojumus rūpīgi vēros Ziemassvētku vecītis. Nozīmīgs notikums Mikipeļu ģimenē būs lielās svētku egles iedegšana, kas izraisīs dažādas jautras situācijas.

Kā stāsta vokālās studijas “Allegria” vadītāja Irēna Karpa, nozīmīga loma būs arī mazajiem sarīkojuma apmeklētājiem, kuri tiks iesaistīti žūrijā un palīdzēs Mikipeļu ģimenei noteikt atbildīgo par svētku egles iedegšanu.

Savukārt Ziemassvētku vecītis aicinās bērnus kopā ar Mikipeļu ģimeni doties jautrās rotaļās, pēc kurām sekos lielā dāvanu maisa atvēršana un dāvanu saņemšanas prieks.

Ziemassvētku Liepājas Latviešu biedrības nams aicina vecākus un uzņēmumus pieteikt bērnus Ziemassvētku sarīkojumiem 19. un 20. decembrī…

Zvanot pa tālr. 63421670 vai mob. tālr. 26371671.

Dāvāsim prieku savām atvasēm un noticēsim Ziemassvētku brīnumam kopā!

ATGĀDINU:

Pavisam drīz, 30. novembrī pulksten 12:00 Liepājas Rožu laukumā notiks dažādas Ziemassvētku ieskaņas aktivitātes un tiks iedegtas Ziemassvētku gaismiņas pilsētas galvenajā eglē.

Kopā ar Piparkūku vīriņu Kraukšķīti būs iespējams doties Piparkūku ceļojumā: kādā no Rožu laukuma piparkūku mājiņām Ziemassvētku vecītim pastāstīt savu vēlēšanos.

Varēs apmeklēt Liepājas vispārizglītojošo skolu skolēnu izcepto piparkūku un Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņu izgreznoto piparkūku mājiņu izstādi.

Gardumus dienas izskaņā būs iespējams arī iegādāties!  Radošās darbnīcas, kur apmeklētājiem būs iespējams veidot un izcept savu īpašo Ziemassvētku ceļojuma somu. Piparkūku vīriņa Kraukšķīša organizētajās spēlēs tiks pārbaudīta visu dalībnieku gatavība aukstajam ziemas laikam.

Bet Ziemassvētku ieskaņas tirgus apsildāmajā teltī būs iespēja nesteidzīgi baudīt karstos dzērienus, gardos ēdienus un iegādāties pirmās Ziemassvētku dāvanas.

Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks Tautas un mākslas kultūras centra bērnu studijas iestudējums “Kraukšķītis” un vokālā ansambļa “Šokolāde” koncertprogramma “Paveries zvaigžņu spogulī”.

Tradicionālais Masku gājiens sāksies pulksten 15:40 no TC “Rietumu centrs” un noslēgsies Rožu laukumā.

Bet pulksten 16:00 Rožu laukuma stāvlaukumā notiks koncertuzvedums “Gaismas apmirdzēti”, kurā meistars Beķeris gatavosies Ziemassvētkiem un, gatavojot piparkūku mīklu, gaidīs ciemiņus. Pelīte, iemaldījusies Beķera virtuvē, visiem stāstīs savas dzīves gudrības un mācīs, kas ir pati svarīgākā garšviela, lai pagatavotu garšīgāko piparkūku.

Koncertuzvedumā piedalīsies dziedātāja Ieva Miltiņa, Liepājas teātra aktieris Rolands Beķeris, koris “Laiks” un LBJC “Vaduguns” mūsdienu deju grupa “Dzintari”.

Koncertuzveduma izskaņā tiks iedegtas gaismiņas pilsētas eglē.

Visi pasākumi ir bezmaksas.

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Тikšanās ar Ziemassvētku vecīti, Liepājā.”

  1. de. hambyg saka:

    31.decembrī Rožu laukumā no pulksten 23 ikviens aicināts jautri pavadīt Veco gadu un sagaidīt Jauno gadu kopā ar Lauri Reiniku! Pasākuma programmā būs labākās un iemīļotākās svētku dziesmas.

    2015. gadu sagaidīsim ar krāšņu svētku uguņošanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top