Vilcieni no Rīgas uz Liepāju, ja skatāmies 2015 gadā

Vilcieni.

Vilcieni no Rīgas uz Liepāju. Jaunumi sākot no 2015.gada 1. jūnija Būtiski uzlabojumi sagaida tos, kuri brīvdienās, dodoties uz Liepāju, izvēlas Pasažieru vilciena pakalpojumus – piektdienas vakaros virzienā uz Liepāju izmaiņu nebūs.

Savukārt, lai atgrieztos Rīgā, pasažieriem tiks piedāvāts vilciens svētdienu vakaros, kas aizstās liepājnieku zemu novērtētos sestdienu un pirmdienu rīta vilcienus.

A/S Pasažieru vilciens valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns atzīmē, ka jaunais brīvdienu vilcienu kursēšanas grafiks būs ne tikai ērtāks pasažieriem, bet arī ļaus ietaupīt sabiedriskā transporta dotācijām paredzētos valsts budžeta līdzekļus.
Vilciens Nr.705 Rīga-Liepāja no Rīgas Centrālas stacijas aties pulksten 18:25 un Liepājā iebrauks 21:40, savukārt atpakaļ uz Rīgu tas brauks svētdienu vakaros reisā Nr.708 Liepāja (17:30) – Rīga (20:40).

Dobelē.

Tas apstāsies plkst.19:37, nodrošinot iespēju dobelniekiem arī svētdienu vakaros nokļūt Jelgavā vai Rīgā.

Par pasažieru vilcienā atrastu nozaudētu bagāžu vai atsevišķu lietu sastāda aktu, kurā sniedz bagāžas vai lietas aprakstu, un nodod to atbildīgajam darbiniekam. Atrasto bagāžu vai lietu glabā Rīgas pasažieru stacijā ne ilgāk par trīs diennaktīm, pēc tam to nodod policijai.

Tālrunis uzziņām 67232135 (katru dienu no plkst. 7.00 – 19.00).

Lai bagāžu vai lietu saņemtu atpakaļ, persona, kura to nozaudējusi, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, norāda savu dzīvesvietu un tālruņa numuru un savas tiesības uz atrasto bagāžu vai lietu, nosaucot tās pazīmes un aprakstot to.

vilcieni
vilcieni

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top