Valsts pārvalde – izsmiekls…

Šodien Latvijā ir viena no vislielākajām un visneefektīvākajām valdībām pasaulē. Mēs aizņemamies arvien vairāk un vairāk naudas, lai barotu tikai ‘birokrātisko aparātu’, tādā veidā mēs atdodam aizdevējiem mūsu tautas nākotni. Tikai valdības parāds vien ir gandrīz 60% no IKP un, skatoties uz mūsu nākotnes demogrāfiju un esošo imigrāciju, mēs jau šodien pārsniedzam iespēju kādreiz atmaksāt parādus.

Vai mums ir vajadzīgi šāda “valdošā elite” , kas izsaimnieko Valsti ?

Klasisks piemērs no daudziem neizdarības faktiem, bet drīzāk jau sava labuma iegūšanas faktiem(zagšana). Izrādās, ka neskatoties uz to, ka mums ir gāzes krātuve Inčukalnā maksājam krietni vairāk par citiām valstīm.

Kāpēc… ?

Pateicoties ierēdņu pūļa neizdarības un ‘taukmūļa’ parakstītam līgumam ar ‘Gazprom’.

Valsts par gāzi maksā dārgāk nekā vidēji Eiropā, atzinis ekonomikas ministrs Artis Kampars. Kariņš paudis, ka Latvija pērn par gāzi maksāja par 24% vairāk nekā Lietuva un 32% vairāk nekā Igaunija.

Nesaprotu, kāpēc neliek cietumā par Valsts un pilsoņu naudas izšķērdēšanu. Neticu, ka kāds uz to nav iedzīvojies daudzos miljonos.

Amsterdamas biržā dabasgāzes cena ir vidēji par 30% zemāk nekā tā ir Latvijā, līdz ar to mēs maksājam par gāzi dārgāk nekā vidēji Eiropā.
Toties ar nekaunības pieskaņu “Latvijas Gāzes” vadītājs Adrians Dāvis vairakkārt uzsvēris, ka gāzes tarifu pieaugums ir neizbēgams.

To sekmēs gan nodokļu izmaiņas Latvijā, gan, viņuprāt, paredzamais naftas cenu kāpums. Vienkārši nav kauna… Un tādi murgi par spīti Inčukalnam !

Dzirdēts, ka Kampars lūgsies krieviem samazināt tarifu, ko krievi diezin vai darīs…ja nu vienīgi krievam būs piedurknē kāda izdevīga politiskā kārts.

Tomēr beidzot šo rakstu par mūsu bezzobaino valdību rodas retorisks jautājums …

KUR valdība BIJA VISUS ŠOS GADUS ?

Mūsu Valsts pārvalde – izsmiekls…

UH! Re, kur podziņas sociālai aktivitātei:

Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

2 komentāri... “Valsts pārvalde – izsmiekls…”

  1. ildzis says:

    tie smadzenu cakareetaaji kas saucas par valdiibu to vien tik dara ka rauj naudu savaas kabataas viniem pie dirsas gan tu gan visi paareejie viniem taada latvija un taas iedziivotaaji vienkaarsi ir vergi kurus var slaukt un mulkot taa vini izsaimniekoja latvijas uzneemumus taa arii eiropas pieskirtos liidzeklus tos kroplus cietumaa sabaazt un mantas konfiskaaciju uzlikt un bankaas iesaldeet vinu liidzeklus kuri taapat viniem nepieder tie pieder valstij no kuras kases tie to izlaupiijusi tad nebuutu ne kriize latvijaa ne nezeeliigaa tautas masu izpluusana no valsts tie smadzenu kropli laikam nesaprot ka loti driiz viniem nebuus ko slaukt kaa vieniigi vienam no otra kur var buut tik tik neizgliitoti idioti kas tik vien nesaprot ka ja nebuus razosanas nebuus arii naudas iepluusana valsts kassee ko tie smadzenu kropli vispaar domaa kad aiztaisa latvijas uzneemumus lai tikai nokaada arzeju uzneemeeja dabuutu kaadus grasus sev kabataa kurs taalaak savu produkciju realizee seit bet ienaakumus logiski ka skaita savaa valsts kasee un veelaak ko …viss galiigi dirsaa tiesi taa kaa tagat ir vai par taadu briiviibu mees ciinijaamies gaajaam uz barikaademm un ar savu galvu riskeejaam vai tas bija taa veerts

  2. bebrs says:

    Sagaidiet janvāra rēķinus un tad sapratīsiet, ka tie nav samaksājami,superdārgās gāzes dēļ, un pateicoties valdības mīkstumam risinot jebkādus jautājumus. Sākot jau no G24 izzagšanu viss tā arī turpinās

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *