Vilcieni no Rīgas uz Liepāju.

 

 

Vilcieni no Rīgas uz Liepāju. Jaunumi sākot no 2015.gada 1. jūnija

Būtiski uzlabojumi sagaida tos, kuri brīvdienās, dodoties uz Liepāju, izvēlas Pasažieru vilciena pakalpojumus – piektdienas vakaros virzienā uz Liepāju izmaiņu nebūs, savukārt, lai atgrieztos Rīgā, pasažieriem tiks piedāvāts vilciens svētdienu vakaros, kas aizstās liepājnieku zemu novērtētos sestdienu un pirmdienu rīta vilcienus.

Vilciens Nr.705 Rīga-Liepāja no Rīgas Centrālas stacijas aties pulksten 18:25 un Liepājā iebrauks 21:40, savukārt atpakaļ uz Rīgu tas brauks svētdienu vakaros reisā Nr.708 Liepāja (17:30) – Rīga (20:40).

Dobelē tas apstāsies plkst.19:37, nodrošinot iespēju dobelniekiem arī svētdienu vakaros nokļūt Jelgavā vai Rīgā.

Par pasažieru vilcienā atrastu nozaudētu bagāžu vai atsevišķu lietu sastāda aktu, kurā sniedz bagāžas vai lietas aprakstu, un nodod to atbildīgajam darbiniekam. Atrasto bagāžu vai lietu glabā Rīgas pasažieru stacijā ne ilgāk par trīs diennaktīm, pēc tam to nodod policijai.

Tālrunis uzziņām 67232135 (katru dienu no plkst. 7.00 – 19.00).

Lai bagāžu vai lietu saņemtu atpakaļ, persona, kura to nozaudējusi, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, norāda savu dzīvesvietu un tālruņa numuru un savas tiesības uz atrasto bagāžu vai lietu, nosaucot tās pazīmes un aprakstot to.

vilcieni

rl_1

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *